Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі ұсынатын қызметтер тарифтерінің мөлшерлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті төрағасының м.а. 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-1/350 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 16184 болып тіркелді
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 6) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы ереженің 17-тармағының 286) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі ұсынатын қызметтер тарифтерінің мөлшерлері бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Орман және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар басқармасы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орман шаруашылығы және
жануарлар дүниесі комитеті
төрағасының міндетін атқарушы
М. Айнабеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
Орман шаруашылығы және жануарлар
дүниесі комитеті төрағасының
міндетін атқарушысының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 17-1/350 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының "Бурабай" Мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" мемлекеттік мекемесі ұсынатын қызметтер тарифтерінің мөлшерлері
Қызметтердің аталуы
Өлшем бірлігі
Ұзақтығы
Теңгедегі тарифтер
1
2
3
4
5
1
Туристік маршруттар мен соқпақтарды ұсыну
1 адам
1 рет келу

Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые республиканским государственным учреждением "Государственный национальный природный парк "Бурабай" Управления Делами Президента Республики Казахстан
Приказ и.о. Председателя Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года № 17-1/350. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2018 года № 16184
В соответствии с подпунктом 6) статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях" и подпунктом 286) пункта 17 Положения о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить размеры тарифов за услуги, предоставляемые республиканским государственным учреждением "Государственный национальный природный парк "Бурабай" Управления Делами Президента Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Управлению леса и особо охраняемых природных территорий Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Председателя Комитета
лесного хозяйства и животного мира
М. Айнабеков
Приложение
к приказу исполняющего
обязанности председателя
Комитета лесного хозяйства и
животного мира
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2017 года № 17-1/350
Размеры тарифов за услуги, предоставляемые республиканским государственным учреждением "Государственный национальный природный парк "Бурабай" Управления Делами Президента Республики Казахстан
Наименование предоставляемых услуг
Единицы измерения
Продолжительность
Тарифы за услуги (тенге)
1
2
3
4
5
1
Предоставление туристских троп (маршрутов)
1 чел
1 посещение