"Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 635 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 327 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 29 мамырда № 15185 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 208 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 16.02.2018 № 208 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 651-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 635 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5453 болып тіркелген, "Заң газеті" газетiнде 2009 жылғы 20 наурызда жарияланған № 42 (1465)) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бақылау-кассалық машиналардың мемлекеттік тізілімі мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"

О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635 "Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 мая 2017 года № 327. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2017 года № 15185. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 16.02.2018 № 208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 651 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 635 "Об утверждении государственного реестра контрольно-кассовых машин" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных актов под № 5453, опубликован 20 марта 2009 года в газете "Юридическая газета" № 42 (1639)) следующие дополнения:
Государственный реестр контрольно-кассовых машин, утвержденный указанным приказом, дополнить строками следующего содержания:
"

199.
"CFRv2.0 аппараттық-бағдарламалық кешен бақылау-кассалық машинасы"
200.
"Деректерді беру функциясы жоқ Webkassa 1.0 аппараттық-бағдарламалық кешен бақылау-кассалық машинасы"
201.
"PAX S80 NORD OnlineKZ (Әмбебап 2.0 нұсқасы)"
202.
"PAX D210 NORD OnlineKZ (Әмбебап 2.0 нұсқасы)"
203.
"eCashBox" ФДО серверіне фискалдық деректерді беру және кейіннен чектерді басып шығару БҚ"
204.
"CashBoxSystem" ФДО серверіне фискалдық деректерді беру және кейіннен чектерді басып шығару БҚ"

199.
"Контрольно-кассовая машина аппаратно-программный комплекс CFRv2.0"
200.
"Аппаратно-программный комплекс контрольно-кассовая машина Webkassa 1.0 без функции передачи данных"
201.
"PAX S80 NORD OnlineKZ (Версия 2.0 Универсальная)"
202.
"PAX D210 NORD OnlineKZ (Версия 2.0 Универсальная)"
203.
"ПО передачи фискальных данных на сервера ОФД и последующей печати чеков "eCashBox"
204.
"ПО передачи фискальных данных на сервера ОФД и последующей печати чеков "CashBoxSystem"

205.
"Smart Online БКМ 1.0"
206.
"Smart Box ДБФ"
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгiленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік- құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов

205.
"Smart Online KKM 1.0"
206.
"Smart Box ФПД"
".
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов