Кейбір бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 108, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 194, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 157, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 56, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 22 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 11 мамырда № 15110 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасы арқылы өткiзу пункттерiнде бақылауды жүзеге асыру кезiндегi бақылаушы органдардың өзара iс-қимылының және оларды орналастырудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 10 қазандағы № 47, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2002 жылғы 9 желтоқсандағы № 217, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 23 қазандағы № 353-І, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 14 қаңтардағы № 34, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 7 қаңтардағы № 3 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2174 болып тіркелген, 2003 жылы Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде №16, 843-құжат жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттерінде бақылауды жүзеге асыру кезіндегі бақылаушы органдардың өзара іс-қимылының және оларды орналастырудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 10 қазандағы № 47, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2002 жылғы 9 желтоқсандағы № 217, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 23 қазандағы № 351-1, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 14 қаңтардағы № 34, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 7 қаңтардағы № 3 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі № 485, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі № 265-І, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі № 681, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі № 170, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 16 қыркүйектегі № 433 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2174 болып тіркелген, 2004 жылы Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде № 37-40, 101-құжат жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых совместных приказов
Совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2017 года № 108, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 апреля 2017 года № 194, Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 17 марта 2017 года № 157, Министра финансов Республики Казахстан от 26 января 2017 года № 56, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 22. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 мая 2017 года № 15110.
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу:
1) совместный приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 10 октября 2002 года № 47, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 9 декабря 2002 года № 217, Министра транспорта и коммуникации Республики Казахстан от 23 октября 2002 года № 353-I, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 января 2003 года № 34 и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 января 2003 года № 3 "Об утверждении Инструкции о порядке взаимодействия и размещения контролирующих органов при осуществлении контроля в пунктах пропуска через государственную границу Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2174, опубликован в 2003 году в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан № 16, ст. 843);
2) совместный приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 16 сентября 2003 года № 433, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 16 сентября 2003 года № 170, Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года № 265-I, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года № 681 и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года № 485 "О внесении изменений и дополнения в совместный приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 10 октября 2002 года № 47, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 9 декабря 2002 года № 217, Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 октября 2002 года № 351-1, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 января 2003 года № 34, Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 января 2003 года № 3 "Об утверждении Инструкции о порядке взаимодействия и размещения контролирующих органов при осуществлении контроля в пунктах пропуска через государственную границу Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2507, опубликован в 2004 году в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан № 37-40, ст. 1015);

3) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасы арқылы өткiзу пункттерiнде бақылауды жүзеге асыру кезiнде бақылаушы органдардың өзара iс-қимылының және оларды орналастырудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2002 жылғы 10 қазандағы № 47, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2002 жылғы 9 желтоқсандағы № 217, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 23 қазандағы № 353-І, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 14 қаңтардағы № 34, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 ж. 7 қаңтардағы № 3 бірлескен бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2007 жылғы 16 қарашадағы № 397, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігінің 2007 жылғы 4 желтоқсандағы № 258, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 27 қарашадағы № 700, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2007 жылғы 14 қарашадағы № 685, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2007 жылғы 20 қарашадағы № 197 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5032 болып тіркелген, 2007 жылғы 28 желтоқсанда "Заң газеті" газетінде № 197 (1226) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңмен бекітілген тәртіпте:
1) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бірлескен бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның орыс және қазақ тілдеріндегі қағаз және электронды көшірмелерін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау үшін және Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
3) осы бірлескен бұйрықты мемлекеттік тіркеуден күнтізбелік он күн өткеннен кейін көшірмесін басылымды баспаларға ресми жариялауға жолдауды;
4) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің орынбасары-
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
___________ А. Мырзахметов
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрі
___________ Ж. Қасымбек
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
төрағасы
______________ К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
______________ Е. Біртанов
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________ Б. Сұлтанов

3) совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 ноября 2007 года № 397, Министра транспорта и коммуникаций от 4 декабря 2007 года № 258, Министра здравоохранения от 27 ноября 2007 года № 700, Министра сельского хозяйства от 14 ноября 2007 года № 685, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года № 197 "О внесении изменения в Совместный приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 10 октября 2002 года № 47, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 9 декабря 2002 года № 217, Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 октября 2002 года № 353-I, Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 января 2003 года № 34 и Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 января 2003 года № 3 "Об утверждении Инструкции о порядке взаимодействия и размещения контролирующих органов при осуществлении контроля в пунктах пропуска через государственную границу Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5032, опубликован 28 декабря 2007 года в газете "Юридическая газета" № 197 (1400).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа направления его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
____________ А. Мырзахметов
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
____________ Е. Биртанов
Министр по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан
____________ Ж. Касымбек
Министр финансов
Республики Казахстан
_________ Б. Султанов
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
______________ К. Масимов