Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 113 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 шілдеде № 15393 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2021 жылғы 4 тамыздағы № 500 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 04.08.2021 № 500 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3) Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4) Күші жойылды – ҚР Қорғаныс министрінің 18.05.2020 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес "Жеңілдігі бар адамдарға (Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, Чернобыль авариясын жоюшыларға, интернационалист жауынгерлерге) анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты;
6) Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7) Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8) Күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
9) Күші жойылды – ҚР Қорғаныс министрінің 18.05.2020 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10) Күші жойылды – ҚР Қорғаныс министрінің 19.06.2020 № 281 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 11.06.2019 № 442 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс министрінің министрінің 18.05.2020 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 18.05.2020 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 19.06.2020 № 281 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.

Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства обороны Республики Казахстан
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 14 марта 2017 года № 113. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2017 года № 15393. Утратил силу приказом Министра обороны Республики Казахстан от 4 августа 2021 года № 500.
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 04.08.2021 № 500 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) утратил силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) утратил силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
3) утратил силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
4) утратил силу приказом Министра обороны РК от 18.05.2020 № 217 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
5) стандарт государственной услуги "Выдача справок лицам, имеющим льготы (участникам Великой Отечественной войны, ликвидаторам Чернобыльской аварии, воинам-интернационалистам)", согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) утратил силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
7) утратил силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
8) утратил силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
9) утратил силу приказом Министра обороны РК от 18.05.2020 № 216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
10) утратил силу приказом Министра обороны РК от 19.06.2020 № 281 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра обороны РК от 11.06.2019 № 442 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказами Министра обороны РК от 18.05.2020 № 216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 18.05.2020 № 217 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 19.06.2020 № 281 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабы Ұйымдастыру-жұмылдыру жұмыстары департаментінің бастығы:
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдасын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастырсын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 3-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының бастығына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
генерал-полковник
С. Жасұзақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
Д. Абаев
2017 жылғы 23 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов
2017 жылғы 21 маусым
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Әскерге шақырылушыларға әскерге шақыру учаскелеріне тіркеу туралы куәліктер және куәліктердің телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Запастағы офицерлерге, сержанттарға, сарбаздарға әскери билеттер (әскери билеттердің орнына уақытша куәліктер) немесе олардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке қою және одан шығару" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты

2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра обороны Республики Казахстан по перечню, согласно приложению 11 к настоящему приказу.
3. Департаменту организационно-мобилизационной работы Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан:
1) в установленном законодательством порядке направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направить его копии в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) настоящий приказ разместить на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представить в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 3 настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Министра обороны – начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
генерал-полковник
С. Жасузаков
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
__________________ Д. Абаев
23 июня 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________________ Т. Сулейменов
"___" ____________ 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Выдача призывникам удостоверений о приписке к призывным участкам и дубликатов удостоверений"
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Выдача военных билетов или их дубликатов (временных удостоверений взамен военных билетов) офицерам, сержантам, солдатам запаса"
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Постановка и снятие с воинского учета военнообязанных и призывников"

Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Ұлы Отан соғысына қатысушыларға куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қорғаныс министрінің 18.05.2020 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Жеңілдігі бар адамдарға (Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, Чернобыль авариясын жоюшыларға, интернационалист жауынгерлерге) анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс министрінің 11.06.2019 № 442 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Жеңілдігі бар адамдарға (Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, Чернобыль авариясын жоюшыларға, интернационалист жауынгерлерге) анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік корпорацияға, сондай-ақ порталға өтініш жасаған кезде мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі (өтініштер мен құжаттар қабылданған күн қызмет көрсету мерзіміне кірмейді):
1) мемлекеттік ақпараттық жүйеде мәліметтер бар болған кезде – 5 (бес) минут;
2) мемлекеттік ақпараттық жүйеде мәліметтер болмаған кезде – 1 (бір) жұмыс күні;
3) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут;
4) өтініш жасаған күні қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут.
ЖӘБО-да анықтама беру үшін ақпарат пен қажетті мәліметтер болмаған кезде мерзім 30 (отыз) жұмыс күніне дейін ұзартылады. ЖӘБО кейіннен өтініш берген жеке тұлғаны (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) бір жұмыс күні ішінде мерзімді ұзарту туралы хабардар ете отырып, сұрау салынған ақпаратты растау үшін тиісті органдарға сұрау салу жолдайды.
Бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы елдерінің архивтерінен ақпарат алу қажет болған жағдайда кейіннен көрсетілетін қызметті алушыны бір жұмыс күні ішінде мерзімді ұзарту туралы хабардар ете отырып, анықтама беру мерзімі 90 (тоқсан) жұмыс күніне дейін ұзартылады.

Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Выдача удостоверений участникам Великой Отечественной войны"
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра обороны РК от 18.05.2020 № 217 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Выдача справок лицам, имеющим льготы (участникам Великой Отечественной войны, ликвидаторам Чернобыльской аварии, воинам-интернационалистам)"
Сноска. Приложение 5 в редакции приказа Министра обороны РК от 11.06.2019 № 442 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок лицам, имеющим льготы (участникам Великой Отечественной войны, ликвидаторам Чернобыльской аварии, воинам-интернационалистам)" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством обороны Республики Казахстан.
3. Государственная услуга оказывается Министерством обороны Республики Казахстан (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги при обращении в Государственную корпорацию (день приема заявлений и документов не входит в срок оказания услуги), а так же обращении на портал:
1) при наличии сведений в государственной информационной системе – 5 (пять) минут;
2) при отсутствии сведений в государственной информационной системе – 1 (один) рабочий день;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания в день обращения – 15 (пятнадцать) минут.
При отсутствии информации и необходимых сведений в МОВУ для выдачи справки срок продлевается до 30 (тридцати) рабочих дней. МОВУ направляет запрос в соответствующие органы для подтверждения запрашиваемой информации с последующим уведомлением обратившегося физического лица (далее – услугополучатель) о продлении срока в течение одного рабочего дня.
В случае необходимости получения информации из архивов стран бывшего Союза Советских Социалистических Республик срок выдачи справки продлевается до 90 (девяносто) рабочих дней с последующим уведомлением услугополучателя о продлении срока в течение одного рабочего дня.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық және (немесе) қағазда.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес қағаз нысанында немесе осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес көрсетілетін қызметті беруші уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат нысанында жеңілдігі бар адамдарға (Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, Чернобыль авариясын жоюшыларға, интернационалист жауынгерлерге) берілетін анықтама беру болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық немесе қағазда.
Көрсетілетін қызметті алушы қағазда анықтама алу үшін өтініш жасаған жағдайда анықтама басып шығарылады және көрсетілетін қызметті беруші басшысының мөрімен және қолтаңбасымен куәландырылады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
8. Жұмыс кестесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіде – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі асқа үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін;
2) Мемлекеттік корпорацияда – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жексенбіні және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден сенбіге дейінгіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі асқа үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін.
Қабылдау көрсетілетін қызметті алушының тіркелу орны бойынша көрсетілетін қызметті алушының таңдауы бойынша ақпараттық жүйеде мәліметтер бар болған кезде жедел қызмет көрсетусіз "электрондық кезек" тәртібінде жүзеге асырылады, сондай-ақ электрондық кезекті портал арқылы броньдауға болады;
3) порталда – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері өтініш жасаған кезде өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
9. Көрсетілетін қызметті алушы (не нотариат растаған сенімхат бойынша оның өкілі) өтініш жасаған кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) Мемлекеттік корпорацияға:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
жеке басын куәландыратын құжат (сәйкестендіру үшін) (Мемлекеттік корпорация жұмыскері интеграция бар болған кезде жеке басын куәландыратын құжат туралы мәліметті "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден көрсетілетін қызметті алушының өтінішіне тіркейді);

5. Форма оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача справки, выдаваемая лицам, имеющим льготы (участникам Великой Отечественной войны, ликвидаторам Чернобыльской аварии, воинам-интернационалистам) в бумажной форме, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги или в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя, согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная или бумажная.
В случае обращения услугополучателя за получением справки на бумажном носителе справка распечатывается и заверяется печатью и подписью руководителя услугодателя.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.
8. График работы:
1) услугодателя – с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан;
2) Государственной корпорации – с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 20.00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием осуществляется по месту регистрации услугополучателя, при наличии сведений в информационной системе по выбору услугополучателя в порядке "электронной очереди", без ускоренного обслуживания, возможно также бронирование электронной очереди посредством портала;
3) портал – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по нотариально заверенной доверенности):
1) в Государственную корпорацию:
заявление по форме, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
документ, удостоверяющий личность (для идентификации) (сведение о документе, удостоверяющих личность прикрепляется к заявлению услугополучателя работником Государственной корпорации из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства", при наличии интеграции);

2) портал арқылы:
көрсетілетін қызметті алушының электрондық құжат нысанындағы сұрау салуы.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, көрсетілетін қызметті алушы ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім береді.
Портал арқылы өтініш жасаған жағдайда көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алған күнін көрсете отырып, өтінішті қабылдау туралы мәртебесі көрсетіледі.
Құжаттар Мемлекеттік корпорация арқылы қабылданған кезде көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттарды беру жеке басын куәландыратын (не нотариат растаған сенімхат бойынша оның өкілінің) құжатты көрсеткен кезде тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат негізінде жүзеге асырылады.
Мемлекеттік корпорация нәтижені бір ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді, одан кейін оны одан әрі сақтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткеннен кейін өтініш жасаған кезде көрсетілетін қызметті беруші Мемлекеттік корпорацияның сұрау салуы бойынша көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін бір жұмыс күні ішінде Мемлекеттік корпорацияға дайын құжаттарды жолдайды.
10. Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда Мемлекеттік корпорация жұмыскері өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
3-тарау. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының, Мемлекеттік корпорацияның және (немесе) олардың жұмыскерлерінің шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының, Мемлекеттік корпорацияның және (немесе) олардың жұмыскерлерінің шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану:
1) шағым Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің www.mod.gov.kz. интернет-ресурсында көрсетілген мекенжай және телефондар бойынша жергілікті әскери басқару органы басшысының атына беріледі.
Шағым жазбаша нысанда пошта, портал арқылы не жұмыс кестесіне сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Шағымды қабылдаған адамның тегін және инициалдарын, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орнын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде шағымның тіркелуі (мөртаңба, кіріс нөмірі мен күні) оның қабылданғанын растау болып табылады;

2) через портал:
запрос в форме электронного документа услугополучателя.
Услугополучатель дает согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
В случае обращения через портал услугополучателю в "личном кабинете" отображается статус о принятии заявления с указанием даты получения результата государственной услуги.
При приеме документов через Государственную корпорацию услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов.
В Государственной корпорации выдача готовых документов осуществляется на основании расписки о приеме соответствующих документов, при предъявлении документа, удостоверяющего личность (либо его представителя по нотариально заверенной доверенности).
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечению одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.
10. .В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 настоящего стандарта государственной услуги, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 4 к настоящему стандарту государственной услуги.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц, Государственную корпорацию и (или) их работников по вопросам оказания государственных услуг
11. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц, Государственной корпорации и (или) их работников по вопросам оказания государственных услуг:
1) жалоба подается на имя руководителя местного органа военного управления по адресу и телефонам, указанным на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан www.mod.gov.kz.
Жалоба подается в письменной форме по почте, посредством портала, либо нарочно через канцелярию услугодателя, согласно графика работы.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу;

2) көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорация жұмыскерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымды осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 15-тармағында көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша Мемлекеттік корпорация басшысына өтініш жасау жолымен жолдайды.
Мемлекеттік корпорацияда қолма-қол, сондай-ақ поштамен келіп түскен шағымның қабылданғанын растау оны тіркеу болып табылады (мөртаңба, кіріс нөмірі мен тіркелген күні шағымның екінші данасына немесе шағымға ілеспе хатқа қойылады).
Көрсетілетін қызметті берушінің немесе Мемлекеттік корпорацияның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға тиіс. Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға пошта арқылы жолданады не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Портал арқылы өтініш жасаған кезде шағымдану тәртібі туралы ақпаратты Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефондары арқылы алуға болады.
Шағымды портал арқылы жөнелткен кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінен" өтініш жасау туралы ақпарат қолжетімді болады, оны көрсетілетін қызметті беруші өтінішті өңдеу барысында жаңартып отырады (жеткізілгені, тіркелгені, орындалғаны туралы белгілер, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап).
Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағымдана алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуға тиіс.
12. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
4-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілетін қызмет ерекшеліктері ескерілген өзге де талаптар
13. Тіршілік әрекетін шектейтін организм қызметінің тұрақты бұзылуымен денсаулығы нашарлаған көрсетілетін қызметті алушыларға мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды қажет болған жағдайда Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефоны арқылы өтініш жасау жолымен тұрғылықты жеріне барумен Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері жүргізеді.
14. Көрсетілетін қызметті алушының порталдың "жеке кабинеті" және Бірыңғай байланыс орталығы арқылы қашықтықтан қолжетімділік режимінде мемлекеттік қызмет көрсету мәртебесі туралы ақпарат алу мүмкіндігі бар.

2) жалоба на действия (бездействие) работника Государственной корпорации направляется услугополучателем путем обращения к руководителю Государственной корпорации по адресам и телефонам, указанным в пункте 15 настоящего стандарта государственной услуги.
Подтверждением принятия жалобы в Государственной корпорации, поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или в сопроводительном письме к жалобе).
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя или Государственной корпорации, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте, либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
При обращении через портал информацию о порядке обжалования можно получить по телефону Единого контакт-центра 1414, 8 800 080 7777.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении).
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
12. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
13. Услугополучателям, имеющим нарушение здоровья со стойким расстройством функций организма, ограничивающим их жизнедеятельность в случае необходимости прием документов для оказания государственной услуги производится работником Государственной корпорации, с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт-центр 1414, 8 800 080 7777.
14. Услугополучатель имеет возможность получения информации о статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала и Единого контакт-центра.

15. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің www.mod.gov.kz интернет-ресурсында, сондай-ақ Мемлекеттік корпорацияның www.gov4c.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефоны арқылы алуға болады.
"Жеңілдігі бар адамдарға
(Ұлы Отан соғысына
қатысушыларға,
Чернобыль авариясын
жоюшыларға, интернационалист
жауынгерлерге) анықтамалар
беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
Анықтама берген мекеменің
"бұрыштық мөртаңбасы"
Анықтама
"Тегі", "Аты", "Әкесінің аты" (ол бар болған кезде), "Туған күні, жылы", ___________
_________________ _____ жылғы "____" бастап "____" дейінгі кезеңде_____________
_____________________жарамды.
Анықтама талап етілген жерге ұсыну үшін берілді.
Анықтама берілген күні _______Анықтама жарамды: мерзімсіз.
ЖӘБО бастығының қолы: _________________________
(елтаңбалы мөр)
"Жеңілдігі бар адамдарға
(Ұлы Отан соғысына
қатысушыларға,
Чернобыль авариясын
жоюшыларға, интернационалист
жауынгерлерге)
анықтамалар беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
Нысан
№____"Тіркеу нөмірі"                  ____________ "Өтініш берілген күні"
Анықтама
"Тегі", "Аты", "Әкесінің аты" (ол бар болған кезде), туған жылының "туған күні", ____________жылғы "___" бастап "___" дейінгі кезеңде__________жарамды.
Анықтама талап етілген жерге ұсыну үшін берілді.
Анықтама берілген күні __________ "Берілген күні". Анықтама жарамды: мерзімсіз.
ЖӘБО атауы: ___________________________________ "ЖӘБО қызметкері"
Деректер Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің ақпараттық жүйесінен ұсынылды
Осы құжат "Электрондык құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 2003 жылғы 7 қаңтардағы ҚРЗ 7-бабына сәйкес қағаздағы құжатпен бірдей.
"Жеңілдігі бар адамдарға
(Ұлы Отан соғысына
қатысушыларға,
Чернобыль авариясын
жоюшыларға, интернационалист
жауынгерлерге)
анықтамалар беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
3-қосымша
Нысан
_______________________
қорғаныс істері
(ауданның, қаланың)
жөніндегі бөлімінің
(басқармасының) бастығына
____________________________
_________________________
тұратын
____________________________
____________________________
______________ әскери есепте
тұрған
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол бар болған кезде),
туған жылы, жеке сәйкестендіру
нөмірі)
Өтініш
__________________________________________________________________________
(Ұлы Отан соғысына қатысушының, интернационалист жауынгердің,
Чернобыль авариясын
__________________________________________________________________________
жоюшының)
растайтын анықтама беруіңізді сұраймын
Қашан және қандай қорғаныс істері жөніндегі департамент (бөлім, басқарма)
(әскери комиссариат) әскерге шақырды
__________________________________________________________________________
Сұрау салынған кезеңдегі әскери атағы мен лауазымы
__________________________________________________________________________
Әскер тегі, әскери бөлімнің нөмірі, бағыныстылығы мен орналасқан жері
__________________________________________________________________________
Қызмет ету, жұмыс істеу кезеңі (келген және кеткен жылы, айы)___________________
__________________________________________________________________________
Жеңілдікке құқық туралы куәліктің № __________ берілген күні ___________________
Кім және қашан берді ______________________________________________________
Қосымша мәліметтер ______________________________________________________
__________________________________________________________________________
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді
пайдалануға келісемін.
_______________________________ 20__жылғы "___"________ ________________
(тегі және инициалдары)                                     (қолы)
"Жеңілдігі бар адамдарға
(Ұлы Отан соғысына
қатысушыларға,
Чернобыль авариясын
жоюшыларға, интернационалист
жауынгерлерге) анықтамалар
беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
4-қосымша
Нысан
Тегі, аты, әкесінің аты
(ол бар болған кезде)
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат

15. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан: www.mod.gov.kz, а также на интернет-ресурсе Государственной корпорации: www.gov4c.kz.
16. Информацию о порядке оказания государственной услуги можно получить по телефону Единого контакт-центра 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги
"Выдача справок лицам,
имеющим льготы (участникам
Великой Отечественной войны,
ликвидаторам Чернобыльской
аварии,
воинам-интернационалистам)"
Форма
"Угловой штамп"
учреждения, выдавшего справку
Справка
"Фамилия", "Имя", "Отчество" (при его наличии), "Дата, год рождения", действительно _______________________________________ в период с "____" по "____" _______ года ____________________________________________________________________
Справка дана для предъявления по месту требования.
Дата выдачи справки ___________ Справка действительна: бессрочно.
Подпись начальника МОВУ: ____________________________
(гербовая печать)
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги
"Выдача справок лицам,
имеющим льготы (участникам
Великой Отечественной войны,
ликвидаторам Чернобыльской
аварии,
воинам-интернационалистам)"
Форма
№________"Регистрационный номер"       __________"Дата подачи заявления"
Справка
__________________________ "Фамилия", "Имя", "Отчество" (при его наличии),_________________________"Дата рождения" года рождения, действительно ______________________________в период с __________"С" по _________"По" гг. _________________________
Справка дана для предъявления по месту требования.
Дата выдачи справки __________ "Дата выдачи". Справка действительна: бессрочно.
Наименование МОВУ: _______________________________________ "МОВУ сотрудника"
Данные предоставлены из информационной системы Министерства обороны Республики Казахстан
Данный документ согласно статьи 7 ЗРК от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги
"Выдача справок лицам,
имеющим льготы
(участникам Великой
Отечественной войны,
ликвидаторам Чернобыльской
аварии,
воинам-интернационалистам)"
Форма
Начальнику отдела (управления)
по делам обороны
_________________________
(района, города)
от _________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии),
год рождения, индивидуальный
идентификационный номер)
____________________________
проживающего_______________
____________________________
состоит на воинском учете_____
____________________________
Заявление
Прошу выдать подтверждающую справку ______________________________________
(участника Великой Отечественной
_______________________________________________________________________________
войны, воина-интернационалиста, ликвидатора Чернобыльской аварии)
_______________________________________________________________________________
Когда и каким департаментом (управлением, отделом) по делам обороны (военкоматом)
призван
_______________________________________________________________________________
Воинское звание и должность в запрашиваемый период
_______________________________________________________________________________
Род войск, номер воинской части, подчиненность и место дислокации
_______________________________________________________________________________
Период службы, работы (год, месяц прибытия и убытия) _________________________
_______________________________________________________________________________
Удостоверение о праве на льготы № _________ дата выдачи ______________________
Когда и кем выдано_________________________________________________________
Дополнительные сведения ___________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
_________________________       "___" ________20__ года             __________________
(фамилия и инициалы)                                           (подпись)
Приложение 4
к стандарту государственной
услуги
"Выдача справок лицам,
имеющим льготы
(участникам Великой
Отечественной войны,
ликвидаторам Чернобыльской
аварии,
воинам-интернационалистам)"
Форма
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
____________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка
об отказе в приеме документов

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы филиалының №____ бөлімі (мекенжайын көрсету) Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбауыңызға байланысты мемлекеттік қызмет көрсетуге
________________________________________________________________
(мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауын стандартқа сәйкес көрсету)
құжаттарды қабылдаудан бас тартады, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:
1) ____________________________________;
2) ____________________________________;
3) ____________________________________.
Осы қолхат әрбір тарап үшін бір-бірден 2 данада жасалды.
____________________________________________________ _______________
(Мемлекеттік корпорация жұмыскерінің (қолы) тегі, аты, әкесінің аты
(ол бар болған кезде)
Орындаушы: тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде) _______________________
Телефоны ___________
Алдым:
____________________________________________________ _______________
Көрсетілетін қызметті алушының                               (қолы)
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болған кезде)
20__жылғы "___"____________
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Әскери қызмет өткеруді растау туралы анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Азаматтың әскери қызметке қатынасы туралы анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. 7-қосымшаның күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге тұрақты тұру үшін шығатын азаматтарға анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. 8-қосымшаның күші жойылды - ҚР Қорғаныс министрінің 21.05.2020 № 226 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Азаматтарды әскери-техникалық және басқа да әскери мамандықтар бойынша даярлау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қорғаныс министрінің 18.05.2020 № 216 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы "14" наурыздағы
№ 113 бұйрығымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Орталық мұрағатынан шығатын архивтік анықтамаларға және архивтік құжаттардың көшірмелеріне апостиль қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қорғаныс министрінің 19.06.2020 № 281 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2017 жылғы 14 наурыздағы
№ 113 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің күші жойылды деп тануға жататын кейбір бұйрықтарының тізбесі

Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О
государственных услугах", отдел №____ филиала Государственной корпорации
"Правительство для граждан" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание
государственной услуги
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указать наименование государственной услуги в соответствии со стандартом)
ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню,
предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
1) ________________________________________________;
2) ________________________________________________;
3) ________________________________________________.
Настоящая расписка составлена в 2-х экземплярах, по одному для каждой стороны.
____________________________________________________             _______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   (подпись)
работника Государственной корпорации)
Исполнитель: Фамилия, имя, отчество (при его наличии) _____________________
Телефон ________________________
Получил:
______________________________________________________       ______________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) услугополучателя             (подпись)
"___" ____________20__года
Приложение 6
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Выдача справок о подтверждении прохождения воинской службы"
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Выдача справок об отношении гражданина к воинской службе"
Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Выдача справок гражданам, выезжающим за пределы Республики Казахстан на постоянное местожительство"
Сноска. Приложение 8 утратило силу приказом Министра обороны РК от 21.05.2020 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Подготовка граждан по военно-техническим и другим военным специальностям"
Сноска. Приложение 9 утратило силу приказом Министра обороны РК от 18.05.2020 № 216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Стандарт государственной услуги
"Апостилирование архивных справок и копий архивных документов, исходящих из Центрального архива Министерства обороны Республики Казахстан"
Сноска. Приложение 10 утратило силу приказом Министра обороны РК от 19.06.2020 № 281 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 11
к приказу Министра обороны
Республики Казахстан
от 14 марта 2017 года № 113
Перечень
некоторых приказов Министра обороны Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу

1. "Азаматтарды әскери-техникалық және басқа да әскери мамандықтар бойынша даярлау туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 170 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11536 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 605 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12610 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Азаматтарды әскери-техникалық және басқа да әскери мамандықтар бойынша даярлау туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 170 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 21 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13440 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 605 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 67 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13494 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

1. Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 170 "Об утверждении стандарта государственной услуги Министерства обороны Республики Казахстан "Подготовка граждан по военно-техническим и другим военным специальностям" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 11536, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" от 22 июля 2015 года).
2. Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 26 октября 2015 года № 605 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства обороны Республики Казахстан (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12610, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" от 13 января 2016 года).
3. Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 21 "О внесении изменения в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 170 "Об утверждении стандарта государственной услуги Министерства обороны Республики Казахстан "Подготовка граждан по военно-техническим и другим военным специальностям" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 13440, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" от 8 апреля 2016 года).
4. Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 12 февраля 2016 года № 67 "О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 26 октября 2015 года № 605 "Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства обороны Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13494, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" от 22 апреля 2016 года).