"Өрлеу" жобасына қатысуға арналған құжаттар нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің м.а. 2017 жылғы 17 наурыздағы № 37 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 15016 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 5 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 09.01.2018 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 52 қаулысымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2017 жылға арналған республикалық бюджеттен "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларының 12, 13, 17, 19, 21, 24, 27, 28, 31, 35 және 36-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Өрлеу" жобасына қатысуға әңгімелесу парағының нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Өрлеу" жобасына қатысуға өтініштің нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Өрлеу" жобасына қатысуға өтініш берушінің отбасылық және материалдық жағдайы туралы сауалнаманың нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес өтініш берушінің отбасы құрамы туралы мәліметтердің нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес жеке қосалқы шаруашылығының бар-жоғы туралы мәліметтердің нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес үміткердің және отбасы мүшелерінің жеке сәйкестендіру нөмірі бойынша мемлекеттік ақпараттық жүйелерге сұрау салудың нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес өтініштерді тіркеу журналының нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес "Өрлеу" жобасына қатысуға өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес "Өрлеу" жобасына қатысуға өтініш берушінің материалдық жағдайын учаскелік комиссияның тексеру актісінің нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес өтініш берушінің "Өрлеу" жобасына қатысуына учаскелік комиссия қорытындысының нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес үміткердің және отбасының еңбекке қабілетті мүшелерін жұмыссыз ретінде тіркеуге қою туралы жазба журналының нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының нысаны;

Об утверждении форм документов для участия в проекте "Өрлеу"
Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 17 марта 2017 года № 37. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 апреля 2017 года № 15016. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 9 января 2018 года № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 09.01.2018 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.5
В соответствии с пунктами 12131719212427283135 и 36 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2017 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2017 года № 52, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму листа собеседования на участие в проекте "Өрлеу" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму заявления на участие в проекте "Өрлеу" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму анкеты о семейном и материальном положении заявителя на участие в проекте "Өрлеу" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму сведений о составе семьи заявителя согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму сведений о наличии личного подсобного хозяйства согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму запроса по индивидуальному идентификационному номеру претендента и членов семьи в государственные информационные системы согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму журнала регистрации заявлений согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму расписки об отказе в приеме заявления на участие в проекте "Өрлеу" согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму акта обследования участковой комиссией материального положения заявителя на участие в проекте "Өрлеу" согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму заключения участковой комиссии на участие заявителя в проекте "Өрлеу" согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму журнала записей о постановке претендента и трудоспособных членов семьи на регистрацию в качестве безработных согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму социального контракта активизации семьи согласно приложению 12 к настоящему приказу;

13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмекті тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешімнің нысаны;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмекті тағайындау немесе оны тағайындаудан бас тарту туралы хабарламаның нысаны;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес "Өрлеу" жобасы бойынша отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарттарын тіркеу журналының нысаны;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік шартына қосымша келісімнің нысаны;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек төлеуді тоқтата тұру туралы шешімнің нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес отбасының белсенділігін арттыру бойынша жасалған әлеуметтік келісімшарттар мен әлеуметтік келісімшарттар туралы есептің нысаны;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмек тағайындау және төлеу туралы есептің нысаны;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес шартты ақшалай көмекті алушылар туралы есептің нысаны;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес ассистенттің отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын сүйемелдеу туралы ай сайынғы есебінің нысаны бекітілсін.
2. "Өрлеу" жобасына қатысуға арналған құжаттар нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 385 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13773 болып тіркелген және 2016 жылғы 21 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Әлеуметтік көмек департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрлеріндегі көшірмесінің бір данасын Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына және мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармаларының назарына жеткізуді;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

13) форму решения о назначении (отказе в назначении) обусловленной денежной помощи согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму уведомления о назначении или об отказе в назначении обусловленной денежной помощи согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму журнала регистрации социальных контрактов активизации семьи по проекту "Өрлеу" согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) форму дополнительного соглашения к социальному контракту активизации семьи согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму решения о прекращении выплаты обусловленной денежной помощи согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму отчета о заключенных социальных контрактах активизации семьи и социальных контрактах согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) форму отчета о назначении и выплате обусловленной денежной помощи согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) форму отчета о получателях обусловленной денежной помощи согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) форму ежемесячного отчета ассистента о сопровождении социального контракта активизации семьи согласно приложению 21 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 17 мая 2016 года № 385 "Об утверждении форм документов для участия в проекте "Өрлеу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13773 и опубликован 21 июня 2016 года в информационной-правовой системе "Әділет").
3. Департаменту социальной помощи в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в одном экземпляре его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан и направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
4) доведение настоящего приказа до сведения областных, городов Астана и Алматы управлений координации занятости и социальных программ;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

Барлық балалары Қазақстан Республикасында туған жағдайда (2007 жылғы 13 тамыздан кейін туған балалары бойынша) өтініш беруші балаларының ЖСН бойынша тууын (қайтыс болуын) тіркеу туралы
АХАЖТП АЖ ("Азаматтық хал актілерін жазу тіркеу пункті" ақпараттық жүйесі)
4
Өтініш берушінің неке қиюын (некені бұзуын) (Қазақстан Республикасының аумағында 2008 жылғы 1 маусымнан кейін тіркелгендерді) тіркеу туралы
АХАЖТП АЖ ("Азаматтық хал актілерін жазу тіркеу пункті" ақпараттық жүйесі)
5
Мүгедектікті растау туралы (бар болса)
ҚР Еңбекмині МОДҚ (Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі мүгедектердің орталықтандырылған дерекқоры)
6
Табыстары туралы (жалақы, әлеуметтік төлемдер, кәсіпкерлік қызметтен түскен табыстар)
ҚР Еңбекмині МЗТ (Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің міндетті зейнетақы төлемдері)
* Ақпараттық жүйелерден сұратылған мәліметтерді растайтын электрондық құжаттар "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік органдардың және (немесе) ұйымдардың электрондық цифрлық қолтаңбасымен, сондай-ақ шартты ақшалай көмек тағайындауға сұрау салуды жүзеге асырған халықты жұмыспен қамту орталығы маманының электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылады.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Өтініштерді тіркеу журналы
Р/с
Тіркеу нөмірі
Өтініш қабылданған күн
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Өтініш берушінің мекен
жайы
Өтініш берушінің туған күні
Өтініш берушінің балаларының саны
Учаскелік комиссия
ға берген күні
Учаскелік комиссияның шартты ақшалай көмекті тағайындау туралы қорытындыны қабылдаған күні
Шартты ақшалай көмекті тағайындау туралы шешім жобасының жасалған күні
Отбасы мүшелерінің есепке алынатын жиынтық табысы
Шартты ақшалай көмекті тағайындау кезеңі
Шартты ақшалай көмектің сомасы
Шартты ақшалай көмекті тағайындау туралы хабарламаның № және күні
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
8-қосымша
Нысан
"Өрлеу" жобасына қатысуға өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
20____ жылғы "___" __________
Азамат (-ша) ____________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні ______ жылғы "____" _______________
Жүгінген күні 20 ____ жылғы "____" _______________
"Өрлеу" жобасына қатысуға өтінішті қабылдаудан келесі себеп бойынша бас тартылды (ұсынылған себептердің біреуін таңдау):

О регистрации рождения (смерти) по ИИН детей заявителя при условии рождения всех детей в Республике Казахстан (по детям, рожденным после 13 августа 2007 года)
ИС РПЗАГС (Информационная система "Регистрационный пункт записи акта гражданского состояния")
4
О регистрации заключения (расторжения) брака заявителя (зарегистрированных после 1 июня 2008 года на территории Республики Казахстан)
ИС РПЗАГС (Информационная система "Регистрационный пункт записи акта гражданского состояния")
5
О подтверждении инвалидности (при наличии)
ЦБДИ МТСЗН РК (централизованная база данных инвалидов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан)
6
О доходах (заработная плата, социальные выплаты, доходы от предпринимательской деятельности)
ОПВ МТСЗН РК (Обязательные пенсионные выплаты Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан)
*Электронные документы, подтверждающие запрашиваемые сведения из
информационных систем, удостоверяются электронно-цифровой подписью
соответствующих государственных органов и (или) организаций, через шлюз "электронного
правительства", а также электронно-цифровой подписью специалиста центра занятости
населения, осуществившего запрос на назначение обусловленной денежной помощи.
Приложение 7
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Журнал регистрации заявлений
п/п
Регистрационный номер
Дата приема заявления
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя
Домашний адрес заявителя
Дата рождения заявителя
Кол-во детей у заявителя
Дата передачи участковой комиссии
Дата принятия заключения участковой комиссией о назначении обусловленной денежной помощи
Дата создания проекта решения о назначении обусловленной денежной помощи
Учитываемый совокупный доход членов семьи
Период назначения обусловленной денежной помощи
Сумма обусловленной денежной помощи
№ и дата извещения о назначении обусловленной денежной помощи
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Приложение 8
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Расписка
об отказе в приеме заявления
на участие в проекте "Өрлеу"
от "___" __________ 20 ____ года
Гражданин (-ка) _________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
Дата рождения "____" ________________ ____ года
Дата обращения "__________" ___________________________ 20 ____ года
Отказано в приеме заявления на участие в проекте "Өрлеу" по причине (выбрать одну из
предложенных причин):

1) "Өрлеу" жобасына қатысуға берілген өтініштің бар болуы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің өтініш берушіге шартты ақшалай көмек тағайындау туралы қолданыстағы шешімнің бар болуы.
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(қолхатты берген жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы)
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
9-қосымша
Нысан
"Өрлеу" жобасына қатысуға өтініш берушінің материалдық жағдайын учаскелік комиссияның тексеру актісі
20 ___ жылғы "____" ________________ ___________________________________
(елді мекен)
1. Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_____________________________________________

1) наличия поданной заявки на участие в проекте "Өрлеу";
2) наличия действующего решения отдела занятости и социальных программ о назначении
заявителю обусловленной денежной помощи.
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность ответственного лица,
вручившего расписку)
Приложение 9
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Акт
обследования участковой комиссией материального
положения заявителя на участие в проекте "Өрлеу"
от "___" ________ 20__ года ______________________
(населенный пункт)
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя
____________________________________________________________

2. Тұрғылықты жерінің мекенжайы
_____________________________________________
3. Туған күні және жері
_____________________________________________
4. Жұмыс орны, лауазымы
_____________________________________________
5. Азаматтың орташа айлық табысы
_____________________________________________
6. Отбасының жан басына шаққандағы орташа табысы
_____________________________________________
7. Отбасы құрамы (отбасында нақты тұратындар есепке алынады) ______________ адам, оның ішінде:
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Өтініш берушіге туыстық қатысы
Білімі
Жұмыспен қамтылуы (жұмыс, оқу орны)
Өзін-өзі жұмыспен қамту
Жұмыссыздық себебі
Жұмыссыз ретінде жұмыспен қамту органдарында тіркелгені туралы деректер
Қоғамдық жұмыстарға, кәсіптік даярлауға (қайта даярлау, біліктілікті арттыру) немесе жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді мемлекеттік шараларына қатысқандығы туралы мәліметтер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Еңбекке қабілетті барлығы ___________ адам.
Жұмыссыз ретінде тіркелгені __________ адам.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 2-бабы 2-тармағының 2) тармақшасында көзделген себептер бойынша жұмыспен қамтылмағандар _________ адам.
Жұмыспен қамтылмаудың басқа да себептері (іздеуде, бас бостандығынан айыру орындарында) __________ адам.
Кәмелетке толмаған балалардың саны _________ адам, оның ішінде:
мемлекеттің толық қамқорлығында оқитындар _________ адам;
ақылы негізде жоғары және орта арнаулы білім беру орындарында оқитындар __________ адам, оқудың бір жылдық құны ____________ теңге.
8. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 919 қаулысымен бекітілген Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының шеңберінде әлеуметтік келісімшарттың болуы: ___________ адам:
1. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ___________________________________________
2. Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ___________________________________________
9. Баспана жағдайы (жатақхана, жалдамалы, жекешелендірілген тұрғын үй, қызметтік тұрғын үй, тұрғын үй кооперативі, жеке тұрғын үй немесе өзгелер)
(қажеттісін көрсету)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Ас үй, қойма және дәлізді есептемегенде бөлмелер саны _________________________
Тұрғын үйді ұстауға жұмсалатын шығыстар айына _______________________________
__________________________________________________________________________

2. Адрес места жительства
____________________________________________________________
3. Дата и место рождения
____________________________________________________________
4. Место работы, должность
____________________________________________________________
5. Среднемесячный доход гражданина
____________________________________________________________
6. Среднедушевой доход семьи
____________________________________________________________
7. Состав семьи (учитываются фактически проживающие в семье) ____ человек, в том числе:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Родственное отношение к заявителю
Образование
Занятость, (место работы, учебы)
Самостоятельная занятость
Причина незанятости
Данные о регистрации в органах занятости в качестве безработного
Сведения об участии в общественных работах, профессиональной подготовке (переподготовке, повышении квалификации) или в государственных мерах содействия занятости
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего трудоспособных _________ человек.
Зарегистрированы в качестве безработного _______ человек.
Незанятые по причинам, предусмотренным подпунктом 2) пункта 2 статьи 2 Закона от
17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" _______ человек.
Другие причины незанятости (в розыске, в местах лишения свободы) ______ человек.
Количество несовершеннолетних детей _______ человек, в том числе:
обучающихся на полном государственном обеспечении _____ человек;
обучающихся в высших и средних специальных учебных заведениях на платной
основе - _______ человек, стоимость обучения в год на учащегося ________ тенге.
8. Наличие социального контракта в рамках Программы развития продуктивной
занятости и массового предпринимательства, утвержденной постановлением Правительства
Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 919:___ человек:
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ________________________________________
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ________________________________________
9. Условия проживания (общежитие, арендное, приватизированное жилье, служебное
жилье, жилой кооператив, индивидуальный жилой дом или иное)
(нужное подчеркнуть)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Количество комнат без кухни, кладовой и коридора ___________________________________
Расходы на содержание жилья в месяц_______________________________________________
________________________________________________________________________________

10. Отбасының табыстары:
Р/с №
Табысы бар отбасы мүшелерінің (оның ішінде өтініш берушінің) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Табыс түрі
Өтініш білдірген айдың алдындағы 3 айдағы табыс сомасы
Жеке қосалқы шаруашылық (аула шаруашылығы, мал және құс), саяжай және жер учаскесі (жер үлесі) туралы мәліметтер
1
2
3
4
5
11. Мыналардың:
автокөліктің (маркасы, шығарылған жылы, құқық белгілейтін құжат, оны пайдаланудан түскен табыс)________________________________________________________
__________________________________________________________________________
қазіргі уақытта тұратын баспанадан басқа, өзге тұрғын үйдің (оны пайдаланудан түскенºтабыс) ___________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
бар-жоғы.
12. Отбасының өзге де табыстары (түрі, сомасы, көзі):
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
13. Көзге көрінетін мұқтаждық белгілері _______________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
14. Көзге көрінетін әл-ауқат белгілері__________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
15. Тұратын жерінің санитариялық-эпидемиологиялық жағдайлары ________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
16. Учаскелік комиссияның басқа да байқағандары: _____________________________
__________________________________________________________________________
17. Комиссия төрағасы:
____________________ __________________________________________________
Комиссия мүшелері:
____________________ __________________________________________________
____________________ __________________________________________________
____________________ __________________________________________________
____________________ __________________________________________________
(қолы) (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Жасалған актімен таныстым:
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы ____________________
__________________________________________________________________________
Тексеру жүргізуден бас тартамын _____________________________________________
__________________________________________________________________________
өтініш берушінің (немесе отбасы мүшелерінің бірінің)
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
10-қосымша
Нысан
Өтініш берушінің "Өрлеу" жобасына қатысуына учаскелік комиссияның № ____ қорытындысы
20___ жылғы "____" ____________
Учаскелік комиссия Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 13 ақпандағы №
52 қаулысымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары
бюджеттерінің 2017 жылға арналған республикалық бюджеттен "Өрлеу" жобасы бойынша
шартты ақшалай көмекті ендіруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану
қағидаларына сәйкес отбасының (өтініш берушінің)
__________________________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
өтінішін және оған қоса берілген құжаттарды қарап, ұсынылған құжаттардың және өтініш
берушінің (отбасының) материалдық жағдайын тексеру нәтижелерінің негізінде отбасын жобаға қосу
__________________________________________________________________________
___________________________________________________________________ туралы
(қажеттілігі, қажет еместігі)
қорытынды шығарды.
Комиссия төрағасы:
_______________________ __________________________________________________
Комиссия мүшелері:
_______________________ __________________________________________________
_______________________ __________________________________________________
_______________________ __________________________________________________
_______________________ _________________________________________________
(қолдары) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
____ данада қоса берілген құжаттармен қорытынды 20__ жылғы "__" ________ қабылданды.
__________________________________________________________________________
құжаттарды қабылдаған кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің немесе халықты жұмыспен қамту орталығы қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы, қолы.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
11-қосымша
Нысан
Үміткерді және отбасының еңбекке қабілетті мүшелерін жұмыссыз ретінде тіркеуге қою туралы жазба журналы
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
ЖСН
Мекен жайы
Туған күні
Өтініш берушіге туыстық қатысы
Білімі
Жұмыспен қамтылуы (жұмыс, оқу орны)
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы:
Жұмыссыздық себебі
Жұмыспен қамту органдарында жұмыссыз ретінде тіркелуі туралы деректер
Жаңа жұмыс орны
Қатысушылар
дың байланыс телефоны
Жұмыс берушінің байланыс телефоны
Отбасының мәртебесі
9
10
11
12
13
14
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
12-қосымша
Нысан
Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарты
_______________ № ______ 20 ___ жылғы "_____" ___________
(жасалған орны)
Бұдан әрі Халықты жұмыспен қамту орталығы деп аталатын
__________________________________________________________________ атынан
(Халықты жұмыспен қамту орталығының атауы)
__________________________________ ________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), Халықты жұмыспен қамту орталығы өкілінің
атқаратын лауазымы)
бір тараптан және бұдан әрі қатысушы деп аталатын азамат (-ша)
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), жеке басын куәландыратын құжаттың атауы, жеке
сәйкестендіру нөмірі, құжаттың сериясы, нөмірі, кім және қашан берді)
"Өрлеу" жобасына қатысушы отбасы атынан__________________________________ ________________________________________________________________________
мекенжай бойынша тұратын екінші тараптан төмендегілер туралы "Өрлеу" жобасына
қатысуға отбасының белсенділігін арттырудың осы әлеуметтік келісімшартын (бұдан әрі – келісімшарт) жасасты:

10. Доходы семьи:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) членов семьи (в том числе заявителя), имеющих доход
Вид дохода
Сумма дохода за 3 месяца, предшествующим месяцу обращения
Сведения о личном подсобном хозяйстве (приусадебный участок, скот и птица), дачном и земельном участке (земельной доли)
1
2
3
4
5
11. Наличие:
автотранспорта (марка, год выпуска, правоустанавливающий документ, заявленные
доходы от его эксплуатации) _______________________________________________________
________________________________________________________________________________
иного жилья, кроме занимаемого в настоящее время (заявленные доходы от его
эксплуатации) ___________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
12. Иные доходы семьи (форма, сумма, источник): ______________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
13. Видимые признаки нуждаемости __________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
14. Видимые признаки благополучия __________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
15. Санитарно-эпидемиологические условия проживания ________________________
________________________________________________________________________________
16. Другие наблюдения участковой комиссии: __________________________________
________________________________________________________________________________
Председатель комиссии:
_________________________ ________________________________________________
Члены комиссии:
________________________ _________________________________________________
________________________ _________________________________________________
________________________ _________________________________________________
________________________ _________________________________________________
(подпись)                   (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
С составленным актом ознакомлен(а):
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись заявителя _________________________
От проведения обследования отказываюсь
________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и
подпись заявителя (или одного из членов семьи).
Приложение 10
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Заключение
участковой комиссии на участие заявителя в проекте "Өрлеу"
№ __
____ ____________ 20__ года
Участковая комиссия в соответствии с Правилами использования целевых текущих
трансфертов из республиканского бюджета на 2017 год областными бюджетами, бюджетами
городов Астаны и Алматы на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту
"Өрлеу", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 13
февраля 2017 года № 52, рассмотрев заявление и прилагаемые к нему документы семьи
(заявителя) ______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
на основании представленных документов и результатов обследования материального
положения заявителя (семьи) выносит заключение о ___________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(необходимости, отсутствии необходимости)
включения семьи в проект "Өрлеу".
Председатель комиссии:
_______________________ _____________________________________________
Члены комиссии:
_______________________ _____________________________________________
_______________________ _____________________________________________
_______________________ _____________________________________________
_______________________ _____________________________________________
(подписи)                   (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Заключение с прилагаемыми документами
в количестве ____ штук
принято "__"____________ 20__ года ______________________________________ Фамилия,
имя, отчество (при его наличии), должность, подпись работника центра занятости населения,
принявшего документы; подпись акима поселка, села, сельского округа, в случае
проживания заявителя в сельской местности.
Приложение 11
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Журнал записей
о постановке претендента и трудоспособных членов семьи
на регистрацию качестве безработных
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
ИИН
Адрес
Дата
рождения
Родственное отношение к заявителю
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы:
Образование
Занятость, место работы, учебы
Причина незанятости
Данные о регистрации
в органах занятости в
качестве безработного
Новое рабочее место
7
8
9
10
11
продолжение таблицы:
Контакты участников
Контакты работодателя
Статус семьи
12
13
14
Приложение 12
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Социальный контракт активизации семьи
__________________       №____             "_____"_____________20 __год
(место заключения)
______________________________________ в лице ___________________________________,
(наименование Центра занятости населения)      (фамилия, имя, отчество (при его наличии),
________________________________________________________________________________
занимаемая должность представителя Центра занятости населения
именуемый в дальнейшем Центр занятости населения, с одной стороны, и гражданин(-ка),
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), индивидуальный идентификационный номер,
наименование, серия, номер документа, документа, удостоверяющего личность,
кем и когда выдан)
выступающий(-ая) от лица семьи – участник проекта "Өрлеу" и проживающий(-ая) по
адресу _________________________________________, именуемый(-ая) в дальнейшем
участник, с другой стороны, заключили настоящий социальный контракт активизации семьи
(далее – контракт) на участие в проекте "Өрлеу" о нижеследующем:

1. Келісімшарт мәні
1. Келісімшарт мәні халықты жұмыспен қамту орталығы мен отбасы (адам) жүзеге асыратын қатысушыны өмірлік қиын жағдайдан шығаруға бағытталған іс-шаралар кешені болып табылады.
2. Келісімшарт тараптарының міндеттері
2. Аудандық/қалалық жұмыспен қамту орталығы:
1) қатысушыға және (немесе) оның отбасы мүшелеріне, отбасының еңбекке қабілетті мүшелері жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысқан жағдайда отбасының _____ мүшесіне:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
______________________________________________________________
(отбасы мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
______________________ бастап _____________________ дейінгі кезеңге ай сайын ______________________ (_________________________________) теңге мөлшерінде
(сомасы жазбаша)
және (немесе) бір жолғы _________ (____________________________) теңге
(сомасы жазбаша)
мөлшерінде_______________________________________________________________
(жеке қосалқы шаруашылықты дамыту (үй малын, құсын сатып алу
және жеке кәсіпкерлік қызметті ұйымдастыру)
шартты ақшалай көмекті төлеу туралы шешім жобасын жасайды;
2) келісімшарттың ажырамас қосымшасы болып табылатын Отбасыға көмектің жеке жоспарына (бұдан әрі – Жеке жоспар) сәйкес жұмыспен қамтуға жәрдемдесу және (немесе) әлеуметтік бейімдеу (қажет болған жағдайда) бойынша іс-шаралар ұсынуды ұйымдастырады;
3) отбасының (адамның) өзін-өзі қамтамасыз етуге өтуіне жәрдемдеседі және келісімшартты іске асыру мерзімі ішінде сүйемелдеуді қамтамасыз етеді;
4) Жеке жоспарда көзделген іс-шараларды іске асыруға жұмылдырылған ұйымдармен өзара іс-әрекетті жүзеге асырады;
5) қатысушының және (немесе) оның отбасы мүшелерінің Жеке жоспарды орындау бойынша (өзі немесе ассистенттерді тарта отырып) келісімшарттың міндеттемелерін орындауына тоқсан сайын мониторинг жүргізеді.
3. Қатысушы және оның отбасы мүшелері:
1) келісімшарт талаптарын және Жеке жоспар бойынша іс-шараларды толық көлемде орындайды және өмірлік қиын жағдайдан шығу жөнінде белсенді іс-әрекеттер қабылдайды;
2) халықты жұмыспен қамту орталығымен жасалған әлеуметтік келісімшарт (келісімшарттар) талаптарын орындайды;
3) жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің мемлекеттік шараларына қатысу нәтижесінде халықты жұмыспен қамту орталығы ұсынған жұмыс орнына жұмысқа орналасады;
4) халықты жұмыспен қамту орталығына шартты ақшалай көмек тағайындауға және оның мөлшеріне әсер ететін жағдайлар туындауы туралы ақпаратты көрсетілген жағдайлар туындаған күнінен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде ұсынады;

1. Предмет контракта
1. Предметом контракта является комплекс мероприятий, осуществляемых центром
занятости населения и семьей (лицом), и направленных на выход участника из трудной
жизненной ситуации.
2. Обязанности сторон контракта
2. Районный/городской центр занятости населения:
1) составляет проект решения о выплате участнику и (или) членам его (ее) семьи
обусловленную денежную помощь при условии участия трудоспособных членов семьи в
активных мерах содействия занятости на_____ членов семьи:
___________________________________________________________
___________________________________________________________
___________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) членов семьи)
ежемесячно в размере ___________ (___________________________) тенге
(сумма прописью)
за период с ________________________по _____________________ и (или) единовременно в
размере ___________ (___________________________)
(сумма прописью)
тенге на ________________________________________________________________________;
(развитие личного подсобного хозяйства (покупка домашнего скота, птицы и другое),
организацию индивидуальной предпринимательской деятельности)
2) организовывает предоставление мероприятий по содействию занятости и (или)
социальной адаптации (в случае необходимости) согласно Индивидуальному плану помощи
семье (далее – Индивидуальный план), который является неотъемлемым приложением к
контракту;
3) содействует выходу семьи (лица) на самообеспечение и обеспечивает
сопровождение в течение всего срока действия контракта;
4) осуществляет взаимодействие с организациями, задействованными в реализации
мероприятий, предусмотренных Индивидуальным планом;
5) проводит ежеквартальный мониторинг выполнения участником и (или) членами его
(ее) семьи обязательств контракта по выполнению Индивидуального плана (самостоятельно
или с привлечением ассистентов).
3. Участник и члены его семьи:
1) исполняют условия контракта и мероприятий по Индивидуальному плану в полном
объеме и предпринимают активные действия по выходу из трудной жизненной ситуации;
2) выполняют условия социального(-ых) контракта(-ов), заключенного(-ых) с
Центром занятости населения;
3) в результате участия в государственных мерах содействия занятости
трудоустраиваются на предложенное центром занятости населения место работы;
4) предоставляют в центр занятости населения информацию о наступлении
обстоятельств, влияющих на назначение обусловленной денежной помощи и его размер, в
течение 10 (десяти) рабочих дней со дня наступления указанных обстоятельств;

5) банк шотының нөмірі, тұрғылықты жері өзгерген жағдайда халықты жұмыспен қамту орталығына тиісті өзгерістерді растайтын құжаттармен осы өзгерістер туралы өтініш беру жолымен хабарлайды;
6) қолданылмаған немесе мақсатсыз қолданылған ақшалай қаражатты, сондай-ақ заңсыз алынған ақшалай қаражатты, оның ішінде ШАК-ты заңсыз тағайындауға әкеп соқтырған жалған мәліметтер ұсынғаны анықталған жағдайда, қайтарады;
7) халықты жұмыспен қамту орталығымен, кент, ауыл, ауылдық округ әкімімен, әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультантпен және келісімшартты сүйемелдеуді жүзеге асыратын ассистентпен (халықты жұмыспен қамту орталығымен, кент, ауыл, ауылдық округ әкімімен келісім бойынша) өзара іс-қимыл жасайды, келісімшарттың орындалу барысы туралы барлық мәліметтерді ұдайы ұсынады.
8) ұсынылған деректерде өзгерістер пайда болған жағдайда, олар туралы он жұмыс күні ішінде хабарлайды.
3. Тараптардың құқықтары
4. Аудандық/қалалық халықты жұмыспен қамту орталығы:
1) отбасының (адамның) және оның отбасы мүшелерінің мұқтаждығын тексеру және айқындау үшін үшінші адамдардан (кәсіпорындардан, салық органдарынан және басқа да ұйымдардан және мекемелерден) олардың табыстары мен мүлкі туралы қосымша мәліметтер, оның ішінде отбасының және оның отбасы мүшелерінің банк шоттарындағы ақша қозғалысы туралы, сондай-ақ осы отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарты бойынша қатысушыны оны міндеттерді орындау мәнін тексеру үшін әлеуметтік бейімделу шараларын алу туралы мәліметтерді сұратады;
2) отбасының (адамның) материалдық жағдайын тексереді;
3) алынған ақпаратты шартты ақшалай көмек тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы мәселені шешу кезінде пайдаланады;
4) егер отбасы (адам) халықты жұмыспен қамту орталығымен жасалған келісімшарттың және әлеуметтік келісімшарттың міндеттемелерін орындамаса, шартты ақшалай көмек төлеуді тоқтатады;
5) келісімшарттың уақтылы және тиісінше орындалуын талап етеді.
5. Қатысушы:
1) келісімшартта және Жеке жоспарда көзделген әлеуметтік қолдау шараларын алады;
2) келісімшарттың уақтылы және тиісінше орындалуын талап етеді;
3) отбасы құрамының өзгеруіне байланысты шартты ақшалай көмекті қайта есептеуді талап етеді;
4) Жеке жоспар іс-шараларының орындалуымен байланысты консультация мен ақпарат алады.
4. Келісімшарттың талаптарын орындамағаны үшін тараптардың жауапкершілігі
6. Келісімшарт талаптарын орындамағаны және (немесе) тиісінше орындамағаны үшін тараптар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес жауапты болады.
5. Күтпеген жағдайлар
7. Тараптар міндеттемелерді орындауға мүмкіндік болмаған кезде оларды толық немесе ішінара орындамағаны үшін азаматтық заңнамада көзделген жауапкершіліктен босатылады.

5) в случае изменения номера банковского счета, местожительства информируют
центр занятости населения путем подачи заявления об этих изменениях с документами,
подтверждающими соответствующие изменения;
6) возмещают неиспользованные или использованные не по целевому назначению
денежные средства, а также средства полученные неправомерно в том числе, в случае
выявления представления недостоверных сведений, повлекших за собой незаконное
назначение ОДП;
7) взаимодействуют с центром занятости населения, акимом города районного
значения, поселка, села, сельского округа консультантом по социальной работе и
ассистентом (по согласованию с центром занятости населения, акимом города районного
значения, поселка, села, сельского округа), осуществляющим сопровождение контракта,
регулярно предоставляют центру занятости населения все сведения о ходе исполнения
контракта.
8) в случае возникновения изменений в предоставленных данных, сообщают о них в
течение десяти рабочих дней.
3. Права сторон
4. Районный/городской центр занятости населения:
1) с согласия участника запрашивает у третьих лиц (предприятий, налоговых органов
и других организаций и учреждений) дополнительные сведения о доходах и имуществе, в
том числе, о движении денег на банковских счетах, лица и членов его семьи, а также
сведений о получении мер социальной адаптации для проверки участника на предмет
выполнения им обязательств по настоящему социальному контракту активизации семьи;
2) проверяет материальное положение семьи (лица);
3) использует полученную информацию при решении вопроса о назначении (отказе в
назначении) обусловленной денежной помощи;
4) прекращает выплату обусловленной денежной помощи, если семья (лицо) не
выполняет обязательств контракта и социального контракта, заключенного с центром
занятости населения;
5) требует своевременного и надлежащего исполнения контракта;
5. Участник:
1) получает меры социальной поддержки, предусмотренные контрактом и
Индивидуальным планом;
2) требует своевременного и надлежащего исполнения контракта;
3) требует перерасчет обусловленной денежной помощи в связи с изменением состава
семьи;
4) получает консультацию и информацию, связанные с выполнением мероприятий
Индивидуального плана.
4. Ответственность сторон за неисполнение условий контракта
6. За неисполнение и (или) ненадлежащее исполнение условий контракта стороны
несут ответственность в соответствии с действующим законодательством Республики
Казахстан.
5. Непредвиденные обстоятельства
7. Стороны освобождаются от ответственности за полное или частичное
неисполнение обязательств при невозможности их исполнения, предусмотренной
гражданским законодательством.

8. Күтпеген жағдайлар туындаған кезде осы келісімшартқа сәйкес қандай да болсын міндеттемелердің орындалуы осындай жағдайлардың туындауына байланысты мүмкін болмаған тарап күтпеген жағдайлар басталған немесе аяқталған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде хабардар етуге міндетті.
9. Осы келісімшарт бойынша міндеттемелерді орындау мерзімі күтпеген жағдайлар орын алған, сондай-ақ осы жағдайлардан туындаған салдардың әрекеті барысына шамалас уақытқа кейінге шегеріледі.
6. Өзге де талаптар
10. Келісімшартқа тараптардың келісімі бойынша қосымша келісімге қол қою арқылы өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізіледі.
11. Келісімшарт қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және 20 ____ жылды қоса алғанға дейін қолданылады.
12. Келісімшартты халықты жұмыспен қамту орталығы отбасы (адам) осы келісімшарттың және жұмыспен қамту орталығы мен отбасының еңбекке қабілетті мүшелері арасында жасалған әлеуметтік келісімшарттың талаптарын орындамаған кезде бір жақты тәртіппен бұзады.
13. Осы келісімшарт бірдей заңды күші бар екі данада жасалған.
7. Тараптардың мекенжайлары мен деректемелері
Аудандық/қалалық халықты жұмыспен қамту орталығы
Қатысушы
_________________________________
(халықты жұмыспен қамту орталығының
толық атауы)
__________________________________
(мекенжайы)
__________________________________
(телефон, факс)
__________________________________
(уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты
(бар болса)
__________________________________
(қолы)
Мөрдің орны
_________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_________________________________
(мекенжайы)
_________________________________
(телефон)
_________________________________
(қолы)
Отбасының белсенділігін
арттыру әлеуметтік
келісімшартына
2017 жылғы __ _________
№ ___қосымша
Нысан
Отбасыға көмектің жеке жоспары
Жұмыспен қамту орталығы_____________________________________________
Көмекті алушы:_________________________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), тұратын мекенжайы)
Келісімшарттың қолданылуы басталған күн: ______________________________
Келісімшарттың қолданылуы тоқтатылған күн:____________________________
Қажетті іс-әрекеттер:__________________________________________________
____________________________________________________________________
1. Отбасын өмірлік қиын жағдайдан шығаруға арналған көмектің
20__жылғы ____________ бастап 20__ жылғы ____________ (айын көрсету)
іс-шаралар жоспары және сол бойынша 20__жылғы__________ (айын көрсету)
есептілікті ұсыну
Р/с
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Іс-шаралар*
Орындалу мерзімі
Жауапты маман
Көмекті, қызметті ұсынатын орган (мекеме)
Күнін көрсете отырып, орындалуы туралы белгі
Нәтижесі (бағалау)
1
2
3
Жүргізілген іс-шаралар бойынша келісімшартты сүйемелдеуді жүзеге асыратын әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттың түпкілікті қорытындысы:
__________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Қажетті өзара іс-әрекеттер:
жұмыспен қамту органымен _________________________________________
денсаулық сақтау органымен__________________________________________
басқа да байланыстар ________________________________________________
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі
консультанттың тегі, аты, жөні (бар болса)________________________________
қолы:_______________ Күні:__________________
Берілетін көмектің түрлері:
Ай сайынғы жәрдемақы
Біржолғы төлем
Жергілікті бюджеттің есебінен іске асырылатын өзге де көмек түрлері
Біржолғы төлем кезінде:
Шығын сметасы:
Сатып алынған техниканың және жабдықтардың атаулары
Сомасы, мың теңге
Барлығы:
Отбасының (адамның) жан басына шаққандағы табысы, теңгемен:
Келісімшарт жасалғанға дейін
Келісімшарттың қолданылу мерзімінің аяқталуы бойынша
Шартты ақшалай көмек мөлшерін ескергенде
Шартты ақшалай көмек мөлшерін ескермегенде
Жүргізілген іс-шаралардың тиімділігі туралы қорытынды
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Аудандық/қалалық халықты жұмыспен қамту орталығы:
____________________________________________
Уәкілетті өкілдің (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_________________________________
(қолы)
20___ жылғы "___" ____________
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
13-қосымша
Нысан
Елді мекеннің коды ___________
______________ облысы (қаласы)
______________________________ (ауданы) бойынша жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің 20__ жылғы "___" ______________
№ __________
Шартты ақшалай көмекті тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешімі
Іс № ___________
Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының негізінде шартты
ақшалай көмек тағайындау (мөлшерінің өзгеруі, тағайындаудан бас тарту) туралы
Өтініш беруші ____________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Жүгінген күні 20___ жылғы "___" ___________

8. При возникновении непредвиденных обстоятельств сторона, чье исполнение каких-
либо обязательств в соответствии с настоящим контрактом оказалось невозможным в силу
наступления таких обстоятельств, обязана уведомить в течение 3 (трех) рабочих дней со дня
наступления или прекращения непредвиденных обстоятельств.
9. Срок исполнения обязательств по настоящему контракту отодвигается соразмерно
времени, в течение которого действовали непредвиденные обстоятельства, а также
последствия, вызванные этими обстоятельствами.
6. Прочие условия
10. В контракт вносятся изменения и (или) дополнения по соглашению сторон путем
подписания дополнительного соглашения.
11. Контракт вступает в силу со дня его подписания и действует по 20_____год.
12. Контракт расторгается центром занятости населения в одностороннем порядке при
невыполнении семьей (лицом) условий настоящего контракта и социального контракта,
заключенного между центром занятости и трудоспособными членами семьи.
13. Настоящий контракт составлен в двух экземплярах, имеющих одинаковую
юридическую силу.
7. Адреса и реквизиты сторон
Районный/городской центр
занятости населения
Участник
____________________________________
(полное наименование центра занятости населения)
____________________________________
(адрес, телефон, факс)
____________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
уполномоченного представителя)
____________________________________
(подпись)
Место печати
_____________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_____________________________________
(адрес)
____________________________________
(телефон)
____________________________________
(подпись)
Приложение к социальному
контракту активизации семьи
от "__" _______ 2017 года №
Форма
Индивидуальный план
помощи семье
Центр занятости населения __________________________________________________
Получатель помощи:________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии), адрес проживания)
Дата начала действия контракта __________________________________
Дата окончания действия контракта _______________________________
Необходимые действия:_________________________________________
1. План мероприятий помощи для выхода семьи из трудной жизненной ситуации
(указать месяц) с______20 года по _____ 20__ года и предоставлению отчетности за (указать
месяц)__________20 года
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Мероприятие
Срок исполнения
Ответственный специалист
Орган (учреждение), предоставляющий помощь, услуги
Отметка о выполнении с указанием даты
Результат (оценка)
1
2
3
Контрольное заключение консультанта по социальной работе, осуществляющего
сопровождение контракта, по проведенным мероприятиям:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Необходимое взаимодействие:
с органом службы занятости________________________________
с органом здравоохранения_________________________________
другие контакты__________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)___________________________
Подпись консультанта по
социальной работе:_______________ Дата_______________
Виды предоставляемой помощи:
Ежемесячное пособие
Единовременная выплата
Иные виды помощи, реализуемые за счет местного бюджета
В случае единовременной выплаты:
Смета затрат:
Наименование приобретенной техники и оборудования
Сумма, тысяч тенге
Итого:
Среднедушевой доход семьи (лица), тенге:
до заключения контракта
по окончании срока действия контракта
с учетом размера обусловленной денежной помощи
без учета размера обусловленной денежной помощи
Заключение об эффективности проведенных мероприятий
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Районный/городской центр занятости населения:
_________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
уполномоченного представителя)
_________________________________________
(подпись)
Дата "___" ____________ 20___ год
Приложение 13
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Код населенного пункта ___________
Область (город) __________________
Решение о назначении (отказе в назначении)
обусловленной денежной помощи
№ __________ от "___" ___________ 20__ года
Отдела занятости и социальных программ по _________________________________ (району)
№ дела ___________
О назначении (изменении размера, отказе в назначении) обусловленной денежной помощи
на основании социального контракта активизации семьи
Заявитель _______________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
Дата обращения "___" ___________ 20__ года

1. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының негізінде
отбасына 20__ жылғы _________ бастап 20__ жылғы ________ қоса алғанда
_________________________ теңге сомасында шартты ақшалай көмек тағайындалсын.
(сомасы жазбаша)
2. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының негізінде 20__
жылғы ________ бастап 20__ жылғы ________ қоса алғанда шартты ақшалай көмек мөлшері
өзгертілсін және ___________________________ теңге мөлшерінде белгіленсін.
(сомасы жазбаша)
Негіздеме: ______________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
3. ________________________________________________________________________
(негіздеме)
__________________________________________________________________________
отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының негізінде шартты
ақшалай көмек тағайындаудан бас тартылсын.
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы
______________________________________________________ _________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шартты ақшалай көмек тағайындау жөніндегі маман
______________________________________________________ ________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шешім жобасы дайындалды:
Халықты жұмыспен қамту орталығының директоры
_______________________________________________________ ________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Халықты жұмыспен қамту орталығының бөлім басшысы
_______________________________________________________ ________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Халықты жұмыспен қамту орталығының маманы
_______________________________________________________ ________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
14-қосымша
Нысан
Шартты ақшалай көмекті тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы № _____ хабарлама
20__ жылғы "_____" __________________
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ___________________________
Өтініш берушінің туған күні ________________________________________________
20__ жылғы "____" _______________ шартты ақшалай көмек тағайындау/тағайындаудан бас тарту (қажеттінің астын сызу) туралы № ___ шешім
20__ жылғы "____" _______________ мен 20__жылғы "____" _______________ кезең аралығына ____________ теңге мөлшерінде ____ адамға атаулы әлеуметтік көмек тағайындалды.
Мынадай себеп бойынша шартты ақшалай көмек тағайындаудан бас тартылды (қажеттісінің астын сызу):
жан басына шаққандағы табысы ең төмен күнкөріс деңгейінен 60 пайыздан асып түсуі;
өтініш беруші, отбасы мүшесі (мүшелері) отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын жасаудан бас тартуы;
өтініш берушінің толық емес құжаттар пакетін ұсынуы;
өтініш беруші, отбасы мүшесі (мүшелері) учаскелік комиссияның отбасына және материалдық жағдайына зерттеу жүргізуден бас тартуы;
күмәнді (жалған) құжаттар фактілері және жалған ақпарат анықталған жағдайда;
шартты ақшалай көмекті тағайындау немесе тағайындауға өтініш беру фактісінің болуы;
өтініш беруші, отбасы мүшесі (мүшелері) атаулы әлеуметтік көмек төлемін тоқтатудан бас тартуы.
Құжаттарды қайтару күні 20__ жылғы "____" _______________.
Хабарлама "Өрлеу" жобасы жөніндегі жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің жауапты адамының Электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылды.
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы
________________________________________________ ___________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шартты ақшалай көмек тағайындау жөніндегі маман
________________________________________________ ___________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
15-қосымша
Нысан
"Өрлеу" жобасы бойынша отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарттарын тіркеу журналы
Р/с
Тіркеу нөмірі
Өтініш берушінің (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мекенжайы
Сомасы
Өтініш берушінің қолы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
16-қосымша
Нысан
20 _ ж. "__" _______ № __
Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартына қосымша келісім
____________            № __/__            20 __ ж. "____" ______________
(жасау орны)
Бұдан әрі "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деп аталатын
________________________________________________________________________ атынан
(уәкілетті органның атауы)
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), уәкілетті өкілдің атқаратын лауазымы)
бір тараптан және бұдан әрі "қатысушылар" деп аталатын отбасы – "Өрлеу" жобасына
қатысушы (қатысушылар) атынан азамат (ша)
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде) жеке басын куәландыратын құжаттың
_______________________________________________________________________________,
атауы, жеке сәйкестендіру нөмірі, сериясы, нөмірі, кім, қашан берген)
____________________________ бойынша мекенжайда тұратын екінші тараптан
төмендегілер туралы осы келісімді жасасты:

1. Назначить обусловленную денежную помощь семье на основании социального контракта
активизации семьи с ____ 20__ года по ___ 20__ года
в сумме _________________ тенге _________________________________________________
(сумма прописью)
2. Изменить размер обусловленной денежной помощи на основании социального контракта
активизации семьи с ____ 20__ года по ____ 20 __ года и установить в сумме __ тенге
_______________________________________________________________________________
(сумма прописью)
Основание: ____________________________________________________________________
3. Отказать в назначении обусловленной денежной помощи на основании социального
контракта активизации семьи
_______________________________________________________________________________
(обоснование)
Руководитель районного (городского) отдела занятости и социальных программ
_________________________________________ _________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Специалист по назначению обусловленной денежной помощи
______________________________________ ____________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Проект решения подготовлен:
Директор центра занятости населения
______________________________________ ____________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Руководитель отделения центра занятости населения
______________________________________ ____________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Специалист центра занятости населения
______________________________________ ____________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Приложение 14
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Уведомление № ______
о назначении или об отказе в назначении обусловленной денежной помощи
от "____" __________________ 20__ года
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя ____________________________
Дата рождения заявителя ____________________________________________________
Решение о назначении/отказе в назначении (нужное подчеркнуть) обусловленной денежной помощи.
№ ___ от "__" ______ 20__ года.
Назначена обусловленная денежная помощь на ____ человек, за период с ___________
по ___________, в размере ____________ тенге.
Отказано в назначении обусловленной денежной помощи по причине (нужное
подчеркнуть):
превышения среднедушевого дохода уровня 60 процентов от величины прожиточного
минимума;
отказа заявителя, члена (членов) семьи от заключения социального контракта
активизации семьи;
предоставления неполного пакета документов;
отказа заявителя, члена (членов) семьи от проведения обследования о семейном и
материальном положении участковой комиссией;
выявления факта недостоверных (поддельных) документов и ложной информации;
выявления факта предоставления назначения или подачи заявления на назначение
обусловленной денежной помощи;
отказа заявителя, члена (членов) семьи от приостановления выплаты адресной
социальной помощи.
Дата возврата документов "___" _______________ 20__ года
Уведомление удостоверено электронной цифровой подписью ответственного лица отдела
занятости и социальных программ по проекту "Өрлеу".
Руководитель районного (городского) отдела занятости и социальных программ
______________________________________ ________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)       (подпись)
Специалист по назначению обусловленной денежной помощи
_______________________________________ _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)       (подпись)
Приложение 15
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Журнал
регистрации социальных контрактов
активизации семьи по проекту "Өрлеу"
п/п
Регистрационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя
Адрес
Сумма
Подпись заявителя
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
Приложение 16
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Дополнительное соглашение
к социальному контракту активизации семьи
от ___ _________ 20__ года № ____
__________________       № ___/ ___                         "_____"_____________20 __г.
(место заключения)
__________________________________ в лице _______________________________________,
(наименование уполномоченного органа)       (фамилия, имя, отчество (при его наличии),
________________________________________________________________________________
занимаемая должность уполномоченного представителя)
именуемый в дальнейшем "отдел занятости и социальных программ", с одной стороны, и
гражданин(ка), __________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), наименование документа,
удостоверяющего личность, индивидуальный идентификационный номер, серия,
номер документа, кем и когда выдан)
выступающий(ая) от лица семьи - участника(цы) проекта "Өрлеу" и проживающий(ая) по
адресу _________________________________________, именуемый(ая) в дальнейшем
"участник(и)", с другой стороны, заключили настоящее соглашение о нижеследующем:

1. ________________________________________________________________________
(қосымша келісімді бекіту себебі):
байланысты 20 _ ж. "__" _______ № __ отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік
келісімшартының 2-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1.1. Еңбекке қабілетті отбасы мүшелері жұмыспен қамтудың белсенді шараларына
қатысқан кезде қатысушыға және (немесе) оның отбасына, ____ отбасы мүшесіне шартты
ақшалай көмек төленсін:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(отбасы мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ай сайын ___________ мөлшерде (_______________________________________) теңге
(сомасы жазбаша)
________________________ ______________________________ мерзімге дейін және (немесе)
________________________________________________________________________________
(жеке қосалқы шаруашылықты дамытуға (үй малын, құсын және басқаларын
сатып алуға) жеке кәсіпкерлік қызметін ұйымдастыруға)
бір жолғы __________мөлшерде (____________________________________________) теңге;
(сомасы жазбаша)
2. Осы келісім 20 ___ жылғы "__" _______ дейін қолданылады. 20 __ ж. "__" _______
№ __ отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының қолданылу мерзімі
осы келісімнің қолданылу мерзіміне ұзартылады.
3. Осы келісім тараптардың әрқайсысы үшін бірдей заңды күші бар екі данада жасалды.
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі
Қатысушы (лар)
_________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
_________________________________
(уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған кезде)
_________________________________
(қолы)
Мөрдің орны
_____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған
кезде)
_____________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
17-қосымша
Нысан
___________________ (ауданы) бойынша жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің шартты ақшалай көмек төлеуді тоқтата тұру туралы 20__ жылғы "___" ___________ № __________ шешімі
Iс № __________
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ______________________________
__________________________________________________________________________
Туған күнi 19__ жылғы "___" __________________
Төлем 20__ жылғы "___" _______________ бастап
__________________________________________________________________________
____________________________________________себебi бойынша тоқтатыла тұрсын.
(себебiн көрсету)
Негiздеме __________________________________________________________________________
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы:
_______________________________________________ ______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шартты ақшалай көмек тағайындау жөніндегі маман:
_______________________________________________ ______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
18-қосымша
Нысан
Отбасының белсенділігін арттыру бойынша жасалған әлеуметтік келісімшарттар мен әлеуметтік келісімшарттар туралы 20 __ жылғы есеп
Өңірлердің атауы
Шартты ақшалай көмекті тағайындауға жүгінген адам, барлығы
оның ішінде
Бір отбасына жасалған отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарттарының саны, дана
Отбасының белсенділігін арттырудың келісімшарттарымен қамтылған адамдардың саны, адам
*АӘК алушылар қатарынан, адам
*МБЖ алушылар қатарынан, адам
алғаш рет жүгінген, адам
Отбасылар саны
Адам саны
барлығы
оның ішінде
ер
әйел
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы:
оның ішінде
оның ішінде "Өрлеу" жобасы бойынша Жұмыспен қамту орталығымен әлеуметтік келісімшарт жасағандардың саны, адам (9-бағаннан)
оның ішінде
Келісімшарт талаптарын орындамаумен байланысты бұзылған келісімшарттардың саны, дана/адам
АӘК алушылар қатарынан, адам
МБЖ алушылар қатарынан, адам
алғаш рет жүгінгендер, адам
АӘК алушылар қатарынан,
адам
МБЖ алушылар қатарынан, адам
алғаш рет жүгінгендер, адам
Келісімшарттар саны, дана
Адам саны
барлығы
Оның ішінде
барлығы
Оның ішінде
ер
әйел
ер
әйел
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
*Ескертпе: егер отбасы атаулы әлеуметтік көмек (бұдан әрі ─ АӘК) және 18 жасқа дейінгі балаларға берілетін мемлекеттік жәрдемақы (мемлекеттік балаларға берілетін жәрдемақы – МБЖ) алушы болса, онда отбасы мүшелері тек АӘК алушылары болып табылатын адамдар санын көрсетуге арналған бағанда көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
19-қосымша
Нысан
Шартты ақшалай көмекті тағайындау және төлеу туралы
20___ жылғы "___" ____________ есеп
Өңірлердің атауы
Тағайындалды
Төленді
Алушылардың саны
Сомасы, мың теңге
Орташа мөлшері, теңге
Алушылардың саны
Сомасы, мың теңге
Орташа мөлшері, теңге
отбасы
адам саны
жергілікті бюджеттен
республикалық бюджеттен
жергілікті бюджет
тен
республикалық бюджеттен
отбасы
адам саны
жергілікті бюджеттен
республикалық бюджеттен
жергілікті бюджеттен
республикалық бюджеттен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
20-қосымша
Нысан
Шартты ақшалай көмек алушылар туралы есеп
аудан/ облыс
отбасылардың саны
оның ішінде адам саны
оның ішінде
Барлығы
оның ішінде
18 жасқа толмаған балалар
мүгедектер
зейнеткерлер
күндізгі оқу нысанында оқитын
дар
үш жасқа дейінгі баланың, мүгедек баланың, 1 және 2 топтағы мүгедектің, қарт адамның күтімімен айналысатын адамдар
еңбекке қабілетті адамдар
оның ішінде
11-бағаннан, оның ішінде
ер
әйел
ер
әйел
жүгінген сәтте жұмысы барлар
жұмыссыздар, өз бетінше жұмыс істейтіндер
А
2
3
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
кестенің жалғасы:
кәсіптік бағдарлау шаралары
әлеуметтік бейімдеу шаралары
15- кестеден, оның ішінде жұмыспен қамтуға жәрдемдесу шараларына тартылғандар
оның ішінде
оның ішінде халықты жұмыспен қамту орталығы арқылы
3-бағаннан, әлеуметтік бейімдеу шаралары көрсетілгендер
оның ішінде
ер
әйел
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы бойынша
Тұрақты жұмыс орындарына орналастырылғандар
Қоғамдық жұмыс
Әлеуметтік жұмыс орындары
Қайта даярлау, біліктілікті арттыру
Жастар практикасы
арнайы әлеуметтік қызметтер
мүгедектерді оңалту бойынша шаралар
көмектің басқа түрлері
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 37 бұйрығына
21-қосымша
Нысан
Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартын сүйемелдеу туралы ассистенттің ай сайынғы есебі
______________________ ______________________
есеп қай ай үшін есепті дайындау күні
Жүргізілген әңгімелер:
Отбасы, отағасының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мекен
жайы
Отбасы мүшелерінің саны
Еңбекке қабілетті адамдардың саны
Балалардың саны
Әңгімелесу жүргізілген күн
Өтініш беруге дайын ба?
Өтініш беруден бас тарту себептері
Үміткердің қолы
Иә
Жоқ
Иә
Жоқ
Иә
Жоқ
Иә
Жоқ
Жүргізілген мониторинг:
Р/с
Отбасы (адам)
Шарттардың орындалуы (иә/жоқ)
Шарттарды орындау/орындамау
бойынша ескертпелер
1
2
Қосымша түсініктемелер (егер бар болса)_______________________________________
__________________________________________________________________________
Есепті дайындаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және қолы
_________________________________________________________________________

1. В связи с ________________________________________________________________
(причина заключения дополнительного соглашения)
подпункт 1) пункта 2 Социального контракта активизации семьи от ___ __________20__года
№ ___ изложить в следующей редакции:
"1.1. Выплачивать участнику и (или) членам его (ее) семьи обусловленную денежную
помощь при условии участия трудоспособных членов семьи в активных мерах содействия
занятости на_____ членов семьи:
___________________________________________________________
___________________________________________________________
___________________________________________________________
___________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) членов семьи)
ежемесячно в размере___________ (__________________________________________) тенге
(сумма прописью)
за период с ________________________по _____________________ и (или) единовременно в
размере ___________ (______________________________________________________)
(сумма прописью)
тенге на ________________________________________________________________________;
(развитие личного подсобного хозяйства (покупка домашнего скота, птицы и
другое), организацию индивидуальной предпринимательской деятельности)
2. Настоящее соглашение действует до _____________ ____ года. Срок действия
социального контракта активизации семьи от ___ __________20__года № ___ продлевается
на срок действия настоящего соглашения.
3. Настоящее соглашение составлено в двух экземплярах, имеющих одинаковую
юридическую силу, по одному для каждой из сторон.
Отдел занятости и социальных программ
Участник (и)
___________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
___________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
уполномоченного представителя)
_________________________________
(подпись)
Место печати
_____________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_____________________________
(подпись)
Приложение 17
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Решение о прекращении выплаты
обусловленной денежной помощи
№ ____ от "___" _______ 20 __ года
отдела занятости и социальных программ
по __________________ (району)
№ дела ___________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя __________________________________
________________________________________________________________________________
Дата рождения "____" ________ 19 __ года
Прекратить выплату с "____" ______ 20 __ года
по причине ______________________________________________________________________
(указать причину)
Основание ______________________________________________________________________
Руководитель районного (городского) отдела занятости и социальных программ:
_______________________________________ _____________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Специалист по назначению обусловленной денежной помощи:
_______________________________________ _____________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Приложение 18
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Отчет о заключенных социальных контрактах активизации семьи
и социальных контрактах
на __________ 20__ года
Наименование регионов
Всего обратившихся за назначением обусловленной денежной помощи
В том числе
Количество социальных контрактов активизации семьи, заключенных на одну семью, штук
Количество охваченных социальными контрактами активизации семьи, человек
В том числе
из них количество лиц, заключивших социальный контракт с Центром занятости по проекту "Өрлеу", человек (из графы 9)
В том числе
Количество расторгнутых социальных контрактов активизации семьи в связи с невыполнением условий контракта, штук./человек
Количество семей
Количество человек
*из числа получателей АСП, человек
*из числа получателей ГДП, человек
впервые обратившиеся, человек
из числа получателей АСП, человек
из числа получателей ГДП, человек
впервые обратившиеся, человек
из числа получателей АСП, человек
из числа получателей ГДП, человек
впервые обратившиеся, человек
Кол-во контрактов штук
Кол-во человек
всего
из них
всего
из них
всего
из них
муж.
жен.
муж.
жен.
муж.
жен.
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
*Примечание: если семья является получателем адресной социальной помощи (далее
– АСП) и государственного пособия на детей до 18 лет (государственное детское пособие –
ГДП), то члены семьи указываются только в столбце, предназначенном для указания
количества лиц, являющихся получателями АСП
Приложение 19
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Отчет о назначении и выплате обусловленной денежной помощи
на "___" ____________ 20__ года
Наименование регионов
Назначено
Выплачено
Количество получателей
Сумма, тысяча тенге
Средний размер, тенге
Количество получателей
Сумма, тысяча тенге
Средний размер, тенге
семей
человек
из местного бюджета
из республиканского бюджета
из местного бюджета
из республиканского бюджета
семей
человек
из местного бюджета
из республиканского бюджета
из местного бюджета
из республиканского бюджета
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Приложение 20
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Отчет о получателях обусловленной денежной помощи
район/ область
количество семей
в них количество чел.
в том числе
Всего
из них
дети до 18 лет
инвалиды
пенсионеры
учащиеся в очной форме обучения
лица, занятые уходом за детьми до 3 лет, ребенком инвалидом, инвалидом 1 и 2 группы, престарелыми
трудоспособные
из них
из 11 графы в том числе
муж.
жен.
муж.
жен.
на момент обращения имеющие работу
безработные, самозанятые
А
2
3
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
продолжение таблицы:
меры по профессиональной ориентации
меры по социальной адаптации
из 15 графы привлеченные в меры содействия занятости
из них
из них через центры занятости населения
из 3 графы предоставившим меры пос соц. адаптации
из них
муж.
жен.
по Программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
Трудоустроенные на постоянные рабочие места
Общественные работы
Социальное рабочее место
Переподготовка, повышение квалификации
Молодежная практика
спец. соц. услуги
меры по реабилитации инвалидов
другие виды помощи
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Приложение 21
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 марта 2017 года № 37
Форма
Ежемесячный отчет ассистента о сопровождении
социального контракта активизации семьи
______________________                               ___________________
за какой месяц отчет                                     дата подготовки отчета
Проведенные беседы:
Семья Фамилия, имя, отчество (при его наличии) главы семьи
Адрес
Количество членов семьи
Количество трудоспособных
Количество детей
Дата проведения беседы
Готовы подать заявление
Причины отказа в подачи заявления
Подпись претендента
Да
Нет
Да
Нет
Да
Нет
Да
Нет
Проведенный мониторинг:
№ п/п
Семья (лицо)
Выполнение условий (да/нет)
Примечания по выполнению/невыполнению условий
Дополнительные комментарии (если есть) ___________________________________________
________________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись лица, подготовившего отчет
________________________________________________________________________________