"Агроөнеркәсіптік кешен қызметкерлерін көтермелеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 213 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 134 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 15044 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабы сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Агроөнеркәсіптік кешен қызметкерлерін көтермелеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 213 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6213 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2010 жылғы 14 тамыздағы № 330-331 (26174) санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің салалық көтермелеу жүйесін бекіту туралы";
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 33) тармақшасына сәйкес, агроөнеркәсіптік кешен қызметкерлерін және агроөнеркәсіптік кешен кәсіпорындары мен ұйымдарының еңбек ұжымдарын көтермелеу мақсатында БҰЙЫРАМЫН:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің көтермелеу жүйесі бекітілсін";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Агроөнеркәсіптік кешен қызметкерлерін көтермелеу жөніндегі нұсқаулықта:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің салалық көтермелеу жүйесі";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің салалық көтермелеу жүйесі (бұдан әрі - Көтермелеу жүйесі) "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 33) тармақшасы негізінде, агроөнеркәсіптік кешен қызметкерлерін (бұдан әрі - қызметкерлер) және агроөнеркәсіптік кешен кәсіпорындары мен ұйымдарының еңбек ұжымдарын (бұдан әрі - еңбек ұжымдары) көтермелеу мақсатында әзірленді.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Құрмет грамотасымен марапаттауға ұсынылатын қызметкерлерге нақты сіңірген еңбегін көрсете отырып, осы Көтермелеу жүйесіне 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша агроөнеркәсіптік кешен қызметкерлерін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Құрмет грамотасымен марапаттауға ұсыныс ресімделеді.
Еңбек ұжымдарын марапаттау кезінде осы Көтермелеу жүйесіне 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша агроөнеркәсіптік кешен агроөнеркәсіптік кешен кәсіпорындары мен ұйымдарының еңбек ұжымдарын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Құрмет грамотасымен марапаттауға ұсыныс ресімделеді.";
көрсетілген Нұсқаулыққа 1-қосымшаның оң жақ жоғары бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің салалық көтермелеу жүйесіне 1-қосымша";
көрсетілген Нұсқаулыққа 2-қосымшаның оң жақ жоғары бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің салалық көтермелеу жүйесіне 2-қосымша".

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 213 "Об утверждении Инструкции по поощрению работников агропромышленного комплекса"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 марта 2017 года № 134. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2017 года № 15044
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 213 "Об утверждении Инструкции по поощрению работников агропромышленного комплекса" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6213, опубликованный 11 августа 2010 года в газете "Казахстанская правда" № 211 (26272) следующие изменения:
заголовок указанного приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Отраслевой системы поощрения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 33) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" ПРИКАЗЫВАЮ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемую Отраслевую систему поощрения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.";
в Инструкции по поощрению работников агропромышленного комплекса, утвержденной указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Отраслевая система поощрения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящая Отраслевая система поощрения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Система поощрения) разработана в соответствии с подпунктом 33) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", в целях поощрения работников агропромышленного комплекса (далее - работники) и трудовых коллективов предприятий и организаций агропромышленного комплекса (далее - трудовые коллективы).";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. На работников, представляемых к награждению Почетной грамотой, оформляется представление к награждению работников агропромышленного комплекса Почетной грамотой Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по форме, согласно приложению 1 к настоящей Системе поощрения, с указанием конкретных заслуг.
При награждении трудовых коллективов оформляется представление к награждению трудовых коллективов предприятий и организаций агропромышленного комплекса Почетной грамотой Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по форме, согласно приложению 2 к настоящей Системе поощрения.";
в правом верхнем углу приложения 1 к указанной Инструкции текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 1 к Отраслевой системе поощрения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
в правом верхнем углу приложения 2 к указанной Инструкции текст изложить в следующей редакции:
"Приложение 2 к Отраслевой системе поощрения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".

2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің қазақ және орыс тілдеріндегі баспа және электрондық түрдегі бір данасын Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов

2. Департаменту стратегического планирования и анализа Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в одном экземпляре его копии в печатном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов