"Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі), "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңында белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 93 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 87 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 06 наурызда № 14874 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2018 жылғы 21 ақпандағы № 67 бұйрығымен

О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 93 "Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", и правил его формирования"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2017 года № 87. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 марта 2017 года № 14874. Утратил силу приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 февраля 2018 года № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 21.02.2018 № 67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі), "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңында белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 93 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10538 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 8 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қосылған құн салығы есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесінде:
"
76
Сұйықтарды немесе ұнтақтарды шашыратуға және тозаңдатуға арналған, өзге де: ауыл шаруашылығына және бау-бақшаға арналған құрылғылар

Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 21.02.2018 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 93 "Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", и правил его формирования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10538, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 8 апреля 2015 года) следующие изменения:
в Перечне импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета, утвержденном указанным приказом:
строки:
"
76
Устройства для разбрызгивания или распыления жидкостей, или порошков, прочие: для сельского хозяйства или садоводства

8424 81
77
Ауыл шаруашылығына немесе бағбандыққа арналған құрылғылар: суаруға арналған керек-жарақтар
8424 81 100 0
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
76
Ауыл шаруашылығына немесе бағбандыққа арналған басқа да құрылғылар
8424 82
8424 41
8424 49
77
Ауыл шарушылығына немесе бағбандыққа арналған бүріккіштер: суару үшін
8424 49 100 0
8424 41 100 0
8424 82 100 0
";
"
94
Пресс жинағыштарды қоса алғанда, ауыл шаруашылығы дақылдарын жинауға немесе бастыруға арналған машиналар немесе тетіктер, сабанды немесе пішенді дестелерге буып-түюге арналған престер; пішен шалғылары және көгал шалғылары; 8437 тауар позициясының машиналарынан басқа, жұмыртқаларды, жемістерді немесе басқа да ауыл шаруашылығы өнімдерін тазалауға, сорттауға немесе калибрлеуге арналған машиналар
8433
(8433 20 500 0,
8433 30 000 0,
8433 90 000 0 басқа)
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
94
Пресс жинағыштарды қоса алғанда, ауыл шаруашылығы дақылдарын жинауға немесе бастыруға арналған машиналар немесе тетіктер, сабанды немесе пішенді дестелерге буып-түюге арналған престер; пішен шалғылары және көгал шалғылары; 8437 тауар позициясының машиналарынан басқа, жұмыртқаларды, жемістерді немесе басқа да ауыл шаруашылығы өнімдерін тазалауға, сорттауға немесе калибрлеуге арналған машиналар
8433
(8433 20 500 0,
8433 30 000 0,
8433 51 000 1,
8433 51 000 9,
8433 90 000 0 басқа)
";
"
133
Импринтерлер (imprinter); төлем карточкаларын дербестендіруге арналған құрылғылар; эмброссерлер (embossing machine, embosser); электронды депозитарлық машиналар; кэш-диспенсерлер (Cash Dispenser)*
8472 90 700 0
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
133
Импринтерлер (imprinter); төлем карточкаларын дербестендіруге арналған құрылғылар; эмброссерлер (embossing machine, embosser); электронды депозитарлық машиналар; кэш-диспенсерлер (Cash Dispenser)*
8472 90 990 0
";
"
254
Қара металдардан жиналатын құрылыс құрастырмалары: жылыжайлар
9406 00 310 0
255
Модульдік үйлер шығаратын зауыттарға арналған қара металдан немесе өзге материалдардан жасалған құрастырмалы құрылыс конструкциялары
9406 00 380 9
255
Модульдік үйлер шығаратын зауыттарға арналған қара металдан немесе өзге материалдардан жасалған құрастырмалы құрылыс конструкциялары
9406 00 800 9
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
254
Қара металдардан жиналатын құрылыс құрастырмалары: жылыжайлар
9406 90 310 0

8424 81
77
Устройства для сельского хозяйства или садоводства: приспособления для полива
8424 81 100 0
"
изложить в следующей редакции:
"
76
Устройства прочие: для сельского хозяйства или садоводства
8424 82
8424 41
8424 49
77
Распылители для сельского хозяйства или садоводства: для полива
8424 49 100 0
8424 41 100 0
8424 82 100 0
";
строку:
"
94
Машины или механизмы для уборки или обмолота сельскохозяйственных культур, включая пресс-подборщики, прессы для упаковки в кипы соломы или сена; сенокосилки или газонокосилки; машины для очистки, сортировки или калибровки яиц, плодов или других сельскохозяйственных продуктов, кроме машин товарной позиции 8437
8433 (кроме
8433 20 500 0,
8433 30 000 0,
8433 90 000 0)
"
изложить в следующей редакции:
"
94
Машины или механизмы для уборки или обмолота сельскохозяйственных культур, включая пресс-подборщики, прессы для упаковки в кипы соломы или сена; сенокосилки или газонокосилки; машины для очистки, сортировки или калибровки яиц, плодов или других сельскохозяйственных продуктов, кроме машин товарной позиции 8437
8433 (кроме
8433 20 500 0,
8433 30 000 0,
8433 51 000 1,
8433 51 000 9,
8433 90 000 0)
";
строку:
"
133
Импринтеры (imprinter); устройства для персонализации платежных карточек; эмброссеры (embossing machine, embosser); электронные депозитарные машины; кэш-диспенсеры (Cash Dispenser)
8472 90 700 0
"
изложить в следующей редакции:
"
133
Импринтеры (imprinter); устройства для персонализации платежных карточек; эмброссеры (embossing machine, embosser); электронные депозитарные машины; кэш-диспенсеры (Cash Dispenser)
8472 90 990 0
";
строки:
"
254
Сборные строительные конструкции из черных металлов: теплицы
9406 00 310 0
255
Сборные строительные конструкции из черного металла или прочих материалов для заводов по выпуску модульных домов
9406 00 380 9
255
Сборные строительные конструкции из черного металла или прочих материалов для заводов по выпуску модульных домов
9406 00 800 9
"
изложить в следующей редакции:
"
254
Сборные строительные конструкции из черных металлов: теплицы
9406 90 310 0

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы Ұлтық экономика министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларда көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические издания в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также Республиканский центр правовой информации для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Сулейменов