Шыңғырлау ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өндеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қазандағы № 148 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қазанда № 4588 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 23.02.2017 № 32 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 20 мамырда № 11094 тіркелді) бұйрығының 10-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шыңғырлау ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өндеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының персоналды басқару қызметі (кадр қызметі) және мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімі басшысы (А. М. Нурушев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об определении сроков предоставления заявки на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Чингирлаускому району
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 20 октября 2016 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 октября 2016 года № 4588. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 23 февраля 2017 года № 32
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 23.02.2017 № 32 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно пункта 10 приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2015 года № 11094), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Чингирлаускому району согласно приложению.
2. Руководителю отдела государственно-правовой работы и службы управления персоналом (кадровой службы) аппарата акима Чингирлауского района (Нурушев А. М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Есалиев
2016 жылғы 20 қазандағы № 148
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Шыңғырлау ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1.
Күздік бидай
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
2.
Күздік қара бидай
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
3.
Арпа
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
4.
Жаздық бидай
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
5.
Майлы дақылдар
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
6.
Көкөніс-бақша дақылдары (қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдарын қоспағанда)
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
7.
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген көкөніс-бақша дақылдары
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
8.
Қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдары
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
9.
Көп жылдық және бір жылдық шөптер (өткен жылғы егілген көп жылдық шөптерді қоспағанда)
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
10.
Бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарында
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін
11.
Күнбағыс және сүрлемдік жүгері
20 қазаннан бастап 30 қарашаға дейін

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Есалиев
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от 20 ноября 2016 года № 148
Сроки предоставления заявки на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Чингирлаускому району
Наименования субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий
1.
Пшеница озимая
с 20 октября по 30 ноября
2.
Озимая рожь
с 20 октября по 30 ноября
3.
Ячмень
с 20 октября по 30 ноября
4.
Пшеница яровая
с 20 октября по 30 ноября
5.
Масличные культуры
с 20 октября по 30 ноября
6.
Овоще-бахчевые культуры (за исключением овощных культур, возделываемых в условиях защищенного грунта)
с 20 октября по 30 ноября
7.
Овоще-бахчевые культуры, возделываемые с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 20 октября по 30 ноября
8.
Овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта
с 20 октября по 30 ноября
9.
Многолетние и однолетние травы (за исключением многолетних трав посева прошлых лет)
с 20 октября по 30 ноября
10.
Многолетние бобовые травы посева первого, второго и третьего годов жизни
с 20 октября по 30 ноября
11.
Подсолнечник и кукуруза на силос
с 20 октября по 30 ноября