Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 530 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 25 мамырда № 15166 болып тіркелді.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Кадр қызметі департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 11 мамырдағы
№ 530 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы әділет департаменттері туралы ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 304 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9847 болып тіркелді);
2) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы әділет департаменттері туралы ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 304 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 610 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12359 болып тіркеліп, 2015 жылы 10 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы әділет департаменттерінің аудандық (қалалық) әділет басқармалары туралы ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 243 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11237 болып тіркелді).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 мая 2017 года № 530. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2017 года № 15166
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" от 18 марта 2002 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан согласно приложению.
2. Департаменту кадровой службы Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр М. Бекетаев
Приложение к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 11 мая 2017 года № 530
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 октября 2014 года № 304 "Об утверждении положений о Департаментах юстиции областей, городов Астаны и Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9847);
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 610 "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 октября 2014 года № 304 "Об утверждении положений о Департаментах юстиции областей, городов Астаны и Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12359, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 10 декабря 2015 года);
3) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 243 "Об утверждении положений о районных (городских) управлениях юстиции Департаментов юстиции областей, городов Астана и Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11237).