"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 641 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 341 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 15027 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 641 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12574 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізіліміндегі:
А2 буыны келесі редакцияда жазылсын:
А2
1
ММ және РМҚК бас бухгалтері, Сот сараптамалары орталығы (бұдан әрі - ССО) филиал басшысы, Қазақстан Республикасы Заңнама институтының Құқықтық мониторингі орталығы және Лингвистика орталығы басшылары (бұдан әрі – ҚР ЗИ), ғылыми хатшы
1-1
ССО басқарма басшысы, ММ мен РМҚК бас бухгалтерінің орынбасары, ССО филиал басшысының орынбасары
2
ССО басқарма басшысының орынбасары, ҚР ЗИ, ССО бейінді бөлім басшысы, ССО филиалының бас бухгалтері
2-1
ССО зертхана басшысы
В2 буыны келесі редакцияда жазылсын:
В2
1
Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғарғы санаттағы маман: дәрігер-сот-медицина сарапшысы, дәрігер-сот-наркологиялық сарапшысы, дәрігер-сот-психиатриалық сарапшысы
2
Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санаттағы маман: дәрігер-сот-медицина сарапшысы, дәрігер-сот-наркологиялық сарапшысы, дәрігер-сот-психиатриялық сарапшысы
3
Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санаттағы маман: дәрігер-сот-медицина сарапшысы, дәрігер-сот-наркологиялық сарапшысы, дәрігер-сот-психиатриялық сарапшысы
4
Біліктілігі жоғары деңгейдегі санатсыз маман: дәрігер-сот-медицина сарапшысы, дәрігер-сот-наркологиялық сарапшысы, дәрігер-сот-психиатриялық сарапшысы
В3 буыны келесі редакцияда жазылсын:
В3
1
Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғарғы санаттағы маман: медициналық бике (аға), зертханашы, фармацевт, психолог
2
Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санаттағы маман: медициналық бике (аға), зертханашы, фармацевт, психолог
3
Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санаттағы маман: медициналық бике (аға), зертханашы, фармацевт, психолог
4
Біліктілігі жоғары деңгейдегі санатсыз маман: медициналық бике (аға), зертханашы, фармацевт, психолог
С3 буыны келесі редакцияда жазылсын:
С3
3
Біліктілігі орташа деңгейдегі мамандар: менеджер, бухгалтер, барлық мамандықтағы инженер, экономист, заң кеңесшісі, кадр бойынша инспектор, аудармашы, бағдарламашы, іс жүргізу бойынша инспектор, кітапханашы, мұрағатшы, статистик, зертханашы;
Мемлекеттік мекемеге және қазыналық кәсіпорынға әкімшілік-шаруашылық қызмет көрсетумен айналысатын құрылымдық бөлімшенің: гараж, іс жүргізу, кеңсе, қойма, учаске, шаруашылық, мұрағат басшысы

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 641 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2017 года № 341. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2017 года № 15027
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 641 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12574, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2015 года), внести следующие изменения:
в Реестре должностей гражданских служащих Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном вышеуказанным приказом:
звено А2 изложить в следующей редакции:
А2
1
Главный бухгалтер ГУ и РГКП, руководитель филиала Центра судебных экспертиз (далее-ЦСЭ), руководители Центра правового мониторинга и Центра лингвистики Института законодательства Республики Казахстан (далее - ИЗ РК), ученый секретарь
1-1
Руководитель управления ЦСЭ, заместитель главного бухгалтера ГУ и РГКП, заместитель руководителя филиала ЦСЭ
2
Заместитель руководителя управлений ЦСЭ, руководитель профильного отдела ИЗ РК, ЦСЭ, главный бухгалтер филиала ЦСЭ
2-1
Руководитель лаборатории ЦСЭ
звено В2 изложить в следующей редакции:
В2
1
Специалисты высшего уровня квалификации высшей категории: врач-судебно-медицинский эксперт, врач-судебно-наркологический эксперт, врач-судебно-психиатрический эксперт
2
Специалисты высшего уровня квалификации первой категории: врач-судебно-медицинский эксперт, врач-судебно-наркологический эксперт, врач-судебно-психиатрический эксперт
3
Специалисты высшего уровня квалификации второй категории: врач-судебно-медицинский эксперт, врач-судебно-наркологический эксперт, врач-судебно-психиатрический эксперт
4
Специалисты высшего уровня квалификации без категории: врач-судебно-медицинский эксперт, врач-судебно-наркологический эксперт, врач судебно-психиатрический эксперт
звено В3 изложить в следующей редакции:
В3
1
Специалисты высшего уровня квалификации высшей категории: медицинская (ий) сестра(брат), лаборант, фармацевт, психолог
2
Специалисты высшего уровня квалификации первой категории: медицинская (ий) сестра(брат), лаборант, фармацевт, психолог
3
Специалисты высшего уровня квалификации второй категории: медицинская (ий) сестра(брат), лаборант, фармацевт, психолог
4
Специалисты высшего уровня квалификации без категории: медицинская (ий) сестра(брат), лаборант, фармацевт, психолог
звено С3 изложить в следующей редакции:
С3
3
Специалисты среднего уровня квалификации: менеджер, бухгалтер, инженер всех специальностей, экономист, юрисконсульт, инспектор по кадрам, переводчик, программист, инспектор по делопроизводству, библиотекарь, архивист, статистик, лаборант;
Руководитель структурного подразделения, занятого административно-хозяйственным обслуживанием государственного учреждения и казенного предприятия: гаража, делопроизводством, канцелярии, склада, участка, хозяйства, архивом

2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сараптама қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қағаз және электрондық нұсқада “Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы” шаруашылықты жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
____________ Т. Дүйсенова
31 наурыз 2017 жыл

2. Департаменту по организации экспертной деятельности Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в бумажном и электронном виде в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
"Согласовано"
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
____________ Т. Дуйсенова
"___"_______ 2017 года