Авторлық құқық және сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға жеке кәсіпкерлік саласындағы тексеру парағын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 344 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 154 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 15032 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 1516 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 46 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 31.10.2018 № 1516 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінің 143-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған авторлық құқық және сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға жеке кәсіпкерлік саласындағы тексеру парағының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
_____________ М. Бекетаев
Қазақстан Республикасының Ұлттық
экономика министрі
_____________ Т. Сүлейменов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының Құқықтық
статистика және арнайы есепке
алу жөніндегі комитетінің төрағасы
__________________ Б. Мусин
2017 жылғы "___" _____________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің 2017 жылғы
31 наурыздағы № 344 және
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 13 сәуірдегі
№ 154 бірлескен бұйрығына
қосымша
Нысан
Авторлық құқық және сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға жеке кәсіпкерлік саласындағы тексеру парағы
__________________________________________________________ саласында

Об утверждении проверочного листа в сфере частного предпринимательства за использованием объектов авторского права и смежных прав
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2017 года № 344 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 апреля 2017 года № 154. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 апреля 2017 года № 15032. Утратил силу совместным приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 1516 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 46 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра юстиции РК от 31.10.2018 № 1516 и Министра национальной экономики РК от 31.10.2018 № 46 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии пунктом 1 статьи 143 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа в сфере частного предпринимательства за использованием объектов авторского права и смежных прав.
2. Департаменту по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в бумажном и электронном виде в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
______________ М. Бекетаев
Министр национальной
экономики Республики Казахстан
________________Т. Сулейменов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по правовой статистике
и специальным учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
_____________ Б. Мусин
"___" ________ 2017 год
Утверждена
совместным приказом Министра
юстиции Республики Казахстан
от 31 марта 2017 года № 344 и
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 апреля 2017 года № 154
Форма
Проверочный лист в сфере частного предпринимательства за использованием объектов авторского права и смежных прав
в сфере/в области/за______________________________________________________________

(Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінің 138 және 143-баптарына сәйкес)
_____________________________________________________________________ қатысты
(тексерілетін субъектілердің (объектілердің) біртекті тобының атауы)
Тексеруді тағайындаған мемлекеттік орган
_____________________________________________________________________________
Тексеруді тағайындау туралы акт ________________________________________________
(№, күні)
Тексерілетін субъектінің (объектінің) атауы _______________________________________
_____________________________________________________________________________
Тексерілетін субъектінің (объектінің) (ЖСН) БСН__________________________________
Орналасқан мекенжайы
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
Талаптар тізбесі
Қажет
Қажет емес
Талаптарға сәйкес
Талаптарға сәйкес келмейді
1
Құқық иеленушілермен және/немесе мүлiктiк құқықтарды ұжымдық негiзде басқаратын ұйымдармен туындыларды және сабақтас құқықтар объектiлерiн пайдаланудың тиiстi тәсiлдерiне шарттардың болуы
2
Пайдаланылған туындылар немесе сабақтас құқықтар объектiлерi, авторлық құқық немесе сабақтас құқықтар объектiлерiн пайдалану нәтижесiнде түскен табыстар туралы мәлiметтердің болуы
3
Сатып алу-сату шартының, авторларға және өзге де құқық иеленушілерге сыйақы төлемдерiн растайтын түбіртектердің болуы
Лауазымды тұлға (-лар) _________________ __________________________
(лауазымы)                  (қолы)
______________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Тексерілетін субъектінің басшысы
_______________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде) лауазымы)
______________
(қолы)

(в соответствии со статьями 138 и 143 Предпринимательского
кодекса Республики Казахстан)
в отношении ______________________________________________________________
(наименование однородной группы проверяемых
субъектов (объектов)
Государственный орган, назначивший проверку ______________________________________
________________________________________________________________________________
Акт о назначении проверки
___________________________________________
(№, дата)
Наименование проверяемого субъекта (объекта) ______________________________________
________________________________________________________________________________
(ИИН), БИН проверяемого субъекта (объекта) ________________________________________
________________________________________________________________________________
Адрес места нахождения __________________________________________________________
Перечень требований
Требуется
Не требуется
Соответствует требованиям
Не соответствует требованиям
1.
Наличие договоров с правообладателями и/или с организациями, управляющими имущественными правами на коллективной основе на соответствующие способы использования произведений и объектов смежных прав
2.
Наличие сведений об использованных произведениях или объектах смежных прав, доходах, полученных в результате использования объектов авторского права или смежных прав
3.
Наличие договора купли-продажи, квитанций, подтверждающих выплаты вознаграждений авторам и иным правообладателям
Должностное (ые) лицо (а) ______________________________ ____________
(должность)                   (подпись)
___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
Руководитель
проверяемого субъекта
________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
______________
(подпись)