"Газ және газбен жабдықтау саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 748 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 824 бірлескен бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 70 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 18 наурыздағы № 120 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 15043 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫЗ:
"1. "Газ және газбен жабдықтау саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 748 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 824 бірлескен бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13031 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетілген бірлескен бұйрықпен бекітілген Газ және газбен жабдықтау саласындағы тексеру парағында:
"Газ желісі ұйымдары" деген бөлімде:
реттік нөмірі 13-жол алып тасталсын,
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 29-1, 29-2 және 29-3-жолдармен толықтырылсын:
"
29-1
Тек газ толтыру пункттерiнiң және (немесе) автогаз құю станциялары иелерiнің сұйытылған мұнай газын көтерме саудада өткізу жөніндегі талапты сақтауы
29-2
Сұйытылған мұнай газын Қазақстан Республикасынан тысқары жерлерге өткізуге жол бермеу жөніндегі талапты сақтауы
29-3
Сұйытылған мұнай газын газ желiсi ұйымдары арасында көтерме саудада өткiзуге жол бермеу жөніндегі талапты сақтауы
".
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекция департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бірлескен бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменения и дополнений в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 748 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 824 "Об утверждении проверочного листа в сфере газа и газоснабжения"
Совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 февраля 2017 года № 70 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 марта 2017 года № 120. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2017 года № 15043.
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 748 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 824 "Об утверждении проверочного листа в сфере газа и газоснабжения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13031, опубликованный 17 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменение и дополнения:
в Проверочном листе в сфере газа и газоснабжения, утвержденном указанным совместным приказом:
в разделе "Газосетевые организации":
строку, порядковый номер 13, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 29-1, 29-2 и 29-3, следующего содержания:
"
29-1
Соблюдение требования по оптовой реализации сжиженного нефтяного газа только владельцам газонаполнительных пунктов и (или) автогазозаправочных станций
29-2
Соблюдение требования по недопущению реализации сжиженного нефтяного газа за пределы Республики Казахстан
29-3
Соблюдение требования по недопущению оптовой реализации сжиженного нефтяного газа между газосетевыми организациями
".
2. Департаменту государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного приказа направление его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;

4) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Т. Сүлейменов
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
_____________ Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының
Құқықтық статистика және
арнайы есепке алу жөніндегі
комитетінің төрағасы
______________ Б. Мусин
2017 жылғы 27 наурыз

4) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридический службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
________________ Т. Сулейменов
Министр энергетики
Республики Казахстан
_____________ К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
_______________ Б. Мусин
27 марта 2017 года