Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы Төрағасының 2017 жылғы 26 маусымдағы № 15/165 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 4 тамызда № 15440 болып тіркелді
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы аппаратының сайлау процесін ұйымдастыру және ОСК мүшелерінің қызметін қамтамасыз ету бөлімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының мүшесі Л.Ж. Сүлейменге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға Б. Имашев
Хатшы Б. Мелдешов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар министрі
______________ Д. Абаев
2017 жылғы 28 маусым
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2017 жылғы 26 маусымда
№ 15/165 қаулысымен бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының ашық деректер тізбесі
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дереккөзі
Жауапты бөлімше
1
Облыстық, Астана және Алматы қалалық сайлау комиссияларының орналасқан жерлері мен байланыстары туралы, сондай-ақ округтік және учаскелік сайлау комиссияларының саны туралы мәліметтер
Жылда 1 рет
15 қаңтарға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Сайлау процесін ұйымдастыру және ОСК мүшелерінің қызметін қамтамасыз ету бөлімі (бұдан әрі - Бөлім)
2
Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтерінің саны туралы мәліметтер
5 жылда 1 рет
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
3
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердің, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттер мен ауылдардың сайланатын әкімдерінің саны туралы мәліметтер
4 жылда 1 рет
4 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
4
Қазақстан Республикасында болған сайлау мен референдумдардың тізбесі
Жыл сайын
4-тоқсан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
5
Соңғы 10 жыл ішінде өткен Қазақстан Республикасының Президентін сайлаудың нәтижелері
5 жылда 1 рет
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
6
Қазақстан Республикасы Президентінің лауазымына кандидаттар туралы мәліметтер
Сайлау кезеңінде
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
7
Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжілісінің депутаттарын сайлауға қатысатын саяси партиялар туралы мәліметтер
Сайлау кезеңінде
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
8
Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының депутаттығына кандидаттардың деректері
Сайлау кезеңінде
3 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
9
Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаттығына кандидаттардың деректері
Сайлау кезеңінде
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
10
Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаттығына кандидаттардың тіркелген партиялық тізімдері
Сайлау кезеңінде
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
11
Соңғы 6 жыл ішінде өткен Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау нәтижелері
3 жылда 1 рет
3 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
12
Соңғы 10 жылда өткен Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлаудың нәтижелері
5 жылда 1 рет
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
13
Соңғы 10 жылда өткен Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлаудың нәтижелері
5 жылда 1 рет
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
14
Соңғы 10 жылда өткен Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін сайлаудың нәтижелері
4 жылда 1 рет
4 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
15
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясына келіп түскен жеке және заңды тұлғалардың өтініштері туралы ақпарат
Жыл сайын
4-тоқсан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
16
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының нормативтік құқықтық актілерінің тізімі
Жыл сайын
4-тоқсан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Бөлім
17
Президент лауазымына кандидаттардың сайлау қорларына қаражаттың түсуі және жұмсалуы туралы мәліметтер
Сайлау кезеңінде
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшіліктендіру бөлімі
18
Саяси партиялардың сайлау қорларына қаражаттың түсуі және осы қаражаттың жұмсалуы туралы мәліметтер
Сайлау кезеңінде
5 жылда 1 рет
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшіліктендіру бөлімі
19
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясымен ынтымақтас халықаралық ұйымдардың тізбесі, ынтымақтастық мәні
Жыл сайын
4-тоқсан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Талдау - сыртқы байланыс және протокол бөлімі
20
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының жанындағы Сарапшылық-әдістемелік кеңестің құрамы
Жыл сайын
4-тоқсан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Талдау - сыртқы байланыс және протокол бөлімі
21
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының құрамы
Жыл сайын
4-тоқсан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшіліктендіру бөлімі
22
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының құрылымы
Жыл сайын
4-тоқсан
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшіліктендіру бөлімі
23
Бос лауазымдар туралы ақпарат
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшіліктендіру бөлімі
24
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы басшылығының азаматтарды қабылдау кестесі
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшіліктендіру бөлімі
25
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының Әдеп жөніндегі уәкілінің азаматтарды қабылдау кестесі
Тоқсан сайын
Тоқсан сайын
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Ішкі әкімшіліктендіру бөлімі

Об утверждении перечня открытых данных Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Постановление Председателя Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 26 июня 2017 года № 15/165. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2017 года № 15440
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации", Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень открытых данных Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Отделу организации избирательного процесса и обеспечения деятельности членов ЦИК аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на члена Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан Сулеймен Л.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Б. Имашев
Секретарь Б. Мельдешов
"Согласовано"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
______________ Д. Абаев
28 июня 2017 года
Утвержден
постановлением Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 26 июня 2017 года № 15/165
Перечень открытых данных Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан размещаемых на интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник
Ответственное подразделение
1
Сведения о местах расположения и контактах областных, городов Астана и Алматы избирательных комиссий, а также о количестве окружных и участковых избирательных комиссий
Раз в год
К 15 января
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел организации избирательного процесса и обеспечения деятельности членов ЦИК (далее – Отдел)
2
Сведения о количестве избирательных округов по выборам депутатов маслихатов Республики Казахстан
Раз в 5 лет
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
3
Сведения о количестве избираемых акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел, не входящих в состав сельского округа
Раз в 4 года
Раз в 4 года
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
4
Перечень состоявшихся в Республике Казахстан выборов и референдумов
Ежегодно
4 квартал
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
5
Результаты прошедших выборов Президента Республики Казахстан за последние 10 лет
Раз в 5 лет
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
6
Сведения о кандидатах на должность Президента Республики Казахстан
В период выборов
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
7
Сведения о политических партиях, принимающих участие в выборах депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан
В период выборов
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
8
Данные кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
В период выборов
Раз в 3 года
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
9
Данные кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан
В период выборов
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
10
Зарегистрированные партийные списки кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан
В период выборов
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
11
Результаты прошедших выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан за последние 6 лет
Раз в 3 года
Раз в 3 года
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
12
Результаты прошедших выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан за последние 10 лет
Раз в 5 лет
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
13
Результаты прошедших выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан за последние 10 лет
Раз в 5 лет
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
14
Результаты прошедших выборов акимов городов районного значения, сельских округов и сел Республики Казахстан за последние 10 лет
Раз в 4 года
Раз в 4 года
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
15
Информация по обращениям физических и юридических лиц, поступивших в Центральную избирательную комиссию Республики Казахстан
Ежегодно
4 квартал
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
16
Перечень нормативных правовых актов Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Ежегодно
4 квартал
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел
17
Сведения о поступлении средств в избирательные фонды кандидатов на должность Президента и расходовании этих средств
В период выборов
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел внутреннего администрирования
18
Сведения о поступлении средств в избирательные фонды политических партий и расходовании этих средств
В период выборов
Раз в 5 лет
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел внутреннего администрирования
19
Перечень международных организаций, сотрудничающих с Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, предмет сотрудничества
Ежегодно
4 квартал
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел аналитики – внешних связей и протокола
20
Состав Экспертно-методического совета при Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Ежегодно
4 квартал
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел аналитики – внешних связей и протокола
21
Состав Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Ежегодно
4 квартал
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел внутреннего администрирования
22
Структура аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Ежегодно
4 квартал
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел внутреннего администрирования
23
Сведения о вакантных должностях
Ежеквартально
Ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел внутреннего администрирования
24
График приема граждан руководством Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Ежеквартально
Ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел внутреннего администрирования
25
График приема граждан уполномоченным по этике Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Ежеквартально
Ежеквартально
АРМ интернет-портала открытых данных
Отдел внутреннего администрирования