"Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды және олардың орындалуы жөніндегі есептерді мемлекеттік есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 207 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 319 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 11 қыркүйекте № 15648 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 24 маусымдағы № 262 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 24.06.2020 № 262 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды және олардың орындалуы жөніндегі есептерді мемлекеттік есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11105 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 207 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды және олардың орындалуы жөніндегі есептерді мемлекеттік есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті "Ұлттық мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама орталығы" акционерлік қоғамы (бұдан әрі – "ҰМҒТСО" АҚ (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттар топтамасын қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.";
көрсетілген стандартқа 1, 5, 7 және 8-қосымшалар осы бұйрықтың 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын;
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті (Б.С. Әбдірәсілов) Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республиқалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 207 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, финансируемых из государственного бюджета, и отчетов по их выполнению"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 июля 2017 года № 319. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 сентября 2017 года № 15648. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 июня 2020 года № 262 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 24.06.2020 № 262 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 207 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, финансируемых из государственного бюджета, и отчетов по их выполнению" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11105, опубликованный в Информационно-правовой системе "Әділет" 12 июня 2015 года) следующие изменения:
в стандарте государственной услуги "Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, финансируемых из государственного бюджета, и отчетов по их выполнению", утвержденном указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Государственная услуга оказывается Акционерным обществом "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы" (далее – АО "НЦГНТЭ" (далее – услугодатель).
Прием пакета документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется услугодателем.";
приложения 1, 5, 7 и 8 к указанному стандарту изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему приказу;
2. Комитету науки Министерства образования и науки Республики Казахстан (Абдрасилов Б.С.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялау үшін жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі және халықаралық ынтымақтастық департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының білім және ғылым вице-министрі А.К. Әмринге жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
Е. Сағадиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Т. Сүлейменов
9 тамыз 2017 жыл
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
бұйрығына 1-қосымша
2017 жылғы 4 шілдедегі
№ 319
"Мемлекеттік бюджеттен
қаржыландырылатын ғылыми,
ғылыми-техникалық жобаларды
және бағдарламаларды және
олардың орындалуы жөніндегі
есептерді мемлекеттік есепке
алу" мемлекеттік қызметін
көрсетудің стандартына
1- қосымша
Тіркеу картасының нысаны
5013 ТІРКЕУ КАРТАСЫ
Қайда: 050026, Алматы,
01
Бөгенбай батыр көшесі,221
"ҰМҒТСО" АҚ
т. + 7 727 3780519, 7 727 3780520
5418 Шығыс №, күні
5436 Мемлекеттік тіркелу нөмірі
Жұмысты орындау мерзімі
5517 Өзгертілген мемлекеттік тіркелу нөмірі 7353 Басталуы 7362 Аяқталуы
7146 Жұмысты жүргізу үшін негіздеме
7137 Күнтізбелік жылдар бойынша қаражат көздері және көлемі (мың тенге)
Бар-лығы
1- жыл
2-
жыл
3-
жыл
07 Мемлекеттік бағдарлама
04 Меншікті қаражат
11Қолданбалы зерттеулер бағдарламасы
13 Мемлекеттік бюджеттің қаражаты
12 Инновациялық жоба
15 Халықаралық гранттар, қорлар
13 Іздену (тәуекелдік) жоба (ғылым қоры)
22 Тапсырыс берушінің қаражаты
17 Отандық гранттар
25 Мемлекетаралық мақсаттық бағдарлама
31 Басқалар
26 Халықаралық бағдарлама
7191 Жұмыс түрі
34 Министрліктің тапсырмасы
39 Іргелі ғылыми-зерттеу жұмысы
43 Ынталы
52 Ұйыммен шарт жасау
48 Қолданбалы ғылыми-зерттеу жұмысы
57 Тәжірибелі-конструкторлық,
жобалау-
конструкторлық
61 Өңірлік бағдарлама
66 Жобалау-технологиялық
7020 Бағдарламаның шифры
7021 Шеңберінде жұмыс орындалатын бағдарлама тапсырмасының шифры _____________________
Негізгі ұйым туралы мәліметтер

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы и международного сотрудничества Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Амрина А.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
образования и науки
Республики Казахстан
Е. Сагадиев
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________________ Т. Сулейменов
9 августа 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 4 июля 2017 года № 319
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Государственный учет
научных, научно-технических
проектов и программ,
финансируемых из
государственного бюджета,
и отчетов по их выполнению"
Форма Регистрационной карты
5013 РЕГИСТРАЦИОННАЯ КАРТА
Куда: 050026, Алматы,
ул. Богенбай батыра, 221.
АО "НЦГНТЭ"
т. + 7 727 3780519, 7 727 3780520
01
5418 Исходящий №, дата                               5436 Номер госрегистрации
Сроки выполнения работы
5517 Измененный номер госрегистрации
7353 Начало
7362 Окончание
7146 Основание для проведения работы
7137 Источники и объем финансирования по календарным годам (тыс. тенге)
Всего
1-ый год
2-ой год
3-ий год
07 Государственная программа
04 Собственные средства
11 Программа прикладных исследований
13 Средства госбюджета
12 Инновационный проект
15 Международные гранты, фонды
13 Поисковый (рисковый) проект (фонд науки)
17 Отечественные гранты
25 Межгосударственная целевая программа
26 Международная программа
34 Задание министерства
43 Инициативная
52 Договор с организацией
61 Региональная программа
22 Заемные средства
31 Прочие
7191 Вид работы
39 Научно-исследовательская
работа фундаментальная
48 Научно-исследовательская
работа прикладная
57 Опытно-конструкторская,
проектно-конструкторская
66 Проектно-технологическая
7020 Шифр программы
7021 Шифр задания программы, в рамках которой выполняется работа
_________________________________
Сведения об основной организации

2934 Телефоны 2394 Факсы я 3033 Электрондық мекен-жайы 2754 Қала
1332 Министрліктің (ведомствоның) қысқартылған атауы
2151 Ұйымның толық атауы
2358 Ұйымның қысқартылған атауы
2655 Ұйымның мекен-жайы (индекс, республика, облыс, қала, көше, үй)
2142 Қоса орындаушы ұйым
9126 Тапсырыс беруші
9027 Жұмыстың атауы
9153 Күтілетін нәтижелер
Зерттеу немесе әзірлеу объектісінің нақты жоспарланатын сипаттамалары мен параметрлерін көрсете отырып, тіркелетін жұмыстың күтілетін нәтижелері еркін түрде сипатталады.
5436
Тегі,аты,әкесінің аты
Ғылыми дәрежесі,
ғылыми атағы
Қолы
Мөр орны
Ұйым жетекшісі
6111
6210
Жұмыс
жетекшісі
6120
6228
5634 ӘОК индексі
5274 Геолқор шифры
7434 Күні
5616 Тақырыптық айдарлар коды
5643 Түйінді сөздер
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі бұйрығына
2-қосымша
2017 жылғы 4 шілдедегі
№ 319
"Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын
ғылыми, ғылыми-техникалық жобаларды
және бағдарламаларды және олардың
орындалуы жөніндегі есептерді мемлекеттік
есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына 5-қосымша
3-ғт (бағдарлама) нысаны
____________ ЖЫЛҒЫ БАҒДАРЛАМА БОЙЫНША ТАПСЫРМАЛАРДЫҢ,
ЖҰМЫС КЕЗЕҢДЕРІНІҢ ОРЫНДАЛУЫ ТУРАЛЫ
ЕСЕП
№3-ғт (бағдарлама) нысаны - жылдық.
Бас ұйым жылдық есеп бергеннен кейін 30 қаңтардан кешіктірмей "ҰМҒТСО" АҚ-ға тапсырады
Бағдарламаның шифры ___________ Бағдарламаның атауы ______________________________________________________________________________________________
Бас ұйым ______________________________________________________________________________________
Мекенжай _____________________________________________________________________________________
Басшының Т.А.Ә., телефоны, телефаксы, электрондық мекенжайы
_______________________________________________________________________________________________
Бағдарламалар бойынша жұмыстарды қаржыландыру, млн.теңге
Көрсеткіш
Барлығы
Оның ішінде, төмендегілер есебінен
республикалық бюджет
мақсатты арналған қорлар
басқа салымдар
бағдарламалы-мақсатты қаражат
Бөлінген қаражат (жоспар)
Нақты түскен қаражат
Пайдаланылған қаражат
3-ғт (бағдарлама) нысанның жалғасы
Жұмыстар тапсырмасының, кезеңінің шифры
Жұмыстар тапсырмасының,
кезеңінің атауы
Жұмыстардың орындалу мерзімі (тоқсан, жыл)
басталуы
аяқталуы
1
2
3
4
кестенің жалғасы:
Жұмысқа арналған нақты шығындар, мың теңге
Барлығы
оның ішінде
Жұмыстардың орындалуының нақты нәтижелері
Жұмыстарды орындаудағы ауытқулар, олардың себептері
ғылыми-зерттеу жұмыстары
тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар
жабдықтар, технологиялар, есептеу техникасы құралдарын сатып алу
іргелі
қолданбалы
жобалау-конструкторлық және технологиялық жұмыстар
тәжірибелік үлгілер, бұйымдар (өнім) топтамасы
енгізу
құрлысқа арналған жобалық жұмыстары
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
__________________________ Бағдарламаның жетекшісі __________________________________
Орындаушының Т.А.Ә. және телефон нөмірі М.О. Қолы Т.А.Ә.
"__" ___________________20__ж.
Бағдарламалар бойынша ақпарат ұсынатын субъектілер туралы мәлімет, бірлік
Ұйымның атауы
БСН/ЖСН
Ұйымның аккредитация белгісі

2934 Телефон       2394 Факс             3033 Электронный адрес             2754Город
1332 Сокращенное наименование министерства (ведомства)
2151 Полное наименование организации
2358 Сокращенное наименование организации
2655 Местонахождение организации (индекс, республика, область, город, улица, дом)
2142 Организации-соисполнители
9126 Заказчик
9027 Наименование работы
9153 Ожидаемые результаты
В свободной форме описываются ожидаемые результаты регистрируемой работы с указанием конкретных планируемых характеристик и параметров объекта исследований или разработки.
5436
Фамилия, имя, отчество
Ученая степень, ученое звание
Подпись
Место печати
Руководитель организации
6111
6210
Руководитель работы
6120
6228
5634 Индексы УДК
5274 Шифр геолфонда
7434 Дата
5616 Коды тематических рубрик
5634 Ключевые слова
Приложение 2
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 4 июля 2017 года № 319
Приложение 5
к стандарту государственной
услуги "Государственный учет
научных, научно-технических
проектов и программ,
финансируемых из
государственного бюджета,
и отчетов по их выполнению"
Форма 3-нт (программа)
ОТЧЕТ
о выполнении заданий, этапов работ по программе
в ____________ г.
Форма 3-нт (программа) - годовая. Представляется головной организацией по программам не позднее 30 января после отчетного года в АО "НЦГНТЭ"
Шифр программы _____________ Наименование программы ___________________________
Головная организация ____________________________________________________________
Адрес___________________________________________________________________________
Ф.И.О. руководителя, телефон, факс, электронный адрес
________________________________________________________________________________
Объемы финансирования работ по программе, млн. тенге
Показатель
Всего
В том числе за счет:
республиканского бюджета
фондов целевого назначения
прочих вложений
програмно-целевое финансирование
Выделено средств (план)
Фактический поступило средств
Использовано средств
Продолжение формы 3-нт (программа)
Шифр задания, этапа работ
Наименование задания, этапа работ
Сроки выполнения работ (квартал, год)
начало
окончание
1
2
3
4
продолжение таблицы:
Фактические затраты на выполнение работы, тысяч тенге
Всего
В том числе:
Фактические результаты выполнения работ
Отклонения в выполнении работ, их причины
научные исследования
опытно-конструкторские разработки
приобретение оборудовани, технологий и средств вычислительной техники
фундаментальные
прикладные
проектно-конструкторские и технологические работы
изготовление опытных образцов, партий изделий (продукции)
внедрение
проектные работы для строительства
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
________________________       Руководитель программы ________________
Ф.И.О. и номер телефона             М.П. Подпись                   Ф.И.О.
исполнителя документа
"_____" ___________________________ 20___ года.
Сведения о субъектах предоставляющих информацию по программам, ед.
Наименование организации
БИН/ ИИН
Признак аккредитаций организций "1" -да,
"2"-нет

5517 Мемтіркелу нөмірі 5040 Құжат түрі 5535 Таратылу жағдайы
91 Қортынды есеп 55 Ақысыз беру
28 Аралық есеп 65 Келісімді бағамен беру
5717 Жарияланымдар
5715 Құжат тілі 5716 Енгізілу белгісі
5787 Көздер
5733 Кітап саны
5751 Қосымшалар
5760 Көркемдеу
5742 Жалпы беттер саны
5490 Патенттер
5778 Кестелер
7713 Қаржыландыру көлемі,
мың теңге
7020 Ғылыми зерттеулер бағдарламасының шифрі
7021 Шеңберінде жұмыс істеліп жатқан бағдарлама тапсырмасының шифрі _____________
9027 Жұмыстың аталымы
Шетелдік ақпараттық ресурстарының жұмыста қолданылуы (атап шығыңыз) ___________________________________
7191 Жұмыс түрі
7326 Сатуға ұсынылған өнім
39 Іргелі ҒЗЖ
48 Қолданбалы ҒЗЖ
02 Технологиялық құжаттама
11 А.-ш. дақылдарының сорттары
57 Тәжірибелі-конструкторлық,
жобалау-конструкторлық
03 Әдістемелік құжаттама
04 Программалық құжаттама
12 А.-ш. жануарларының тұқымы
13 Коллекциялар
66 Жобалау-технологиялық
05 Технология
14 Базалар, мәліметтер банкі
06 Әдіс, тәсіл
15 Карталар
7137 Қаржыландыру көзі
04 Меншікті қаражат
13 Мембюджет қаражаты
15 Халықаралық гранттар, қорлар
22 Тапсырушының қаражаты
31 Басқадай
07 Модель
08 Материалдар
09 Қосылыстар
10 Препараттар
16 Стандарттар, нормативтер
45 Техника үлгісі
46 Автоматтандырылған жүйе
72 Сериялық өнім
73 Басқа (көрсетіңіз)
6183 Есеп авторлары
Жұмыстың орындаушы-ұйымы туралы мәліметтер
2934 Телефоны 3033 E-mail 2394 Факс 2754 Қаласы
1332 Министрліктің (ведомствоның) қысқаша аталымы
2151 Ұйымның толық аталымы
2358 Ұйымның қысқаша аталымы
2655 Ұйымның мекен-жайы (индекс, республика, облысы, қаласы, көшесі, үйі)
9045 Есептің аталымы
9117 Реферат
(Зерттеу нысаны, жасалымы немесе жобалау. Жұмыстың мақсаты. Зерттеу әдістері. Алынған нәтижелері мен жаңалығы. Негізгі конструктивтік және технико-экономикалық көрсеткіштер. Енгізілу дәрежесі. Тиімділігі. Қолданылу облысы)
5436
5699 Халықаралық топтастырғыш рубрикаларының кодтары 7510 Жасалымның жүзеге асыруға дайындығы
01 Қолдануға
02 Тәжірибелік
03 Өнеркәсіптік
дайын
байқау
байқау
5634 ӘОК индекстері
5616 Тақырыптық рубрикалар кодтары
5643 Түйінді сөздер
7434 Күні
Тегі, аты-жөні
Ғылыми дәрежесі,
атағы
Қолы
Мөр орны
Ұйым
жетекшісі
6111
6210
Жұмыс жетекшісі
6120
6228
Жұмыстың жауапты орындаушысы
6174
6273
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
бұйрығына
4-қосымша
2017 жылдың 4 шілдедегі
№ 319
"Мемлекеттік бюджеттен
қаржыландырылатын ғылыми,
ғылыми-техникалық жобаларды
және бағдарламаларды және
олардың орындалуы жөніндегі
есептерді мемлекеттік есепке
алу" мемлекеттік қызметін
көрсетудің стандартына
8-қосымша
ҒЫЛЫМИ-ТЕХНИКАЛЫҚ ҚЫЗМЕТ НӘТИЖЕЛЕРІН ТІРКЕУГЕ ӨТІНІМ
Ғылыми –техникалық қызмет нәтижесін тіркеуіңізді сұраймын
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(ҒТҚН атауы көрсетіледі)
Ғылыми жобаның орындалу кезінде жасалған
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(жобаның тақырыбы, "ҰМҒТСО" АҚ берілген мемлекеттік тіркеу нөмері көрсетіледі)
________________________________________________________________________________
(ғылыми-зерттеу, тәжірибе-конструкторлық және технологиялық жұмыстарды орындауға қаржы бөлінетін, мемлекеттік келісімшарттың тіркелу нөмірі немесе құжаттар деректемелері көрсетіледі)
Есеп нысанына құқық шарттары анықталған, мемлекеттік келісімшартта немесе басқа да құжаттарда белгіленген, құқықтар көлемімен
Қазақстан Республикасы
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
___________ негізде
(Қазақстан Республикасы құқығының көлемі көрсетіледі)
Қазақстан Республикасы атынан
________________________________________________________________________________
(тапсырыс берушінің толық атауы көрсетіледі)
Орындаушы ұйымдарға
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(орындаушы ұйымның толық атауы көрсетіледі)
Жатады _________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(орындаушы ұйымның құқықтық көлемі көрсетіледі)
Орындаушы ұйымның басшысы _______________
(қолы)
Т.А.Ә.
М.О. Күні

5517 Номер госрегистрации       5040 Вид документа       5535 Условия распростронения
91 Отчет по законченной теме       55 Безвозмездно
28 Промежуточный отчет             65 По договорной цене
5715 Язык документа                                           5717 Публикации
5716 Наличие внедрения
5787 Источников
5733 Количество книг
5751 Приложений
5760 Иллюстраций
5742 Общее кол-во страниц
5490 Патентов
5778 Таблиц
7713 Объем финансирования, тыс.тенге
7020 Шифр программы
7021 Шифр задания программы, в рамках которой выполняется работа_______________
9027 Наименование работы
7191 Вид работы
7326 Продукция, предлагаемая к реализации
39 НИР фундаментальная
48 НИР прикладная
02 Технологическая документация
11 Сорта с.-х. культур
57 Опытно-конструкторская,
проектно- конструкторская
03 Методическая документация
04 Программная документация
12 Породы с.-х. животных
13 Коллекции
66 Проектно- технологическая
05 Технология
14 Базы, банки данных
7137 Источник финансирования
04 Собственные средства
13 Средства госбюджета
15 Международные гранты, фонды
22 Заемные средства
31 Прочие
06 Метод, способ
07 Модель
08 Материалы
09 Соединения
10 Препараты
15 Карты
16 Стандарты, нормативы
45 Образец техники
46 Автоматизированная система
72 Серийная продукция
73 Другая (укажите)
Использование в работе зарубежных информационных ресурсов (перечислить) _____________________
6183 Авторы отчета
Сведения об организации-исполнителе работы
2934 Телефон       3033 е-mail                         2394 Факс             2754 Город
1332 Сокращенное наименование министерства (ведомства)
2151 Полное наименование организации
2358 Сокращенное наименование организации
2655 Адрес организации (индекс, республика, область, город, улица, дом)
9045 Наименование отчета
9117 Реферат
(Объект исследования, разработки или проектирования. Цель работы. Методы исследования. Полученные результаты и новизна. Основные конструктивные и технико-экономические показатели. Степень внедрения. Эффективность. Область применения)
5436
5699 Коды рубрик международного классификатора 7510 Готовность разработки к реализации
01 Готова к использованию
02 Опытная апробация
03 Промышленная апробация
5634 Индексы УДК
5616 Коды тематических рубрик
5643 Ключевые слова
7434 Дата
Фамилия, инициалы
Ученая степень, ученое звание
Подпись
Место печати
Руководитель организации
6111
6210
Руководитель работы
6120
6228
Ответственный
исполнитель работы
6174
6273
Приложение 4
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 4 июля 2017 года № 319
Приложение 8
к стандарту государственной услуги
"Государственный учет
научных, научно-технических
проектов и программ,
финансируемых из государственного бюджета,
и отчетов по их выполнению"
Форма
ЗАЯВКА
НА РЕГИСТРАЦИЮ РЕЗУЛЬТАТА НАУЧНО-ТЕХНИЧЕСКОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
Прошу зарегистрировать результат научно-технической деятельности
________________________________________________________________________________
(указывается наименование РНТД)
созданный при выполнении научного проекта
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается название научного проекта, номер госрегистрации проекта, присвоенный АО "НЦГНТЭ")
Республики Казахстан на основании
________________________________________________________________________________
(указывается номер государственного контракта или реквизиты документов, в соответствии с
которыми выделены финансовые средства на выполнение научно-исследовательских,
опытно-конструкторских и технологических работ)
С объемом прав, установленных госконтрактом или иным документом условия прав,
которым определены условия прав на объект учета
________________________________________________________________________________
(указывается объем прав Республики Казахстан)
От имени Республики Казахстан выступает
________________________________________________________________________________
(указывается полное наименование заказчика)
Организациям-исполнителям
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается полное наименование организаций-исполнителей)
Принадлежат
________________________________________________________________________________
(указывается объем прав организаций-исполнителей)
Руководитель организации-исполнителя ________________
(подпись)
И.О. Фамилия                              М.П.                               Дата