"Маңғыстау, Ақмола облыстары және Астана мен Алматы қалалары жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 51 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 395 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 26 шілдеде № 15376 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Маңғыстау, Ақмола облыстары және Астана мен Алматы қалалары жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 51 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14754 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2017 жылғы 1 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
1-тармақтың 2) тармақшасының үшiншi абзацы мындай редакцияда жазылсын:
Ақмола облысы - 410 198 000 (төрт жүз он миллион жүз тоқсан сегіз мың) теңгеден артық емес;
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қарыз алу департаменті (Р.Т. Мейрханов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 января 2017 года № 51 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местными исполнительными органами Мангистауской, Акмолинской областей и городов Астаны и Алматы"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 июня 2017 года № 395. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2017 года № 15376.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 января 2017 года № 51 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местными исполнительными органами Мангистауской, Акмолинской областей и городов Астаны и Алматы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14754, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 февраля 2017 года) следующее изменение:
абзац третий подпункта 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Акмолинской области – не более 410 198 000 (четыреста десять миллионов сто девяносто восемь тысяч) тенге;".
2. Департаменту государственного заимствования Министерства финансов Республики Казахстан (Мейрханов Р.Т.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов