"Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністері қызметкерлерінің жетондарының үлгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 31 қазандағы № 630 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 617 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 15789 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністері қызметкерлерінің жетондарының үлгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 31 қазандағы № 630 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8933 болып тіркелді, "Казахстанская правда" газетінде 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 69 (27690) болып жарияланды) мынадай өзгерiстер енгiзілсін:
бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністері қызметкерлерінің жетондарының үлгілерін, сондай-ақ оларды беру қағидаларын бекіту туралы";
бұйрықтың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса берілген Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністері қызметкерлерінің жетондарының үлгілері, сондай-ақ оларды беру қағидалары бекітілсін";
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністері қызметкерлерінің жетондарының үлгілері осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде бір данада қағаз және электронды түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 октября 2013 года № 630 "Об утверждении образцов жетонов сотрудников строевых подразделений дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной службы охраны органов внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 сентября 2017 года № 617. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2017 года № 15789
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 октября 2013 года № 630 "Об утверждении образцов жетонов сотрудников строевых подразделений дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной службы охраны органов внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8933, опубликован "Казахстанская правда" от 10 апреля 2014 года № 69 (27690), следующие изменения:
заголовок приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении образцов жетонов сотрудников строевых подразделений дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной службы охраны органов внутренних дел Республики Казахстан, а также Правила их выдачи";
пункт 1 приказа изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые образцы жетонов сотрудников строевых подразделений дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной службы охраны органов внутренних дел Республики Казахстан, а также Правила их выдачи";
Образцы жетонов сотрудников строевых подразделений дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной службы охраны органов внутренних дел Республики Казахстан изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде в одном экземпляре на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа және Әкімшілік полиция комитетіне (И.В. Лепеха) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2017 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 617 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2013 жылғы 31 қазандағы
№ 630 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік және патрульдік
полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністері
қызметкерлерінің жетондарының үлгілері, сондай-ақ оларды беру қағидалары 1-тарау. Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік полициясының саптық бөліністері қызметкерлерінің жетонының үлгісі
1-сурет
2-сурет
1. Жол-патрульдік полициясының бөліністері қызметкерінің жетоны (1 және 2-суреттер) диаметрі 90 миллиметр (мм) түсі сары сегіз бұрышты нысанда анодталған алюминийден жасалған және екі бөлімнен тұрады: негізі және жапсырмалар.
2. Белгінің ортасында Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары эмблемасының суреті орналасқан.
3. Негіздің орталық күнді бөлігінің аясы көгілдір эмальмен құйылған.
4. Орталық бөліктің үстінде айналасы көгілдір эмальмен құйылған секторда сары түсті "ЖОЛ-ПАТРУЛЬДІК ПОЛИЦИЯСЫ" және "POLICE" деген жазулар орналасқан.
5. Жетонның төменгі бөлігінде Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністері қызметкерлерінің жетондарының үлгілеріне, сондай-ақ оларды беру қағидаларына 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністері қызметкерінің жетондарының қара түсті төрт санды код белгісі және екі санды сериясы бар сары түсті жапсырма болады (бұдан әрі – Серия).
6. Жетон визорлы бекіткіші бар түйреуішпен бекітіледі.
2-тарау. Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары патрульдік полициясының
саптық бөліністері қызметкерлерінің жетонының белгісі
3-сурет
4-сурет
7. Патрульдік полицияның бөліністері қызметкерінің жетоны (3 және 4-суреттер) диаметрі 90 миллиметр (мм) түсі сары сегіз бұрышты нысанда анодталған алюминийден жасалған және екі бөлімнен тұрады: негізі және жапсырмалар.
8. Белгінің ортасында Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары эмблемасының суреті орналасқан.
9. Негіздің орталық күнді бөлігінің аясы көгілдір эмальмен құйылған.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З. и Комитет административной полиции (Лепеха И.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-полковник полиции
К. Касымов
Приложение к Приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 11 сентября 2017 года № 617
Утвержден приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 31 октября 2013 года № 630
Образцы жетонов сотрудников строевых подразделений
дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной
службы охраны органов внутренних дел Республики Казахстан, а также Правила их выдачи
Глава 1. Образец жетона сотрудников строевых подразделений дорожно-патрульной полиции органов внутренних дел Республики Казахстан
1. Жетон сотрудника подразделения дорожно-патрульной полиции (рисунки 1 и 2) изготавливается из анодированного алюминия в форме восьмиугольника желтого цвета диаметром 90 миллиметров (далее - мм) и состоит из двух частей: основания и накладки.
2. В центре знака расположено изображение эмблемы органов внутренних дел Республики Казахстан.
3. Фон центральной лучистой части основания залит голубой эмалью.
4. Над центральной частью, по кругу, на секторе залитом синей эмалью, расположены надписи "ЖОЛ-ПАТРУЛЬДІК ПОЛИЦИЯСЫ" и "POLICE" желтого цвета.
5. В нижней части жетона имеется накладка желтого цвета с четырехзначным кодовым знаком черного цвета и двухзначной серией жетонов сотрудника строевого подразделения дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной службы охраны органов внутренних дел Республики Казахстан органов внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящим Образцам жетонов сотрудников строевых подразделений дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной службы охраны органов внутренних дел Республики Казахстан, а также Правилам их выдачи (далее - Серия).
6. Жетон крепится булавкой с визорным замком.
Глава 2. Образец жетона сотрудников строевых подразделений патрульной полиции органов внутренних дел Республики Казахстан
7. Жетон сотрудника подразделения патрульной полиции (рисунки 3 и 4) изготавливается из анодированного алюминия в форме восьмиугольника желтого цвета диаметром 90 миллиметров (далее - мм) и состоит из двух частей: основания и накладки.
8. В центре знака расположено изображение эмблемы органов внутренних дел Республики Казахстан.
9. Фон центральной лучистой части основания залит голубой эмалью.

10. Орталық бөліктің үстінде айналасы көгілдір эмальмен құйылған секторда сары түсті "ПАТРУЛЬДІК ПОЛИЦИЯ" және "POLICE" деген жазулар орналасқан.
11. Жетонның төменгі бөлігінде кара түсті төрт санды код белгісі және екі санды сериясы бар сары түсті жапсырма болады.
12. Жетон визорлы бекіткіші бар түйреуішпен бекітіледі.
3-тарау. Қазақстан Республикасы Ішкі істер органдары мамандандырылған күзет
қызметі саптық бөліністері қызметкерлерінің жетонының үлгісі
5-сурет
6-сурет
13. Мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністері қызметкерінің жетоны (сурет) диаметрі 90 миллиметр (мм) түсі сұр аударылған таға нысанында анодталған алюминийден жасалған және екі бөлімнен тұрады: негізі және жапсырмалар.
14. Белгінің ортасында Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары эмблемасының суреті орналасқан.
15. Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары эмблемасының үстінде көгілдір эмальмен құйылған секторда қызыл түсті "POLICE" жазуы орналасқан.
16. Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары эмблемасының астында көк эмальмен құйылған секторда қызыл түсті "МАМАНДАНДЫРЫЛҒАН КҮЗЕТ ҚЫЗМЕТІ" жазу орналасқан.
17. Жетонның төменгі бөлігінде қара түсті төрт санды код белгісі және екі санды сериясы бар сары түсті жапсырма болады.
18. Жетон визорлы бекіткіші бар түйреуішпен бекітіледі.
4-тарау. Жетондарды беру тәртібі
19. Жетон жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністерінің барлық қызметкерлеріне беріледі, оларды бекіту ішкі істер органының бастығының не оны алмастыратын адамның (бұдан әрі – ІІО) бұйрығымен жүзеге асырылады.
20. Жетон лауазымға тағайындалған, ауысқан (қайта тағайындалған), бұзылған, бұрын берілген жетонды жоғалтқан кезде беріледі.
21. Жетонды беруді және қайтаруды есепке алу жетондарды есепке алу, беру, тапсыру журналында жүзеге асырылады, ол осы Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөліністерінің жетондарының үлгілеріне, сондай-ақ оларды беру қағидаларына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша нөмірленеді, тігіледі және қол қоюмен және мөрмен куәландырылады.
22. Жетонды берудің, қайтарудың және жұмсаудың есебін материалдық жауапты адам (бұдан әрі – Жауапты адам), ІІО уәкілетті басшылығы болып табылатын полиция қызметкері жүзеге асырады.
23. Жетонды жоғалтқан, бұзған немесе басқа адамдарға берген жағдайда жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөлінісінің қызметкері болған жағдай туралы тікелей командиріне баянатпен баяндайды, ол жиырма төрт сағаттың ішінде бұл туралы жоғары тұрған басшылыққа хабарлайды.

10. Над центральной частью, по кругу, на секторе залитом синей эмалью, расположены надписи "ПАТРУЛЬДІК ПОЛИЦИЯ" и "POLICE" желтого цвета.
11. В нижней части жетона имеется накладка желтого цвета с четырехзначным кодовым знаком черного цвета и двухзначной Серией.
12. Жетон крепится булавкой с визорным замком.
Глава 3. Образец жетона сотрудников строевых подразделений специализированной службы охраны органов внутренних дел Республики
13. Жетон сотрудника строевого подразделения специализированной службы охраны (рисунки 5 - 6) изготавливается из анодированного алюминия в форме перевернутой подковы серебристого цвета диаметром 90 миллиметров (далее - мм) и состоит из двух частей: основания и накладки.
14. В центре знака расположено изображение эмблемы органов внутренних дел Республики Казахстан.
15. Над эмблемой органов внутренних дел Республики Казахстан, на секторе залитом голубой эмалью, расположена надпись "РОLІСЕ" красного цвета.
16. Под эмблемой органов внутренних дел Республики Казахстан, на секторе залитом синей эмалью, расположена надпись "МАМАНДАНДЫРЫЛҒАН КҮЗЕТ ҚЫЗМЕТІ" красного цвета.
17. В нижней части жетона имеется накладка желтого цвета с четырехзначным кодовым знаком черного цвета и двухзначной Серией.
18. Жетон крепится булавкой с визорным замком.
Глава 4. Правила выдачи жетонов
19. Жетон выдается всем сотрудникам строевых подразделений дорожно-патрульной полиции, патрульной полиции и специализированной службы охраны, закрепление которых осуществляется приказом начальника органа внутренних дел, либо лицом, его замещающим (далее – ОВД).
20. Жетон выдается при назначении на должность, перемещении (переназначении), порче, утере ранее выданного жетона.
21. Учет выдачи и возврата жетона осуществляется в журнале учета, выдачи и сдачи жетонов, который пронумеровывается, прошнуровывается и заверяется подписью и печатью, по форме согласно приложению 2 к настоящим Образцам жетонов сотрудников строевых подразделений дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной службы охраны органов внутренних дел Республики Казахстан, а также Правилам их выдачи (далее - Журнал).
22. Учет выдачи, возврата и расходования жетона осуществляется сотрудником полиции, являющимся материально-ответственным лицом, уполномоченным руководством ОВД (далее - Ответственное лицо).
23. В случае утраты, порчи или передачи жетона другим лицам сотрудник строевого подразделения дорожно-патрульной, патрульной полиции и специализированной службы охраны докладывает рапортом о случившемся непосредственному командиру, который в течение двадцати четырех часов сообщает об этом вышестоящему руководству.

24. Жетон жоғалған бөліністің жауапты адамы жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарына жиырма төрт сағаттың ішінде жоғалған жетонның жарамсыздығы туралы ақпаратты жариялауға жолдайды.
25. Жетонды жоғалтудың, бұзудың, басқа адамдарға берудің, оларды қызметтік жұмыспен байланысты емес пайдакүнемдік немесе өзге де мақсаттарда пайдаланудың әрбір фактісі бойынша қызметтік тергеу жүргізіледі, жоғалған жетонды іздестіруге, болған оқиғаға ықпал еткен себептер мен жағдайларды жоюға шаралар қабылданады.
26. Жоғалған жетон жарамсыз деп есептеледі, бұл туралы журналда белгі жасалады.
27. Жоғалған немесе пайдалануға жарамсыз жетонның нөмірі қайта қалпына келтірілмейді. Жетонның телнұсқаларын жасауға жол берілмейді.
28. Пайдалануға жарамсыз жетон жетонды берген бөлініске жиырма төрт сағаттың ішінде тапсырылады.
29. Жұмыстан шыққан, ауысқан немесе іссапарға жіберілген, сондай-ақ еңбек демалысына кеткен кезде жол-патрульдік полициясы, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөлінісінің қызметкері жетонды берген бөлініске жетонды тапсырады. Жетонды тапсыру журналда тіркеледі.
30. Одан әрі пайдалануға жарамды тапсырылған жетон жол-патрульдік, патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық бөлінісінің жаңадан келген қызметкеріне беріледі.

24. Ответственное лицо подразделения, в котором утерян жетон, направляет на опубликование в средствах местной массовой информации в течение двадцати четырех часов информацию о недействительности утерянного жетона.
25. По каждому факту утраты, порчи, передачи жетона другим лицам, использования его в корыстных или иных целях, не связанных со служебной деятельностью, проводится служебное расследование, принимаются меры к розыску утраченного жетона, устранению причин и условий, способствовавших происшествию.
26. Утраченный жетон считается недействительным, о чем делается отметка в журнале.
27. Номер утраченного или пришедшего в негодность жетона не восстанавливается. Изготовление дубликата жетона не допускается.
28. Пришедший в негодность жетон сдается в подразделение, выдавшее жетон в течение двадцати четырех часов.
29. При увольнении, переводе или откомандировании, а также уходе в отпуск, сотрудник строевого подразделения дорожно-патрульной полиции, патрульной полиции и специализированной службы охраны сдает жетон в подразделение, выдававшее жетон. Сдача жетона фиксируется в журнале.
30. Сданный жетон, пригодный для дальнейшего использования, выдается вновь прибывшему сотруднику строевого подразделения дорожно-патрульной полиции, патрульной полиции и специализированной службы охраны.

31. ІІО бөлінісінің басшысы тоқсан сайын есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 5-і күнінен кешіктірмей қарамағындағы бөліністегі жетондардың бар болуына тексерісті ұйымдастырады. Тексеріс нәтижелері туралы ақпарат ІІО жоғары тұрған бөлінісіне 10-ы күніне ұсынылады.
32. ІІО бөліністерінде жетондарды есепке алу, беру және сақтау тәртібін бақылау дербес жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы ішкі
істер органдары жол-патрульдік,
патрульдік полициясы және
мамандандырылған күзет
қызметі саптық бөліністері
қызметкерлерінің
жетондарының үлгілеріне,
сондай-ақ оларды беру
қағидаларына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары жол-патрульдік,
патрульдік полициясы және мамандандырылған күзет қызметі саптық
бөліністері қызметкерінің жетондарының сериялары
р/с
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары бөлінісінің атауы
Жетон сериясы
1
Астана қаласының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
01
2
Алматы қаласының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
02
3
Ақмола облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
03
4
Ақтөбе облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
04
5
Алматы облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
05
6
Атырау облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
06
7
Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
07
8
Жамбыл облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
08
9
Қарағанды облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
09
10
Қостанай облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
10
11
Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
11
12
Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
12
13
Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
13
14
Павлодар облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
14
15
Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
15
16
Шығыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті, Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
16
17
Көліктегі Ішкі істер департаменті
К
18
Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Метрополитендегі Ішкі істер басқармасы
М
19
ІІМ-нің Үкіметтік мекемелерді күзету жөніндегі полиция полкі
Ү
20
ІІМ-нің Дипломатиялық өкілдіктерді күзету жөніндегі полиция полкі
В
21
Жезқазған қаласының Мамандандырылған күзет қызметі басқармасы
О
Ескертпе:

31. Руководитель подразделения ОВД ежеквартально не позднее 5 числа месяца следующего за отчетным организовывает проверку наличия жетонов в подчиненном подразделении. Информация о результатах проверки представляется в вышестоящее подразделение ОВД к 10 числу.
32. Контроль за порядком учета, выдачи и хранения жетонов в подразделениях ОВД осуществляется самостоятельно.
Приложение 1
Образцам жетонов сотрудников
строевых подразделений
дорожно-патрульной,
патрульной полиции и
специализированной службы
охраны органов внутренних дел
Республики Казахстан, а также
Правил их выдачи"
СЕРИИ
жетонов сотрудника строевого подразделения дорожно-патрульной,
патрульной полиции и специализированной службы охраны органов
внутренних дел Республики Казахстан
п/п
Наименование подразделения органов внутренних дел Республики Казахстан
Серия
жетона
1
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны города Астаны
01
2
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны города Алматы
02
з
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Акмолинской области
03
4
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Актюбинской области
04
5
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Алматинской области
05
6
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Атырауской области
06
7
Департамент внутренних дел Западно-Казахстанской области
07
8
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Жамбылской области
08
9
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Карагандинской области
09
10
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Костанайской области
10
11
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Кызылординской области
11
12
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Мангистауской области
12
13
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Южно-Казахстанской области
13
14
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Павлодарской области
14
15
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Северо-Казахстанской области
15
16
Департамент внутренних дел, Управление специализированной службы охраны Восточно- Казахстанской области
16
17
Департамент внутренних дел на транспорте
К
18
Управление внутренних дел на метрополитене Департамент внутренних дел города Алматы
М
19
Полк полиции МВД по охране правительственных учреждений
Ү
20
Полк полиции МВД по охране дипломатических представительств
В
21
Управление специализированной службы охраны города Жезказган
О
Примечание:

01-16 - (өңір сериялары) жол-патрульдік полициясы, мамандандырылған күзет қызметі;
К - (Көлік) көліктегі патрульдік полиция;
М - (Метро) метрополитендегі патрульдік полиция;
Ү - (Үкіметтік) ІІМ-нің Үкіметтік мекемелерді күзету жөніндегі полиция полкі;
В - (Дипломатиялық) ІІМ-нің Дипломатиялық өкілдіктерді күзету жөніндегі полиция полкі;
О - (Жезқазған) Жезқазған қаласының мамандандырылған күзет қызметі.
Қазақстан Республикасы ішкі
істер органдары жол-патрульдік,
патрульдік полициясы және
мамандандырылған күзет
қызметі саптық бөліністері
қызметкерлерінің
жетондарының үлгілеріне,
сондай-ақ оларды беру
қағидаларына 2-қосымша
нысан
Мұқабаның сыртқы жағы
Жетондарды есепке алу, беру және тапсыру журналы ___________________________________________________ (бөліністің атауы)
Басталды: 20 __ жылғы " ___ " _____
Аяқталды: 20 __ жылғы " ___ " ____
Мұқабаның ішкі жағы
№ р/с
Жетонның нөмірі
Атқаратын лауазымы, атағы және Т.А.Ә (бар болған кезде)
Алғаны туралы күні, қолы
Жетонды ауыстыру және тапсыру туралы белгі
Жетонды жою (актінің нөмірі және күні)
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7

01-16 - (серии региона) дорожно-патрульная полиция, специализированная служба охраны;
К - (Көлік) патрульная полиция на транспорте;
М - (Метро) патрульная полиция на метрополитене;
Ү - (Үкіметтік) Полк полиции МВД по охране правительственных учреждений;
В - (Дипломатиялық) Полк полиции МВД по охране дипломатических представительств;
О - (Жезқазған) специализированная служба охраны города Жезказган.
Приложение 2 к Образцам
жетонов сотрудников строевых
подразделений дорожно-
патрульной, патрульной
полиции и специализированной
службы охраны органов
внутренних дел Республики
Казахстан, а также Правил их
выдачи";
Форма
Лицевая сторона обложки
Журнал
учета, выдачи и сдачи жетонов
________________________________________________________________________________
(наименование подразделения)
Начат "___" _______ 20 __ года
Окончен "__" ______ 20 __ года
Внутренняя сторона обложки
№ п/п
Номер жетона
Занимаемая должность, звание и Ф.И.О. (при его наличии),
Дата, роспись о получении
Отметка о замене и сдаче жетона
Уничтожение жетона (номер и дата акта)
Примечание
1
2
3
4
5
6
7