Отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілер тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 145/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 15805 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 32 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 29.01.2020 № 32 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілер тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидасы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Қорғаныс өнеркәсібі кешенін дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде, қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің веб-сайтында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалғаны туралы мәлімет ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
Б. Атамқұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
С. Жасұзақов
_________________

Об утверждении Правил формирования и ведения реестра отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ, услуг
Приказ Министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 21 августа 2017 года № 145/НҚ . Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2017 года № 15805. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 29 января 2020 года № 32.
Сноска. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 29.01.2020 № 32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О государственном оборонном заказе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила формирования и ведения реестра отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ, услуг.
2. Департаменту развития оборонно-промышленного комплекса Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
оборонной и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Министр обороны
Республики Казахстан
___________С. Жасузаков

2017 жылғы 31 тамыз
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
Қ. Қасымов
__________________
2017 жылғы 29 тамыз
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс және аэроғарыш
өнеркәсібі министрінің
2017 жылғы 21 тамыздағы
№ 145/НҚ бұйрығымен бекітілген
Отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық
берушілер тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидасы
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілер тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидасы (бұдан әрі – Қағидалар) "Мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңының (бұдан әрі – Заң) 7-бабы 2-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес әзірленді және отандық әскери мақсаттағы тауарлар (өнімдер), қос мақсаттағы (қолданыстағы) тауарлар (өнімдер) өндірушілер мен әскери мақсаттағы жұмыстарды, әскери мақсаттағы көрсетілетін қызметтерді отандық берушілердің тізілімін (бұдан әрі – Тізілім) қалыптастыру және жүргізу тәртібін айқындайды.
2. Тізілім мемлекеттiк қорғаныстық тапсырыс құрамына кіретін мемлекеттік тапсырыс берушілер үшін тауарлар (өнімдер) шығаратын және жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер жеткізетін әскери мақсаттағы тауарларды (өнімдерді), әскери мақсаттағы (қолданыстағы) тауарларды (өнімдерді) отандық өндірушілер және әскери мақсаттағы жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді отандық берушілер туралы мәліметтерді қамтиды.
3. Тізілім мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс туралы заңнамаға сәйкес мемлекеттік қорғаныстық тапсырыстың орындаушыларын таңдауды жүзеге асыру мақсатында қалыптастырылады және жүргізіледі.
2-тарау. Отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді
отандық берушілердің тізілімін қалыптастыру және жүргізу тәртібі
4. Тізілімді қалыптастыруды және жүргізуді Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған мемлекеттік қорғаныстық тапсырысты орындау жөніндегі операторлар (бұдан әрі – операторлар) жүзеге асырады.
5. Тізілім осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жүргізіледі.
6. Қазақстан Республикасының резиденттері болып табылатын және осы Қағиданың 10-тармағында көзделген құжаттардың толық жиынтығын ұсынған отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілер Тізілімге енгізуге жатады.
7. Мемлекеттік сатып алудың жосықсыз қатысушыларының тізіліміне енгізілген отандық тауар өндірушілер мен ж жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілер Тізілімге енгізуге жатпайды.
8. Тізілімді қалыптастыру және жүргізу Тізілімге отандық өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілерді енгізу және одан алып тастау, сондай-ақ уәкілетті орган шешімінің негізінде операторлардың өтініштері бойынша Тізілімде қамтылған олар туралы мәліметтерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу жолымен жүзеге асырылады.

31 августа 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
___________К. Касымов
29 августа 2017 года
Утверждены
приказом Министра оборонной
и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 21 августа 2017 года № 145/НҚ
Правила формирования и ведения реестра отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ, услуг
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила формирования и ведения реестра отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ, услуг (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О государственном оборонном заказе" (далее – Закон) и определяют порядок формирования и ведения реестра отечественных производителей товаров (продукции) военного назначения, товаров (продукции) двойного назначения (применения) (далее – отечественный товаропроизводитель) и отечественных поставщиков работ военного назначения и услуг военного назначения (далее – отечественный поставщик работ, услуг).
2. Реестр отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ, услуг (далее – Реестр) содержит сведения об отечественных товаропроизводителях и отечественных поставщиках работ и услуг, производящих товары (продукцию) и поставляющих работы и услуги для государственных заказчиков, входящие в состав государственного оборонного заказа.
3. Реестр формируется и ведется в целях осуществления выбора исполнителей государственного оборонного заказа в соответствии с законодательством о государственном оборонном заказе.
Глава 2. Порядок формирования и ведения реестра отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ, услуг
4. Формирование и ведение Реестра осуществляется операторами по исполнению государственного оборонного заказа, определяемыми Правительством Республики Казахстан (далее – операторы).
5. Реестр ведется по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
6. Включению в Реестр подлежат отечественные товаропроизводители и отечественные поставщики работ, услуг, являющиеся резидентами Республики Казахстан и предоставившие полный пакет документов, предусмотренный пунктом 10 настоящих Правил.
7. Не подлежат включению в Реестр отечественные товаропроизводители и отечественные поставщики работ, услуг, включенные в Реестр недобросовестных участников государственных закупок.
8. Формирование и ведение Реестра осуществляется путем включения в Реестр и исключения из него отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ, услуг, а также внесения изменений и дополнений в сведения о них, содержащиеся в Реестре по заявлениям операторов на основании решения уполномоченного органа.

9. Тізілімді қалыптастыруды және жүргізуді осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес заңды тұлғаның бірінші басшысы қол қойған нысан бойынша отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілер берген отандық өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілердің тізіліміне қосу қосу туралы өтінімдердің (бұдан әрі – Өтінім) негізінде қызметтерінің бағыттары бойынша операторлар жүзеге асырады.
10. Өтінімдерді отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілер тиісті бағыты бойынша операторлардың атына ұсынады.
Өтінімдерді қабылдау тиісінше ағымдағы жылғы 1 наурызға дейін және
1 қыркүйекке дейін жүзеге асырылады.
Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) салыстыру үшін құрылтай құжаттарының түпнұсқасын міндетті түрде көрсете отырып, көшермесі немесе құрылтай құжаттарының нотариуспен куәландырылған көшірмесі;
2) заңды тұлғаның (филиалдың, өкілдіктің) мемлекеттік (есепке алу) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлігінің көшірмесі не болмаса бизнес сәйкестендіру көрсете отырып, мемлекеттік (есепке алу) тіркеу туралы анықтаманың көшірмесі;
3) салық борышының, міндетті зейнеткерлік жарналар және әлеуметтік аударымдар бойынша салықтық борышының жоқтығын куәландыратын құжат;
4) қаржылай ауқаттылығын (меншік, борыштық қаражаты) куәландыратын құжат;
5) "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 16 мамырдағы Заңына сәйкес міндетті түрде лицензиялауға жататын қызметтің тиісті түрін жүзеге асыруға құқық беретін лицензияның және (немесе) "Е-лицензиялау" www.elicense.kz. веб-порталынан лицензияның нотариуспен куәландырылған көшірмесі;
6) техникалық реттеу туралы заңнамаға сәйкес стандарттар (бар болған кезде);
7) сәйкестiк сертификаты (өнiмнiң, көрсетiлетiн қызметтiң техникалық регламенттерде белгiленген талаптарға, стандарттардың ережелерiне сәйкестiгiн куәландыратын құжат) - әскери және арнайы киім үлгісін, айырым белгілері мен жеке қорғану құралдарын өндірушілер (жеңіл өнеркәсіп) үшін;
8) тапсырыс беруші айқындаған көлемде қорғаныстық тапсырыстың мәні болып табылатын тауарларды (өнімдерді), жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді өндіру үшін қажетті меншік құқығындағы өндірістік үй-жайларының, технологиялық жабдықтарының және білікті мамандардың барын куәландыратын құжат.
Осы тармақта көзделген өтінім мен құжаттар қағаз түрінде беріледі.
11. Өтінімді оператор құрған комиссия осы Қағидалардың осы 10-тармағында көрсетілген құжаттар ұсынылған жағдайда күнтізбелік 30 (отыз) күннен кешіктірмей қарайды.
Комиссия құрамына уәкілетті органның, мемлекеттік тапсырыс берушілердің және операторлардың өкілдері қосылады.
Тізілімге енгізу үшін Комиссияның шешімі негіз болып табылады.

9. Формирование и ведение Реестра осуществляется операторами по направлениям деятельности на основании поданных заявок о включении в Реестр отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ, услуг (далее - Заявка) от отечественных товаропроизводителей и отечественных поставщиков работ, услуг по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам, подписанных первым руководителем юридического лица.
10. Заявки подаются отечественными товаропроизводителями и отечественными поставщиками работ, услуг на имя операторов по соответствующему направлению.
Прием заявок осуществляется до 1 марта и до 1 сентября текущего года соответственно.
К заявке прилагаются следующие документы:
1) копию учредительных документов с обязательным предъявлением оригинала для сверки или нотариально засвидетельствованную копию учредительных документов;
2) копия свидетельства о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства) либо копия справки о государственной (учетной) регистрации, с указанием бизнес-идентификационного номера;
3) документ, свидетельствующий отсутствие налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам и социальным отчислениям;
4) документ, свидетельствующий финансовую состоятельность (собственные, заемные средства);
5) копия лицензии на право осуществления соответствующего вида деятельности, подлежащего обязательному лицензированию в соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" и (или) лицензию с веб-портала "Е-лицензирование" www.elicense.kz;
6) стандарты в соответствии с законодательством о техническом регулировании (при их наличии);
7) сертификат соответствия (документ, удостоверяющий соответствие продукции, услуги требованиям, установленным техническими регламентами, положениям стандартов) - для производителей военной и специальной формы одежды, знаков различия и средств индивидуальной защиты (легкая промышленность);
8) документ, свидетельствующий наличие производственных помещений, мощностей, технологического оборудования на правах собственности и квалифицированных специалистов, необходимых для производства товаров (продукции), работ и услуг, являющихся предметом оборонного заказа в определенном заказчиком объеме.
Заявка и документы, предусмотренные настоящим пунктом, подаются в бумажном виде.
11. Заявка рассматривается комиссией, образуемой оператором, не более 30 (тридцати) календарных дней при условии предоставления документов, указанных в настоящем пункте 10 настоящих Правил.
В состав Комиссии включаются представители уполномоченного органа, государственных заказчиков и операторов.
Основанием для включения в Реестр является решение Комиссии.

11-1. Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың әскери мақсаттағы тауарларға (өнімге), қосарланған мақсаттағы (қолданыстағы) тауарларға (өнімге) және әскери мақсаттағы жұмыстарға және әскери мақсаттағы көрсетілетін қызметтерге қажеттілігін қамтамасыз ететін уәкілетті органға және оның ведомстволарына, мемлекеттік тапсырыс берушілерге бағынысты ұйымдар Комиссияның қарауынсыз Тізілімге енгізілуге жатады.
Ескерту. 2-тарау 11-1-тармақпен толықтырылды – ҚР Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 22.05.2018 № 85/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
12. Комиссия осы Қағидалардың 10-тармағында көрсетілген құжаттарға сәйкессіздікті айқындаған жағдайда, оператор отандық тауар өндірушіні немесе жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушіні хаттаманы шығарған күннен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде хабардар етеді.
Отандық тауар өндіруші мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық беруші хабардар етілген күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде операторға растайтын құжаттарды қоса бере отырып, айқындалған сәйкессіздіктердің жойылғаны туралы жазбаша түрде хабар береді.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 22.05.2018 № 85/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
13. Операторлар өтінімді қарау мерзімі аяқталғаннан кейін 5 (бес) жұмыс күні ішінде уәкілетті органның мекенжайына құжаттардың көшірмелерін қоса бере отырып, қалыптастырылған Тізілімді жолдайды.
13-1. "Мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс туралы" 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3-2) тармақшасында көзделген құзыретке сәйкес, Тізілімді мемлекеттік тапсырыс берушілердің (Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі) келісуі бойынша уәкілетті орган бекітеді.
Ескерту. 2-тарау 13-1-тармақпен толықтырылды – ҚР Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 22.05.2018 № 85/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
14. Тізілімге өзгерістер мен толықтырулар жылына екі реттен кем емес, ағымдағы жылғы маусымда және қарашада енгізіледі.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 22.05.2018 № 85/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
15. Бекітілген Тізілім, сондай-ақ оған енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар операторларға уәкілетті органның тиісті шешімі күшіне енген күнінен бастап 5 (бес) жұмыс күн ішінде жеткізіледі.

11-1. Организации, находящиеся в ведении уполномоченного органа и его ведомств, государственных заказчиков, обеспечивающие потребности Вооруженных сил, других войск и воинских формирований в производстве товаров (продукции) военного назначения, товаров (продукции) двойного назначения (применения) и поставке работ военного назначения и услуг военного назначения, подлежат включению в Реестр без рассмотрения Комиссии.
Сноска. Правила дополнены пунктом 11-1 в соответствии с приказом Министра оборонной и аэрокосмической промышленности РК от 22.05.2018 № 85/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. В случае выявления Комиссией несоответствия документов, указанных в пункте 10 настоящих Правил, оператор извещает отечественного товаропроизводителя или отечественного поставщика работ, услуг в течение 2 (двух) рабочих дней со дня вынесения протокола.
Отечественный товаропроизводитель и отечественный поставщик работ, услуг в течение 3 (трех) рабочих дней со дня получения извещения письменно извещает оператора об устранении выявленных несоответствий с приложением подтверждающих документов.
Сноска. Пункт 12 в редакции приказа Министра оборонной и аэрокосмической промышленности РК от 22.05.2018 № 85/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Операторы в течение 5 (пяти) рабочих дней после окончания срока рассмотрения заявки направляют в адрес уполномоченного органа сформированный Реестр с приложением копий документов.
13-1. Реестр утверждается уполномоченным органом по согласованию с государственными заказчиками (Министерство обороны Республики Казахстан, Министерство внутренних дел Республики Казахстан) в соответствии с компетенцией, предусмотренной подпунктом 3-2) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года №146 "О государственном оборонном заказе".
Сноска. Правила дополнены пунктом 13-1 в соответствии с приказом Министра оборонной и аэрокосмической промышленности РК от 22.05.2018 № 85/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14. Изменения и дополнения в Реестр вносятся не более двух раз в год, в июне и ноябре текущего года.
Сноска. Пункт 14 в редакции приказа Министра оборонной и аэрокосмической промышленности РК от 22.05.2018 № 85/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15.Утвержденный Реестр, а также изменения и дополнения в него доводятся до операторов в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня вступления соответствующего решения уполномоченного органа в силу.

16. Тауар өндірушілер мен әскери мақсаттағы жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді берушілер:
1) қорғаныстық тапсырыстың мәні болып табылатын Комиссия айқындайтын тауарларды (өнімді), жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді өндіру үшін қажетті өндірістік үй-жайлардың, қуаттың, технологиялық жабдықтардың болуы заңды тұлға мәлімдеген көлемнен арту жағына қарай шынайы еместігі анықталған;
2) Тізілімнен алып тастау туралы заңды күшіне енген сот шешімі болған;
3) Мемлекеттік сатып алудың жосықсыз жеткізушілерінің тізіліміне енгізілген жағдайда Тізілімнен алып тастауға жатады.
Ескерту. 16-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 22.05.2018 № 85/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
17. Алып тасталды – ҚР Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 22.05.2018 № 85/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Отандық тауар өндірушілер мен
жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді отандық берушілер
тізілімін қалыптастыру және
жүргізу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілердің тізілімі
Өндірушінің/берушінің атауы
Қызмет бағыты
Тіркелген орны
Өндіріс/қызмет көрсету орны
Тізілімге енгізу туралы бұйрықтың күні мен нөмірі
Тізілімнен алып тастау туралы бұйрықтың күні мен нөмірі
Отандық тауар өндірушілер мен
жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді отандық берушілер
тізілімін қалыптастыру және
жүргізу қағидаларына
2-қосымша
Үлгі
Отандық тауар өндірушілер мен жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді отандық берушілер тізіліміне қосу туралы
өтінім
_______________________________________________________________ бағыты бойынша
("Мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының
1-тармағына сәйкес) ______________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы)
________________________________________________________________ ұсынылады.
(мемлекеттік қорғаныстық тапсырыстың Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешіміне
сәйкес айқындалған осы бағыт бойынша операторының атауы)
өтінім беруші туралы мәлімет:
заңды тұлғаның толық атауы:_________________________________________________
қызмет түрі ________________________________________________________________
БСН ______________________________________________________________________
Басшының Т.А.Ә. __________________________________________________________
мекенжайы:________________________________________________________________
телефон (факс) нөмірі: ______________________________________________________
Заңды тұлғаның банк деректемелері:
ЖСК _____________________________________________________________________
БСК ______________________________________________________________________
Заңды тұлғаға қызмет көрсететін банктің атауы _________________________________
Өтінімге:

16. Исключению из Реестра подлежат товаропроизводители и поставщики работ, услуг военного назначения в случае:
1) установления недостоверности в сторону завышения заявленных юридическим лицом объемах наличия производственных помещений, мощностей, технологического оборудования, необходимых для производства товаров (продукции), работ и услуг, являющихся предметом оборонного заказа, определяемых Комиссией;
2) наличия вступившего в законную силу решения суда об исключении из Реестра;
3) включения в Реестр недобросовестных участников государственных закупок.
Сноска. Пункт16 с изменением, внесенным приказом Министра оборонной и аэрокосмической промышленности РК от 22.05.2018 № 85/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
17. Исключен приказом Министра оборонной и аэрокосмической промышленности РК от 22.05.2018 № 85/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к
Правилам формирования
и ведения реестра
отечественных
товаропроизводителей и
отечественных поставщиков
работ, услуг
Форма
Реестр отечественных товаропроизводителей
и отечественных поставщиков работ, услуг
Наименование производителя/поставщика
Направление деятельности
Место регистрации
Место производства/оказания услуг
Дата и номер приказа о включении в Реестр
Дата и номер приказа об исключении из Реестра
Приложение 2
к Правилам формирования
и ведения реестра отечественных
товаропроизводителей и
отечественных поставщиков
работ, услуг
Форма
Заявка
о включении в Реестр отечественных товаропроизводителей
и отечественных поставщиков работ, услуг
представляется __________________________________________________________________
(наименование оператора государственного оборонного заказа по данному
направлению, определенного в соответствии с решением Правительства Республики Казахстан)
от ____________________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
по направлению ________________________________________________________________
(в соответствии с пунктом 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан
"О государственном оборонном заказе")
сведения о заявителе:
полное наименование юридического лица: _____________________________________
вид деятельности ________________________________________________________________
БИН _____________________________________________________________________
Ф.И.О. руководителя _______________________________________________________
адрес: ____________________________________________________________________
номер телефона (факса): ____________________________________________________
Банковские реквизиты юридического лица:
ИИК _____________________________________________________________________
БИК _____________________________________________________________________
Наименование банка, в котором обслуживается юридическое лицо
_______________________________________________________________________________
К заявке прилагаются:

1) ________________________________________________________________________
2) ____________________________________________________________ қоса беріледі.
________________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы және заңды тұлғаның сенімхат (сенімхаттың нөмірі мен күні) негізінде
әрекет ететін басшысының немесе өкілінің Т.А.Ә.)
20 __ жылғы "____" ____________
М.О. (болған кезде)

1) _______________________________________________________________________
2) ____________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
(наименование юридического лица и Ф.И.О. руководителя или представителя юридического
лица, действующего на основании доверенности (номер и дата выдачи доверенности))
"____" ____________ 20 __ года.
М.П. (при наличии)