Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған трафиктік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 20 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 15 ақпанда № 14808 болып тіркелді
"Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Еуразиялық экономикалық одаққа қатысушы елдер еркін сауда туралы келісімдер жасаспаған не тауарға қатысты еркін сауда режимінен алып қою қолданылатын елдерден шығатын және әкелінген етті Қазақстан Республикасының аумағына әкелу үшін 2017 жылға арналған тарифтік квоталар көлемі;

О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 января 2017 года № 20. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2017 года № 14808.
В соответствии с пунктом 1 статьи 16-1 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) объемы тарифных квот на 2017 год для ввоза на территорию Республики Казахстан мяса, происходящего и ввезенного из стран, с которыми у стран-участников Евразийского экономического союза не заключены соглашения о свободной торговле либо существуют изъятия из режима свободной торговли в отношении товаров;

2) тарихи өнім берушілер арасында 2017 жылға арналған тарифтік квоталар көлемін бөлу (1-кезең) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Сауда қызметін реттеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмесін баспа және электрондық түрде күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жолдануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жолдануын;

2) распределение объемов тарифных квот между историческими поставщиками на 2017 год (1-й этап).
2. Департаменту регулирования торговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 25 қаңтардағы
№ 20 бұйрығымен бекітілген
Еуразиялық экономикалық одаққа қатысушы елдер еркін сауда туралы келісімдер жасаспаған не тауарға қатысты еркін сауда режимінен алып қою қолданылатын елдерден шығатын және әкелінген етті Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге 2017 жылға арналған тарифтік квоталар көлемі
СЭҚ ТН коды
Тауардың атауы
Көлемі, тонна
1
2
3

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан Т. Сулейменов
Утверждены
приказом Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 25 января 2017 года № 20
Объемы
тарифных квот на 2017 год для ввоза на территорию
Республики Казахстан мяса, происходящего и ввезенного
из стран, с которыми у стран-участниц Евразийского экономического союза
не заключены соглашения о свободной торговле либо существуют изъятия
из режима свободной торговли в отношении товара
Код ТН ВЭД
Наименование товара
Объем, тонн
1
2
3

0201 10 000 1, 0201 20 200 1, 0201 20 300 1, 0201 20 500 1, 0201 20 900 1, 0201 30 000 4
ірі қара малдың еті, жас немесе тоңазытылған
0202 10 000 1, 0202 20 100 1, 0202 20 300 1, 0202 20 500 1, 0202 20 900 1, 0202 30 100 4, 0202 30 500 4, 0202 30 900 4
ірі қара малдың еті, мұздатылған
21 000
0207 14 200 1, 0207 14 600 1
мұздатылған сүйегі сылынбаған үй тауықтарының тұтас етінің жартысы немесе төрттен бір бөлігі және мұздатылған сүйегі сылынбаған үй тауықтарының аяқтары мен олардан тілімдер
128 000
0207 13 100 1
үй тауықтарының жас немесе тоңазытылған сүйегі сылынған еті
0207 14 100 1
үй тауықтарының мұздатылған сүйегі сылынған еті
0207 26 100 1
күркетауықтың жас немесе тоңазытылған сүйегі сылынған еті
0207 27 100 1
мұздатылған сүйегі сылынған күркетауық еті
12 000
0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1
мұздатылған сүйегі сылынбаған күркетауықтың тұтас етінің бөліктері
0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 300 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 810 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 930 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1
жоғарыда аталмаған 0105 тауар позициясында көрсетілген үй құсының жас, тоңазытылған немесе мұздатылған еті және тағамдық субөнімдері
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 25 қаңтардағы
№ 20 бұйрығымен бекітілген

0201 10 000 1, 0201 20 200 1, 0201 20 300 1, 0201 20 500 1, 0201 20 900 1, 0201 30 000 4
Мясо крупного рогатого скота, свежее или охлажденное
21 000
0202 10 000 1, 0202 20 100 1, 0202 20 300 1, 0202 20 500 1, 0202 20 900 1, 0202 30 100 4, 0202 30 500 4, 0202 30 900 4
Мясо крупного рогатого скота, замороженное
0207 14 200 1, 0207 14 600 1
замороженные необваленные половины или четвертины тушек кур домашних и замороженные необваленные ножки кур домашних и куски из них
128 000
0207 13 100 1
обваленное мясо кур домашних свежее или охлажденное
12 000
0207 14 100 1
обваленное мясо кур домашних замороженное
0207 26 100 1
Обваленное мясо индеек свежее или охлажденное
0207 27 100 1
замороженное обваленное мясо индеек
0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1
замороженное необваленные части тушек индеек
0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 600 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 810 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 930 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1
мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, указанные в товарной позиции 0105, свежие, охлажденные или замороженные, выше не поименованные
Утверждено
приказом Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 25 января 2017 года № 20
Распределение
объемов тарифных квот между историческими поставщиками

091040018695
367,020
19
"ICEBERG ALMATY" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
010840006455
341,247
20
"МЯСНОЙ МАРКЕТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
090540010754
341,247
21
"FROZEN MEAT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
160140008149
339,782
22
"T.S.E. FOOD TRADE" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
160140007963
339,782
23
"ECOSEGMENT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
130340012005
339,176
24
"C.O.M.И ПЛЮС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
091040017230
335,832
25
"Прод Сервис Актобе" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
090540002119
328,641
26
"Оптовая Компания" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
041140010357
318,261
27
"Береке" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
990640004127
305,199
28
"НұрҚАЗ ПВ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
090640017894
300,789
29
"Конкор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
990940003932
293,946
30
"ТОРГОВЬІЙ ДОМ КАЗРОСС - II" (TRADE HOUSE KAZROS-II) жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
000740001280
291,249
31
"Даррыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
110540009589
285,802
32
"ТАРАЗСКИЙ ЛИКЕРО-ВОДОЧНЫЙ ЗАВОД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
110140003406
267,939
33
"KESS-ASTANA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
121140019020
262,588
34
"POULTRY BREEDER" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
160140008228
257,172
35
"САНЫЛАУ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
081040007476
247,966
36
"MEAT TEAM" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
090340003010
161,452
37
"Фонд Капитал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
091140002583
136,369
38
Жеке кәсіпкер Сулейманов Жигерхан Девлетханович
690522399019
114,283
39
"DOREEN" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
020440018565
19,139
ИТОГО
28800,000
0105 тауар позициясында көрсетілген жас, тоңазытылған немесе мұздатылған үй құсының еті және тағамдық субөнімдері (ЕАЭО СЭҚ ТН коды 0207 13 100 1, 0207 14 100 1, 0207 26 100 1, 0207 27 100 1, 0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1, 0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 600 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1)
1
2
3
4
1
"ФАРХАД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

091040018695
367,020
19
Товарищество с ограниченной ответственностью "ICEBERG ALMATY"
010840006455
341,247
20
Товарищество с ограниченной ответственностью "МЯСНОЙ МАРКЕТ"
090540010754
341,247
21
Товарищество с ограниченной ответственностью "FROZEN MEAT"
160140008149
339,782
22
Товарищество с ограниченной ответственностью "T.S.E. FOOD TRADE"
160140007963
339,782
23
Товарищество с ограниченной ответственностью "ECOSEGMENT"
130340012005
339,176
24
Товарищество с ограниченной ответственностью "С.О.М.И ПЛЮС"
091040017230
335,832
25
Товарищество с ограниченной ответственностью "Прод Сервис Актобе"
090540002119
328,641
26
Товарищество с ограниченной ответственностью "Оптовая Компания"
041140010357
318,261
27
Товарищество с ограниченной ответственностью "Береке"
990640004127
305,199
28
Товарищество с ограниченной ответственностью "НұрҚАЗ ПВ"
090640017894
300,789
29
Товарищество с ограниченной ответственностью "Конкор"
990940003932
293,946
30
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТОРГОВЫЙ ДОМ КАЗРОСС – II" (TRADE HOUSE KAZROS-II)
000740001280
291,249
31
Товарищество с ограниченной ответственностью "Даррыс"
110540009589
285,802
32
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТАРАЗСКИЙ ЛИКЕРО-ВОДОЧНЫЙ ЗАВОД"
110140003406
267,939
33
Товарищество с ограниченной ответственностью "KESS-ASTANA"
121140019020
262,588
34
Товарищество с ограниченной ответственностью "POULTRY BREEDER"
160140008228
257,172
35
Товарищество с ограниченной ответственностью "САНЫЛАУ"
081040007476
247,966
36
Товарищество с ограниченной ответственностью "MEAT TEAM"
090340003010
161,452
37
Товарищество с ограниченной ответственностью "Фонд Капитал"
091140002583
136,369
38
Индивидуальный предприниматель Сулейманов Жигерхан Девлетханович
690522399019
114,283
39
Товарищество с ограниченной ответственностью "DOREEN"
020440018565
19,139
ИТОГО
28800,000
Мясо и пищевые субпродукты домашней птицы, указанные в товарной позиции 0105, свежие, охлажденные или замороженные (Код ТН ВЭД ЕАЭС 0207 13 100 1, 0207 14 100 1, 0207 26 100 1, 0207 27 100 1, 0207 27 300 1, 0207 27 400 1, 0207 27 600 1, 0207 27 700 1, 0207 11 100 1, 0207 11 300 1, 0207 11 900 1, 0207 12 100 1, 0207 12 900 1, 0207 13 200 1, 0207 13 300 1, 0207 13 400 1, 0207 13 500 1, 0207 13 600 1, 0207 13 700 1, 0207 13 910 1, 0207 13 990 1, 0207 14 300 1, 0207 14 400 1, 0207 14 500 1, 0207 14 700 1, 0207 14 910 1, 0207 14 990 1, 0207 24 100 1, 0207 24 900 1, 0207 25 100 1, 0207 25 900 1, 0207 26 200 1, 0207 26 300 1, 0207 26 400 1, 0207 26 500 1, 0207 26 600 1, 0207 26 700 1, 0207 26 800 1, 0207 26 910 1, 0207 26 990 1, 0207 27 200 1, 0207 27 500 1, 0207 27 800 1, 0207 27 910 1, 0207 27 990 1, 0207 41 200 1, 0207 41 300 1, 0207 41 800 1, 0207 42 300 1, 0207 42 800 1, 0207 43 000 1, 0207 44 100 1, 0207 44 210 1, 0207 44 310 1, 0207 44 410 1, 0207 44 510 1, 0207 44 610 1, 0207 44 710 1, 0207 44 810 1, 0207 44 910 1, 0207 44 990 1, 0207 45 100 1, 0207 45 210 1, 0207 45 310 1, 0207 45 410 1, 0207 45 510 1, 0207 45 610 1, 0207 45 710 1, 0207 45 810 1, 0207 45 930 1, 0207 45 950 1, 0207 45 990 1, 0207 51 100 1, 0207 51 900 1, 0207 52 100 1, 0207 52 900 1, 0207 53 000 1, 0207 54 100 1, 0207 54 210 1, 0207 54 310 1, 0207 54 410 1, 0207 54 510 1, 0207 54 610 1, 0207 54 710 1, 0207 54 810 1, 0207 54 910 1, 0207 54 990 1, 0207 55 100 1, 0207 55 210 1, 0207 55 310 1, 0207 55 410 1, 0207 55 510 1, 0207 55 610 1, 0207 55 710 1, 0207 55 810 1, 0207 55 930 1, 0207 55 950 1, 0207 55 990 1, 0207 60 050 1, 0207 60 100 1, 0207 60 210 1, 0207 60 310 1, 0207 60 410 1, 0207 60 510 1, 0207 60 610 1, 0207 60 810 1, 0207 60 910 1, 0207 60 990 1)
1
2
3
4
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "ФАХРАД"