"Білім беру ұйымдары білім беру қызметінде пайдаланатын қатаң есептіліктегі құжаттардың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 23 қазандағы № 502 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 615 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 16199 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Білім беру қызметінде білім беру ұйымдары пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 23 қазандағы № 502 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4991 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген білім беру қызметінде білім беру ұйымдары пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандарындағы нысандар:
орта білім беру ұйымындағы бұйрықтарды тіркеу кітабы осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
орта білім беру ұйымдарының педагогикалық кеңесі хаттамаларының кітабы осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің жеке құрамын есепке алу кітабы осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
білім алушыларды жазатын алфавиттік кітап осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
жеке іс қағазы осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
1-4-сыныптарға арналған сынып журналы осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5-11 (12)-сыныптарға арналған сынып журналы осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
факультативтік сабақтардың/үйде оқыту журналы осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
босатылған және ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналы осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
мектепалды сыныптарының журналы осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
білім алушылардың үлгерімі туралы табельдерді есепке алу кітабы осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
1-4 сынып білім алушысының үлгерімі туралы табель осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5-11(12) сынып білім алушысының сабақ үлгерімі туралы табель осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
негізгі орта орта білім беру ұйымын бітіргендігі туралы аттестатты беру және есепке алу кітабы осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
жалпы орта білім туралы аттестатты есепке алу және беру кітабы осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
мақтау грамоталарын және мақтау қағаздарын беруді есепке алу кітабы осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
орта білім беру ұйымынан кеткен білім алушыларды есепке алу кітабы осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
орта білім беру ұйымына келген білім алушыларды есепке алу кітабы осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года № 502 "Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 декабря 2017 года № 615. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 января 2018 года № 16199.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года № 502 "Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4991) следующие изменения:
в формах документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности, утвержденных указанным приказом, формы:
книга регистрации приказов организации среднего образования изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
книга протоколов педагогического совета организации среднего образования изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
книга учета личного состава педагогических работников организации среднего образования изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
алфавитная книга записи обучающихся изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
личное дело изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
классный журнал для 1-4 классов изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу;
классный журнал для 5-11 (12) классов изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему приказу;
журнал факультативных занятий/надомного обучения изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему приказу;
журнал учета пропущенных и замещенных уроков изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему приказу;
журнал предшкольных классов изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему приказу;
книга учета табелей успеваемости обучающихся изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему приказу;
табель успеваемости обучающегося 1-4 классов изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему приказу;
табель успеваемости обучающегося 5-11 (12) классов изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему приказу;
книга учета и выдачи аттестатов об окончании основной средней школы изложить в новой редакции согласно приложению 14 к настоящему приказу;
книга учета и выдачи аттестатов об общем среднем образовании изложить в новой редакции согласно приложению 15 к настоящему приказу;
книга учета выдачи похвальных листов и похвальных грамот изложить в новой редакции согласно приложению 16 к настоящему приказу;
книга учета выбывших обучающихся изложить в новой редакции согласно приложению 17 к настоящему приказу;
книга учета прибывших обучающихся изложить в новой редакции согласно приложению 18 к настоящему приказу.

2. Мектепке дейінгі және орта білім департаменті (Ш.Т. Каринова) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде елтаңбалық мөрімен куәландырылған қағаз данасы қосымшасының электронды тасығышта ресми жариялауды;
3) тіркелген осы бұйрықты алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқұқтық актілердің эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін осы бұйрықты қол қоюға уәкілетті адамның куәландырылған электрондық цифрлық қолтаңбасын және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің расталған мөрлі электронды және басылымды түрін жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі және халықаралық ынтымақтастық департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі А.Қ. Аймағамбетовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
Е. Сағадиев
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Орта білім беру ұйымындағы бұйрықтарды тіркеу кітабы
__________________________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
_________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________________ жылы кітап басталды
__________________ жылы кітап аяқталды
р/с
Бұйрық №
Шығарылған күні
Бұйрықтың атауы
Кім қол қойды (Т.А.Ә. (болған жағдайда), лауазымы
Ескерту: Бұйрықтарды тіркеу кітабы (бұдан әрі – Кітап) орта білім беру ұйымдарында негізгі қызмет бойынша, кадрлар және оқушылардың жеке құрамы және ауысуы бойынша жүргізіледі.
Бұйрықтар Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 23 қаңтарда № 10129 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 144 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттама жасаудың және құжаттаманы басқарудың үлгілік қағидаларына сәйкес сәйкес ресімделеді.
Кітаптың әрбір парағы нөмірленеді, тігіледі және орта білім беру ұйымы директорының қолы қойылып, мөр басылады.
Электрондық жүйеге қосылған білім беру ұйымдарында бұйрықтарды тіркеу кітабы тек қана электронды түрде толтырылады, оны қағаз нұсқада толтыру талап етілмейді.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Орта білім беру ұйымдарының педагогикалық кеңесі хаттамаларының кітабы
___________________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
___________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
_______________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________________ жылы кітап басталды
__________________ жылы кітап аяқталды
№ хаттама
_______________________________________________________________________________
______________________________________________________отырысы (кеңесі, жиналысы)
(өткізілген күні толық көрсетілуі тиіс)
Қатысқандар: (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) толық көрсетіледі)
Күн тәртібі:

2. Департаменту дошкольного и среднего образования (Каринова Ш.Т.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы и международного сотрудничества Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Аймагамбетова А.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
образования и науки
Республики Казахстан
Е. Сагадиев
Приложение 1
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена
приказом и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
Книга регистрации приказов организации среднего образования
__________________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
__________________________________________________________________
(район, город (село)
__________________________________________________________________
(название организации среднего образования)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
№ п/п
№ приказа
Дата издания
Название приказа
Кем подписан (Ф.И.О. (при его наличии), должность
Книга регистрации приказов организации среднего образования (далее – Книга) ведется по основной деятельности, по личному составу и по движению обучающихся.
Приказы оформляются в соответствии с Типовыми правилами документирования и управления документацией в государственных и негосударственных организациях, утвержденными приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 144 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10129).
Книга постранично пронумеровывается, прошнуровывается, скрепляется подписью директора и печатью организации среднего образования.
Книга при подключении организации среднего образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Приложение 2
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена
приказом и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
Книга протоколов педагогического совета организации
среднего образования
__________________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
__________________________________________________________________
(район, город (село)
_______________________________________________________________
(название организации среднего образования)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
Протокол №
Заседания (совещания, собрания)______________________________________
__________________________________________________________________
(дата проведения указывается полностью)
Присутствовали: (фамилии, имена и отчества (при его наличии) указываются
полностью)
Повестка дня:

1. Тыңдалды: 1. Қаралған мәселенің тақырыбы.
2. Сөйледі: 1. Сөйлеген адамның (Т.А.Ә. (болған жағдайда) және сөзінің қысқаша мазмұны.
3. Қаулы етті: 1. Аталған мәселе бойынша қабылданған шешім
Төраға ______________________ (Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Хатшы ______________________ (Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Ескерту: Орта білім беру ұйымының педагогикалық кеңесі хаттамаларының кітабы (бұдан әрі – Хаттамалар кітабы) барлық орта білім беру ұйымдарында жүргізіледі, онда педагогикалық кеңеске шығарылған мәселелердің талқылануы, педагогикалық кеңес мүшелерінің ұсыныстары мен ескертулері тіркеледі.
Хаттамалар кітабы нөмірленеді, тігіледі, орта білім беру ұйымы директорының қолымен және мөрімен бекітіледі.
Хаттамаларды дайындау мен рәсімдеу тәртібі Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 23 қаңтарда № 10129 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 144 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттама жасаудың және құжаттаманы басқарудың үлгілік қағидаларына сәйкес сәйкес ресімделеді.
Орта білім беру ұйымы педагогикалық кеңесінің хаттамасы білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электронды түрде толтырылады, оның қағаз нұсқасын толтыру талап етілмейді.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің
жеке құрамын есепке алу кітабы
___________________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
_________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
_________________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________________ жылы кітап басталды
__________________ жылы кітап аяқталды
(сол жақ беті)
р/с
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы
Жынысы
Туған жылы
Ұлты
Білімі (қашан, қандай оқу орнын және факультетті бітірген, мамандығы, дипломның №)
1
2
3
4
5
6
Беттің соңына дейін (30 жол)
(оң жақ беті)
Қашан және қандай біліктілігін арттыру курстарын бітірді
Қандай пәнді жүргізеді
Осы орта білім беру ұйымына қабылданған кездегі жалпы педагогикалық стажы
Осы орта білім беру ұйымында қай уақыттан бері жұмыс істейді, бұйрықтың нөмірі, күні
Аттестаттау дан өткен күні, аттестаттау коммиссия сының шығарған қорытын дысы
Награда лары мен атағы, ғылыми дәрежесі
Мекен-жайы, телефоны
Кеткендігі туралы белгі
7
8
9
10
11
12
13
14
Беттің соңына дейін (30 жол)
Ескерту: Мектептің педагогикалық қызметкерлерінің жеке құрамын есепке алу кітабы (бұдан әрі - Есепке алу кітабы) барлық орта білім беру ұйымдарда жүргізіледі.
Жұмысқа кірген педагогикалық қызметкерлер келесі нөмір тәртібімен жазылады. Бір бетке 10 адамнан артық жазылмайды.
Кітаптағы жазбалар тиісті құжатпен негізделген болуы қажет.
Есепке алу кітабы нөмірленеді, тігіледі, орта білім беру ұйымының қолы және мөрімен бекітіледі.
Педагогикалық қызметкерлердің жеке құрамын есепке алу кітабы орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электронды түрде толтырылады, оның қағаз нұсқасын толтыру талап етілмейді.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушыларды жазатын алфавиттік кітап
_________________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
_________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
_________________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________________ жылы кітап басталды
__________________ жылы кітап аяқталды
Кітаптың ішкі беттері (сол жақ беті)
р/с
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы және айы
Жынысы
Ана тілі
Орта білім беру ұйымына қабылданған күні
Қай сыныпқа қабылданды
1
2
3
4
5
6
7
Кітаптың ішкі беттері (оң жақ беті)
Білім алушының мекен-жайы
Кеткен күні
Қай сыныптан кетті
Кету жөніндегі бұйрықтың күні мен нөмірі
Қайда кетті (облыс, республикалық маңызы бар қала және астана, аудан, орта білім беру ұйымы)
Кету себептері (оның ішінде, орта білім беру ұйымын бітіргенде)
Жеке іс қағазының берілгенін белгілеу
8
9
10
11
12
13
14
Ескерту: Алфавиттік жазба кітабына (бұдан әрі - Алфавиттік кітап) орта білім беру ұйымының барлық оқушылары жазылады. Жыл сайын кітап жаңа қабылданған оқушылармен толықтырылып отырады. Оқушылардың тегі оның оқитын сыныбына қарамастан алфавиттік ретпен енгізіледі.
Алфавиттің әрбір әрпіне жеке бет арналып, әр әріпке реттік нөмір қойылады. Кітаптағы рет нөмірі оқушының жеке іс қағазындағы нөмірі болып табылады.
Жеке іс қағазда бұл нөмір бөлшек түрінде қойылады. Мысалы, № Б/1-оқушының алфавиттік кітапта "Б" әрпіндегі №15 болып жазылғанын білдіреді.
Егер бұйрықпен рәсімделіп мектептен шығып кеткен оқушы қайтып келсе, онда ол туралы мәлімет жаңадан келген оқушы ретінде қайтадан жазылады.
Барлық беттері толған жағдайда жазуды жалғастыру әрбір әріп бойынша келесі нөмірлер тәртібімен жаңа кітапқа жазылады.
Алфавиттік кітаптың беттері нөмірленіп, бауланып, директордың қолы қойылып, мөр басылады.
Білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда Алфавиттік кітап тек электронды түрде толтырылады, оның қағаз нұсқасын толтыру талап етілмейді.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Суреттің
орны
№ ________ жеке іс қағазы
Тегі _______________________________________________________________________________
Аты __________________________________________________________________________
Әкесінің аты (болған жағдайда)____________________________________________________
Туған күні, айы, жылы ___________________________________________________________
Мекен-жайы ___________________________________________________________________
Тегі ___________________________________________________________________________
Аты __________________________________________________________________________
Әкесінің аты (болған жағдайда) ___________________________________________________

1. Слушали: 1. Наименование рассмотренного вопроса.
2. Выступили: 1. (Ф.И.О. (при его наличии) выступивших и краткое
содержание выступлений.
3. Постановили: 1. Решение, принятое по данному вопросу
Председатель _____________ (Ф.И.О. (при его наличии)
Секретарь ________________ (Ф.И.О. (при его наличии)
Примечание: Книга протоколов педагогического совета организации среднего образования (далее – Книга протоколов) ведется во всех организациях среднего образования, где фиксируется ход обсуждения вопросов, выносимых на педагогический совет, предложения и замечания членов педагогического совета.
Книга протоколов пронумеровывается, прошнуровывается, скрепляется подписью директора и печатью организации среднего образования.
Порядок подготовки и оформления протокола осуществляется в соответствии с Типовыми правилами документирования и управления документацией в государственных и негосударственных организациях, утвержденными приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 22 декабря 2014 года № 144 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10129).
Книга протоколов при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Приложение 3
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена приказом
и.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга учета личного состава педагогических работников
организации среднего образования
________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
________________________________________________________
(район, город (село)
________________________________________________________
(название организации среднего образования)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
(левая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность
Пол
Год рождения
Национальность
Образование (учебное заведение, факультет, специальность, № диплома, когда окончил)
1
2
3
4
5
6
До конца страницы (30 строк)
(правая сторона)
Когда и какие курсы повышения квалификации окончил
Какой предмет преподает
Общий стаж педагогической работы при поступлении в данную организацию среднего образования
С какого времени работает в данной организации среднего образования, номер приказа, дата
Дата прохождения аттестации, заключение аттестационной комиссии
Награды, персональное звание, ученая степень
Домашний адрес, телефон
Отметка о выбытии причины выбытия
7
8
9
10
11
12
13
14
До конца страницы (30 строк)
Примечание: Книга учета личного состава педагогических работников организации среднего образования (далее – Книга учета) ведется во всех организациях среднего образования.
Вновь поступившие педагогические работники записываются в порядке последующих номеров. На развернутой странице записывается не более 10 человек.
Записи в Книге учета документально обосновываются.
Книга учета пронумеровывается, прошнуровывается, скрепляется подписью директора и печатью организации среднего образования.
Книга учета при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Приложение 4
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена приказом
и.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
Алфавитная книга записи обучающихся
________________________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
________________________________________________________________________
(район, город (село)
________________________________________________________________________
(название организации среднего образования)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
Внутренние страницы книги (левая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Год и месяц рождения
Пол
Родной язык
Дата поступления в организацию среднего образования
В какой класс поступил
1
2
3
4
5
6
7
Внутренние страницы книги (правая сторона)
Адрес обучающегося
День выезда
Из какого класса выбыл
Дата и номер приказа о выбытии
Куда выбыл (область, город республиканского значения и столица район, организации среднего образования)
Причины выбытия (в.т.ч. окончание организации среднего образования)
Талоны о выдаче личного дела
8
9
10
11
12
13
14
Примечание: В алфавитную книгу записи обучающихся (далее – Алфавитная книга) записываются все обучающиеся организации среднего образования. Ежегодно книга пополняется записью обучающихся нового приема. Фамилии обучающихся в список заносятся в алфавитном порядке, независимо от классов, в котором они учатся.
Для каждой буквы алфавита отводятся отдельные страницы, и по каждой букве ведется порядковая нумерация. Порядковый номер записи обучающихся в книге является номером его личного дела.
На личном деле этот номер проставляется в виде дроби. Например, № Б/15 - означает, что обучающийся записан в алфавитной книге на букву "Б" под № 15.
Если ранее выбывший из школы обучающийся, выбытие которого оформлено приказом, возвратился в нее, то данные о нем записываются как на вновь поступившего.
В случае полного использования всех страниц продолжение записей производится в новой книге в порядке последующих номеров по каждой букве. Исправления в книге скрепляются подписью директора школы.
Алфавитная книга постранично пронумеровывается, прошнуровывается, скрепляется подписью директора и печатью школы.
Алфавитная книга при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Приложение 5
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена приказом
и.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Место для фотографии
Личное дело № ________
Фамилия_______________________________________________________
Имя ___________________________________________________________
Отчество (при его наличии) _________________________________________
Число, месяц, год рождения ______________________________________
Домашний адрес________________________________________________
Фамилия ______________________________________________________
Имя __________________________________________________________
Отчество (при его наличии) _________________________________________

1. Жынысы: ер, әйел _______ (астын сызу)
2. ________________________________________________________________________ туған
(күні, айы, жылы)
Негізі:
Туу туралы куәлік № ___ берілген күні ____ сериясы ____ №_______
3. Әкесінің тегі, аты, әкесінің аты __________________________________________________
Шешесінің тегі, аты, әкесінің аты __________________________________________________
немесе оларды алмастыратын адамның тегі, аты, әкесінің
аты ___________________________________________________________________________
4. Ұлты ________________________________________________________________________
5. Бірінші сыныпқа қабылданғанға дейін қай жерде тәрбиеленді/оқытылды/
_______________________________________________________________________________
6. Осы орта білім беру ұйымынан басқа орта білім беру ұйымына кету туралы мәліметтер
(ауысқан орта білім беру ұйымының атын және қай сыныпқа қабылданғанын көрсету керек)
_______________________________________________________________________________
7. Орта білім беру ұйымынан кету туралы белгі (қашан, қайда, себептері)
_______________________________________________________________________________
8. Білім алушының мекен-жайы
_______________________________________________________________________________
9. Наградалары мен марапаттаулары
_______________________________________________________________________________
10. Қоғамдық жұмысқа, олимпиадаларға, конференцияларға түрлі жарыстарға және т.б.
қатысуы туралы қысқаша мәліметтер
_______________________________________________________________________________
11. Оқытылған факультативтік курстар туралы мәліметтер
_______________________________________________________________________________
Ескерту: Білім алушының жеке іс қағазы (бұдан әрі – Жеке іс қағазы) орта білім беру ұйымына қабылданған кезден бастап мектеп бітіргенше (мектептен шыққанша) әрбір оқушыға жүргізіледі.
10-11 (12) сынып оқушыларының білім алу кезеңінде негізгі орта мектепті бітіргені туралы аттестат Жеке іс қағазында болады.
1-4 сынып оқушыларының жеке іс қағаздарын мұғалімдер, 5-11 (12) сыныптарда жетекшілері жүргізеді.
Оқушылардың іс қағаздары білім алуы кезінде және мектепті бітіргеннен кейін үш жылға дейін сақталады.
Жеке іс қағазға:
1) Туу туралы аттестаттың көшірмесі;
2) 2 дана 3х4 көлеміндегі фотосуреті;
3) медициналық карта (мектепке қабылданған кезде талап етіледі) және мектептің медициналық кабинетінде сақталады;
4) әрбір сыныптағы үлгерім табелі тіркеледі.
Оқу жылының соңында Жеке іс қағазына барлық пәндер бойынша бағалары туралы жазбалар, оқушылардың жетістіктері мен босатқан сабақтарының саны жазылады.
Бір мектептен екінші мектепке ауысқан кезде "_________мектептен кетті" деген жазба жазылып, директордың қолы қойылып, мөр басылып Жеке іс қағазы ата-анаға немесе өзге де заңды өкіліне беріледі.
Алфавиттік кітапқа тіркеу үшін әрбір оқушының Жеке іс қағазы нөмірленеді.
Жеке іс қағаздарының сақталуына мектеп директорының бұйрығымен бекітілген адам жауапты.
Білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда Жеке іс қағазы электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыру талап етілмейді.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі

1. Пол: мужской, женский___________ (подчеркнуть)
2. Родился____________________________________ (число, месяц, год)
Основание:
свидетельство о рождении № ___ от ____________ серия № ___________
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ___________________________
родителей ________________________________________________________
и иных законных представителей _______________________________________
4. Национальность ______________________________________________
5. Где воспитывался /обучался/ до поступления в первый класс
______________________________________________________________
6. Сведения о переходе из данной организации среднего образования в
другую/указать название организации среднего образования, из какой
пришел ученик, и в какой класс принят/
______________________________________________________________
7. Отметка о выбытии из организации среднего образования/когда, куда,
причины/
_____________________________________________________________
8. Домашний адрес обучающегося
______________________________________________________________
9. Награды и поощрения
____________________________________________________________
10. Краткие сведения об общественной работе, участии в олимпиадах,
конференциях, соревнованиях
______________________________________________________________
11. Сведения об изучении факультативных курсов ___________________
______________________________________________________________
Примечание: Личное дело обучающегося (далее – Личное дело) ведется на каждого ученика с момента поступления в организацию среднего образования и до ее окончания (выбытия).
В период обучения в 10-11 (12) классах аттестат об окончании основной средней школы обучающегося находится в Личном деле.
Личные дела в 1-4 классах ведутся учителями, 5-11 (12) классах - классными руководителями.
Личное дело обучающегося хранится в школе в течение обучения учащегося и три года после окончания школы.
К личному делу обучающихся прилагаются:
1) копия свидетельства о рождении;
2) 2 фотографии размером 3х4;
3) медицинская карта (требуется при поступлении в школу), хранящаяся в медицинском кабинете школы;
4) табель успеваемости в каждом классе.
В конце учебного года в Личное дело заносится запись в соответствии с оценками по всем предметам; успехи, достигнутые обучающимися и количество пропущенных уроков.
При переходе из одной школы в другую родителям, иным законным представителям передается "Личное дело" с записью "Выбыл из ________ школы", закрепленной подписью директора и печатью школы.
Для регистрации в "Алфавитной книге" "Личное дело" каждого обучающегося пронумеровывается.
Личные дела хранятся у ответственного лица, определенного приказом директора школы.
Личное дело при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Приложение 6
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена
приказом и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан

1-4-сыныптарға арналған сынып журналы
_________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
_________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
_________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
_____________________________________________________сынып
__________________________________________________оқу жылы
Ескерту: Сынып журналы орта білім беру ұйымының әрбір мұғалімі жүргізуге міндетті болып табылатын мемлекеттік құжат.
Сынып журналы орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда тек қана электрондық форматта толтырылады, оны қағаз нұсқасында толтыруға жол берілмейді.
Электрондық журнал әр тоқсанның қорытындысы бойынша ақпараттық жүйеден жүктеледі және басып шығарылады, беттері бауланып, нөмірленіп, орта білім беру ұйымы директорының қолы қойылып, мөр басылады, олардың сақталуы қамтамасыз етіледі.
1-жарты жылдыққа арналған сабақ кестесі
Күні.
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
__сағ.__мин.
__сағ.__мин.
2 сабақ
__сағ.__мин.
__сағ.__мин.
3 сабақ
__сағ.__мин.
__сағ.__мин.
4 сабақ
__сағ.__мин.
__сағ.__мин.
5 сабақ
__сағ.__мин.
__сағ.__мин.
6 сабақ
__сағ.__мин.
__сағ.__мин.
2-жарты жылдыққа арналған сабақ кестесі
Күні.
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
_сағ.__мин.
_сағ.__мин.
2 сабақ
__сағ._мин.
__сағ._мин.
3 сабақ
__сағ._мин.
__сағ._мин.
4 сабақ
__сағ._мин.
__сағ._мин.
5 сабақ
__сағ._мин.
__сағ._мин.
6 сабақ
__сағ._мин.
__сағ._мин.
Мазмұны
Атауы
Беті
1. Сауат ашу
___________________
2. Ана тілі
___________________
3. Әдебиет
___________________
4. Қазақ тілі
___________________
5. Орыс тілі
___________________
6. Шетел тілі _______________
(қандай)
___________________
7. Математика
___________________
8. Информатика (Ақпараттық коммуникациялық технология)
___________________
9. Жаратылыстану
___________________
10. Дүниетану
___________________
11. Өзін-өзі тану
___________________
12. Музыка
___________________
13. Бейнелеу өнері
___________________
14. Еңбекке баулу (Көркем еңбек)
___________________
15. Дене шынықтыру
___________________
16. ________________
___________________
17. ________________
___________________
18. ________________
___________________
19. ________________
___________________
20. Білім алушылар туралы жалпы мағлұматтар
___________________
21. Білім алушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
___________________

Классный журнал для 1-4 классов
______________________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
______________________________________________________________________
(район, город (село)
_______________________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
_______________________________________________________________________
(класс)
________________________________ учебный год
Примечание: Классный журнал является государственным документом, ведение которого обязательно для каждого учителя.
Классный журнал при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
Электронный журнал по итогам каждой четверти выгружается из информационной системы и распечатывается, страницы прошнуровываются, пронумеровываются, заверяются подписью директора и печатью организации образования, обеспечивается их хранение.
Расписание уроков на 1-ое полугодие
Дни Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
2 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
3 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
4 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
5 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
6 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
Расписание уроков на 2-ое полугодие
Дни Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
2 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
3 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
4 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
5 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
6 урок с__ч.___м.
до __ч.__м.
ОГЛАВЛЕНИЕ
Наименование
Страница
1. Обучение грамоте
____________________
2. Родной язык
____________________
3. Родная литература
____________________
4. Казахский язык
____________________
5. Русский язык
____________________
6. Иностранный язык
__________________
(какой)
____________________
7. Математика
____________________
8. Информатика (Информационно -коммуникационные технологии)
____________________
9. Естествознание
____________________
10. Познание мира
____________________
11. Самопознание
____________________
12. Музыка
____________________
13. Изобразительное искусство
____________________
14. Трудовое обучение (Художественный труд)
____________________
15. Физическая культура
____________________
16. ________________
____________________
17. ________________
____________________
18. ________________
____________________
19. ________________
____________________
20. Общие сведения об обучающихся
____________________
21. Показатели физической подготовленности обучающихся
____________________

22. Білім алушылардың қатыспаған сабақтары мен күндерінің саны туралы мағлұматтар
___________________
23. Білім алушылардың оқу үлгерімі және тәртібі есебінің жинақ тізімдемесі
___________________
24. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер
___________________
(Сол жақ беті)
Пәннің аты_______________________
р/с
Білім алушының тегі, аты
Айы, күні
одан әрі, 26-ға дейін
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) _____________________
Айы, күні
Сабақта не өтілді
Үй тапсырмасы
Мұғалімнің ескертулері
Барлығы 42 жол
(сол жақ беті)
Жаңартылған бағдарлама бойынша 1-4 сыныптар үшін*
Пән атауы _______________________
п/п
Білім алушының аты-жөні
Күні, айы
одан әрі, 26-ға дейін
Барлығы, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің Т.А.Ә. (болған жағдайда) ____________________________
Тоқсандық бағалау көрсеткіші
Күні, айы
Тақырыбы
Үй тапсырмасы
Оқу бағдарламалары бөлімдері үшін тоқсандық ЖБ балы
Тоқсандық ЖБ балы
% ЖБ р (ең жоғары 50%)
% ЖБч (ең жоғары 50%)
Соммасы %
Тоқсандық бағалау
ЖБ р 1
ЖБ р 2
ЖБ р 3
ЖБ р 4
Ең жоғары көрсеткіш балл
Барлығы, 42-ге дейін (сол жақ беті)
*Ескерту: 2016-2017 оқу жылы – 1-сынып, 2017-2018 оқу жылы – 1, 2 - сыныптар, 2018-2019 оқу жылы – 1, 2 және 3-сыныптар, 2019-2020 оқу жылы – 1, 2, 3 және 4-сыныптар.
Білім алушылар туралы жалпы мағлұматтар
р/с
Жеке іс қағазының №
Білім алушылардың тегі, аты
Жынысы
Туған жылы және айы
Ұлты
Мектепке дейінгі мекемеде болуы
1.
2.
3.
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Оқуды қашан бастады
Қашан және қайда кетті
Әке-шешесінің немесе оларды алмастырушы өкілдерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Көрсетілген тұлғаның қызметі, жұмыс істейтін мекемесінің адресі және атауы
Мекен-жайы, телефоны
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Білім алушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері (дене тәрбиесі мұғалімі жылына екі рет толтырады)
п/п
Білім алушылардың тегі және аты
Медициналық топ
Оқу жылының басында (қыркүйек)
жүгіру
Қолдың күші
Орнынан ұзындыққа секіру
Тығыз допты лақтыру (1кг)
Дене тәрбиесі дайындығы жағдайының бағасы
сол
оң
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Медициналық топ
Оқу жылының аяғында (мамыр)
жүгіру
Қолдың күші
Орнынан ұзындыққа секіру
Тығыз допты лақтыру (1кг)
Дене тәрбиесі дайындығы жағдайының жалпы бағасы
сол
оң
(сол жақ беті)
Білім алушылардың босатқан күндері мен сабақтарының саны туралы мағлұмат
Білім алушылардың тегі және аты
қыркүйек
қазан
қараша
1 тоқсан
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Білім алушылардың тегі және аты
қараша
желтоқсан
2-тоқсан
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
одан әрі, 42-ге дейін
Білім алушылардың тегі және аты
қаңтар
ақпан
наурыз
3 тоқсан
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Одан әрі, 42-ге дейін
(сол жақ беті)
Білім алушылардың тегі және аты
сәуір
мамыр
4 тоқсан
жылдық
Барлық күндер
денсаулығына байланысты
Барлық күндер
Денсаулығына байланысты
Барлық күндер
денсаулығына байланысты
Барлық күндер
денсаулығына байланысты
(сол жақ беті)
Білім алушылардың оқу үлгерімі мен сабаққа қатысуын есепке алудың жинақ тізімдемесі
Білім алушылардың тегі, аты
Оқу жылдарының кезеңдері
Пәндердің аттары
Сауат ашу
Ана тілі
Әдебиетітік оқу
Қазақ тлі
Орыс тілі
Шетел тілі
Математика
Информатика (АКТ)
Жаратылыстану
Дүниетану
Өзін-өзң тану
Бейнелеу өнері
Музыка
Еңбекке баулу (Көркем еңбек)
Дене тәрбиесі
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
Жылдық баға
Жазғы тапсырмаларды орындауы
Қорытынды баға
Одан әрі, 42-ге дейін
Журналды жүргізу жөніндегі ескертулер (директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары немесе орта білім беру ұйымының директоры толтырады)
Күні мен айы
Тексерушілердің ескертулері мен ұсыныстары
Орындалғаны жөнінде белгі
Беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі

22. Сведения о количестве дней и уроков, пропущенных обучающимися
____________________
23. Сводная ведомость учета успеваемости и поведения обучающихся
____________________
24. Замечания по ведению классного журнала
____________________
(Левая сторона)
Наименование предмета _______________________
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Месяц, число
и далее, до 26
И далее, до 42-х
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) учителя_______________________
Число, месяц
Что пройдено на уроке
Домашнее задание
Заметки учителя
Всего, до 42-х
(левая сторона)
Для 1-4 классов по обновленной программе*
Наименование предмета _______________________
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Месяц, число
и далее,
до 26
Всего, до 42-х
(правая сторона)
Ф.И.О. (при его наличии) учителя ____________________________
Расчет оценки за четверть
Число, Месяц
Темы
Домашнее задание
Баллы СО за разделы учебной программы в четверти
Балл СО за четв.
% СОр (макс 50%)
% СОч (макс 50%)
Сумма %
Оценка за четверть
СОр 1
СОр 2
СОр 3
СОр 4
Максимальные баллы
Всего, до 42-х
(левая сторона)
*Примечание: 2016-2017 учебный год – 1 класс, 2017-2018 учебный год – 1,2
классы, 2018-2019 учебный год – 1,2 и 3 классы, 2019-2020 учебный год – 1,2,3
и 4 классы.
Общие сведения об обучающихся
№ п/п
№ личного дела
Фамилия, имя обучающегося
Пол
Год, месяц рождения
национальность
Был ли в дошкольном учреждении
1
2
3
До конца страницы
(правая сторона)
Когда начал учебу
Когда и куда выбыл
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) отца, матери или лиц, заменяющих их
Должность, название и адрес учреждения, где работает указанное лицо
Домашний
адрес, телефон
До конца страницы
(левая сторона)
Показатели физической подготовленности обучающихся
(заполняется учителем физической культуры два раза в год)
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Медицинская группа
В начале учебного года (сентябрь)
бег
Сила кисти
Прыжки в длину с места
Метание набивного мяча (1 кг)
Оценка состояния физической подготовленности
правой
левой
И так далее, до 42-х
(правая сторона)
Медицинская группа
В конце учебного года (май)
бег
Сила кисти
Прыжки в длину с места
Метание набивного мяча (1 кг)
Общая оценка состояния физической подготовленности
правая
левая
(левая сторона)
Сведения о количестве пропущенных дней обучающимися
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
сентябрь
октябрь
ноябрь
1 четверть
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
и далее до 42-х
(правая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
ноябрь
декабрь
2 четверть
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
и далее до 42-х
(левая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
январь
февраль
март
3 четверть
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
и далее до 42-х
правая сторона
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
апрель
май
4 четверть
всего за год
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
(левая сторона)
Сводная ведомость учета успеваемости и посещаемости обучающихся
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Периоды учебного года
Предметы
Обучение грамоте
Родной язык
Родная литература
Казахский язык
Русский язык
Иностранный язык
Математика
Информатика (ИКТ)
Естествознание
Познание мира
Самопознание
Изобразительное искусство
Музыка
Труд (Художественный) труд)
Физическая культура
1 четверть
2 четверть
3 четверть
4 четверть
Годовая отметка
Выполнение летних заданий
Итоговая оценка
и далее, до 42-х
Замечания по ведению журнала
(заполняется заместителем директора по учебно-воспитательной
работе или директором школы)
Число и месяц
Замечания и предложения проверяющих
Отметки о выполнении
до конца страницы
Приложение 7
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена приказом
и.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Классный журнал

5-11 (12)-сыныптарға арналған сынып журналы
______________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
____________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
____________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
_______________________________________________ сынып
__________________________ оқу жылы
Ескерту: Сынып журналы әрбір мұғалім және сынып жетекшісі үшін жүргізуге міндетті мемлекеттік құжат болып табылады.
Сынып журналы орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда тек қана электрондық форматта толтырылады, оны қағаз нұсқасында толтыруға жол берілмейді.
Электрондық сынып журналы әр тоқсанның қорытындысы бойынша ақпараттық жүйеден жүктеледі және басып шығарылады, беттері нөмірленіп, бауланып, орта білім беру ұйымы директорының қолы қойылып, мөр басылады, олардың сақталуы қамтамасыз етіледі.
1-жарты жылдыққа арналған сабақ кестесі
Күні. Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
__сағ.__мин
___сағ._мин
2 сабақ __сағ.__мин
___сағ._мин
3 сабақ __сағ.__мин
___сағ._мин
4 сабақ __сағ.__мин
___сағ._мин.
5 сабақ
__сағ.__мин
___сағ._мин
6 сабақ __сағ.__мин
___сағ._мин
2-жарты жылдыққа арналған сабақ кестесі
Күні.
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
__сағ.__мин
___сағ._мин
2 сабақ __сағ.__мин
___сағ._мин
3 сабақ __сағ.__мин
___сағ._мин
4 сабақ __сағ.__мин
___сағ._мин.
5 сабақ
__сағ.__мин
___сағ._мин
6 сабақ __сағ.__мин
___сағ._мин
Мазмұны
Атауы
беті
1. Қазақ тілі
_______________
2. Қазақ әдебиеті
____________________
3. Орыс тілі
4. Орыс әдебиеті
____________________
5. Ана тілі
____________________
6. Әдебиеті
____________________
7. Шетел тілі __________________
(қандай)
8. Математика
____________________
9. Алгебра және анализ бастамалары
____________________
10. Геометрия
____________________
11. Информатика
12. Жаратылыстану
____________________
13. География
____________________
14. Биология
____________________
15. Химия
16. Физика
____________________
17. Қазақстан тарихы
____________________
18. Дүниежүзі тарихы
____________________
19. Құқықтану негіздері
20. Адам.Қоғам.Құқық.
____________________
21. Өзін-өзі тану
22. Музыка
____________________
23. Бейнелеу өнері
____________________
24. Көркем еңбек
____________________
25. Технология
26. Дене шынықтыру
____________________
27. Білім алушылар туралы жалпы мағлұмат
____________________
28. Білім алушылардың босатқан күндері мен сабақтары туралы мағлұмат
29. Білім алушылардың оқу үлгерімі мен тәртібін есепке алудың жинақ тізімдемесі
30. Қоғамдық пайдалы еңбек және қоғамдық тапсырмаларды есепке алу
31. Үйірмелер (секциялар, клубтар) және факультативтік сабақтар туралы мағлұмат
32. Дене шынықтыру дайындығынан Президенттік тест тапсыру туралы мәлімет
33. Білім алушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
34. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер
(сол жақ беті)
Пәннің аты _______________________________
р/с
Білім алушының тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, 35-ке дейін
одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің аты-жөні, тегі (болған жағдайда)____________________________
Күні, айы
Сабақта не өтілді
Үй тапсырмасы
Мұғалім ескертпесі
Жаңартылған бағдарлама бойынша 5-11 (12) сыныптар үшін*
Пәндер атауы _______________________________
п/п
Білім алушының аты-жөні
Айы, күні
Одан әрі, 35-ке дейін
42-ге дейін
(оң жақ бетте)
Мұғалімнің аты-жөні, тегі (болған жағдайда)____________________________
Тоқсандық бағалау көрсеткіші
Күні, айы
Тақырыбы
Үй тапсырмасы
Оқу бағдарламалары бөлімдері үшін тоқсандық ЖБ баллы
Тоқсандық ЖБ баллы
% ЖБ р (макс 50%)
% ЖБч (макс 50%)
Сомасы %
Тоқсандық бағалау
ЖБ р 1
ЖБ р 2
ЖБ р 3
ЖБ р 4
Ең жоғары көрсеткіш балл
Барлығы, 42 жол (сол жақ бетте)
*Ескерту: 2017-2018 оқу жылы – 5,7- сыныптар, 2018-2019 оқу жылы – 5,6,7,8 және 10-сыныптар, 2019-2020 оқу жылы - 5,6,7,8,9,10 және 11 (12)- сыныптар.
Білім алушылар туралы жалпы мағлұматтар
р/с
Жеке іс қағазының №
Білім алушылардың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Жынысы
Туған жылы және айы
Ұлты
Оқуды қашан бастады
1
2
3
4
Одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Қашан және қайда кетті
Үйірмелерге қатысуы, қоғамдық жұмысы
Әке-шешесінің немесе оларды алмастырушы адамның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Ата-анасының жұмыс орны, қызметі, телефоны
Мекен-жайы, телефоны
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Білім алушылардың сабақтарының саны мен босатқан күндері туралы мағлұматтар
Білім алушылардың тегі және аты
қыркүйек
қазан
қараша
1 тоқсан
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Одан әрі, 42-ге дейін
Білім алушылардың тегі және аты
қараша
желтоқсан
2-тоқсан
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
одан әрі, 42-ге дейін
Барлығы (оқу жылы және тоқсандар бойы, 11 (12)-сыныптар оқу жылы және жарты жыл бойында)
(сол жақ беті)
Білім алушылардың тегі және аты
қаңтар
ақпан
наурыз
3 тоқсан
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Одан әрі, 42-ге дейін
Барлығы (оқу жылы және тоқсандар бойы, 11 (12)-сыныптар оқу жылы және жарты жыл бойында)
(оң жақ беті)
Білім алушылардың тегі және аты
сәуір
мамыр
4 тоқсан
жылдық
Барлық күндер
денсаулығына байланысты
Барлық күндер
Денсаулығына байланысты
Барлық күндер
денсаулығына байланысты
Барлық күндер
денсаулығына байланысты
Барлығы (оқу жылы және тоқсандар бойы, 11-12 сыныптар оқу жылы және жарты жыл бойында)
Білім алушылардың үлгерімі мен тәртібін есепке алудың жинақ тізімдемесі
Білім алушының тегі, аты
Оқу жылының кезеңдері
Пәндер аты
Қазақ тілі
Қазақ әдебиеті
Орыс тілі
Орыс әдебиеті
Ана тілі
Әдебиеті
Шетел тілі
Математика
Алгебра және анализ бастамалары
Геометрия
Информатика
Жаратылыстану
География
Биология
1
1-тоқсан

для 5-11 (12) классов
________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
_________________________________________________________
(район, город (село)
_________________________________________________________
(название организации среднего образования)
_________________________________________________________
(класс)
________________________ учебный год
Примечание: Классный журнал является государственным документом, ведение которого обязательно для каждого учителя и классного руководителя.
Классный журнал при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
Классный электронный журнал по итогам каждой четверти выгружается из информационной системы и распечатывается, страницы прошнуровываются, пронумеровываются, подшиваются, заверяются подписью директора и печатью организации образования, обеспечивается их хранение.
Расписание уроков на 1-ое полугодие
Дни Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
2 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
3 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
4 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
5 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
6 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
Расписание уроков на 2-е полугодие
Дни
Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
2 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
3 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
4 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
5 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
6 урок
с ___ч.___ м.
до __ч.___ м.
Оглавление
наименование                                           страница
1. Казахский язык                                                 _____________
2. Казахская литература                                           _____________
3. Русский язык                                                 _____________
4. Русская литература                                           _____________
5. Родной язык                                                 _____________
6. Родная литература                                           _____________
7. Иностранный язык _______                                     _____________
(какой)
8. Математика                                                 _____________
9. Алгебра и начала анализа                                     _____________
10. Геометрия                                                 _____________
11. Информатика                                                 _____________
12. Естествознание                                                 _____________
13. География                                                 _____________
14. Биология                                                       _____________
15. Химия                                                       _____________
16. Физика                                                       _____________
17. История Казахстана                                           _____________
18. Всемирная история                                           _____________
19. Основы права                                                 _____________
20. Человек. Общество. Право.                                     _____________
21. Самопознание                                                 _____________
22. Музыка                                                       _____________
23. Изобразительное искусство                                     _____________
24. Художественный труд                                           _____________
25. Технология                                                 ____________
26. Физическая культура                                           _____________
27. Общие сведения об обучающихся                               _____________
28. Сведения о количестве дней и
уроков, пропущенных обучающимися                               _____________
29. Сводная ведомость учета успеваемости и
посещаемости обучающихся                                     _____________
30. Учет общественно полезного труда
и общественных поручений                                     _____________
31. Сведения о занятиях в кружках
(секциях, клубах) и факультативах                               _____________
32. Сведения о сдаче Президентских
тестов физической подготовленности                               ______________
33. Показатели физической
подготовленности обучающихся                                     ______________
34. Замечания о ведении классного журнала                         ______________
(левая сторона)
Наименование предмета _______________________________
№ п/п
Фамилия, имя учащегося
Месяц, дата
и далее до 35
и далее до 42-х
(правая сторона)
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии)учителя______________________________
Число, месяц
Что пройдено на уроке
Домашнее задание
Заметки учителя
всего до 42-х
для 5-11 (12) классов по обновленной программе*
№ п/п
Наименование предмета _______________________________
Фамилия, имя обучающегося
Число, месяц,
и далее до 35
и далее до 42-х
(правая сторона)
Ф.И.О. (при его наличии) учителя ____________________________
Расчет оценки за четверть
Число, Месяц
Темы
Домашнее задание
Баллы СО за разделы учебной программы в четверти
Балл СО за четв.
% СОр (макс 50%)
% СОч (макс 50%)
Сумма %
Оценка за четверть
СОр
1
СОр 2
СОр 3
СОр 4
Максимальные баллы
Всего до 42-х
(левая сторона)
*Примечание: 2017-2018 учебный год – 5, 7 классы, 2018-2019 учебный год – 5, 6, 7, 8
и 10 классы, 2019-2020 учебный год – 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 (12) классы.
Общие сведения об обучающихся
№ п/п
№ личного дела
Фамилия, имя, Отчество (при его наличии) учащегося
Пол
Год, месяц рождения
Национальность
Когда начал учебу
1
2
3
4
и далее до 42-х до конца страницы
правая сторона
Когда и куда выбыл
Участие в кружках, общественная работа
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) матери, отца или заменяющих их лиц
Должность, название и адрес учреждения, где работает указанное лицо
Домашний адрес, телефон
до конца страницы
левая сторона
Сведения о количестве дней и уроков, пропущенных обучающимися
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) учащегося
сентябрь
октябрь
ноябрь
1 четверть
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
1
2
3
4
и далее до 42-х
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) учащегося
ноябрь
декабрь
2 четверть
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
1
2
3
4
и далее до 42-х
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в 11 (12) классах по полугодиям и учебный год)
(левая сторона)
Фамилия Имя учащегося
январь
февраль
март
3 четверть
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
1
2
3
4
и далее до 42
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в 11 (12) классах по
полугодиям и учебный год)
(правая сторона)
Фамилия Имя учащегося
Апрель
Май
4 четверть
Всего за год
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
всего дней
в т.ч по болезни
1
2
3
4
Итого (данные только по четвертям и за учебный год, в 11 (12) классах по полугодиям и учебный год)
Сводная ведомость учета успеваемости и посещаемости обучающихся
№ п/п
Фамилия, имя обучающихся
Периоды учебного года
Казахский язык
Казахская литература
Русский язык
Русская литература
Родной язык
Родная литература
Иностранный язык
Математика
Алгебра и начала анализа
Геометрия
Информатика
Естествознание
География
Биология
1
1четверть

2-тоқсан (1-жарты жылдық)
3-тоқсан
4-тоқсан (2-жарты жылдық)
Жылдық бағасы
Емтихан бағасы
Қорытынды баға
4-тоқсан (2-жарты жылдық)
Жылдық бағасы
Емтихан бағасы
Қорытынды баға
2
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Жаратылыстану
География
Биология
Химия
Физика
Қазақстан тарихы
Қазіргі әлемдегі Қазақстан
Дүниежүзі тарихы
Адам. Қоғам. Құқық. (Құқық негіздері)
Өзін-өзі тану
Музыка
Технология
Дене тәрбиесі
Алғашқы әскери дайындық (Алғашқы әскери және технологиялық дайындық)
Кәсіпкерлік және экономика негіздері
Графика және жобалау
Кестенің жалғасы
Дене шынықтыру
Алғашқы әскери дайындық (Алғашқы әскери және технологиялық дайындық)
Таңдау пәндері
(сол жақ беті)
Қоғамдық пайдалы еңбекті есепке алу
Білім алушының тегі және аты
Айы, күні
Одан әрі, 25-ке дейін
беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) __________________________
Айы, күні
Орындалған жұмыстың мазмұны
Орындалған жұмыстың көлемі
Мұғалімнің белгісі
беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Үйірмелерге (секцияларға, клубтарға) және факультативтерге қатысу туралы мағлұматтар (сынып жетекшісі толтырады)
Білім алушының тегі, аты
Үйірмелер (секциялар, клубтар)
Факультативтер
1-жарты жылдық
2-жарты жылдық
1-жарты жылдық
2-жарты жылдық
Үйірменің (секцияның, клубтың) атауы
Ол үйірмені ұйымдастырған мекеменің атауы
Үйірменің (секцияның, клубтың) атауы
Ол үйірмені ұйымдастырған мекеменің атауы
Факультативтік курстың атауы
Факультативтік курстың атауы
1
2
3
одан әрі, 42 жолға дейін
(оң жақ беті)
Дене шынықтыру дайындығынан Президенттік тест тапсыру туралы мағлұмат (дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі толтырады)
Білім алушылардың тегі, аты
Дене шынықтыру дайындығының деңгейі
Белгі түрі және грамоталар
Президенттік тесті тапсырған күні
Президенттік деңгей
Ұлттық дайындық деңгей
1
2
3
одан әрі, 42-ге дейін
(сол жақ беті)
Білім алушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері (дене шынықтыру пәнінің мұғалімі толтырады)
Білім алушы лардың тегі және аты
Медициналық топ
Оқу жылының басында (қыркүйек)
30-60-100 м. жүгіру
Қолдың күші
Орнынан ұзындыққа секіру
Допты лақтыру (1 кг)
Тартылу
Дене тәрбиесі дайындығы жағдайының бағасы
сол
оң
Ұл дар
Қыз дар
1
2
3
одан әрі, 42-ге дейін
(оң жақ беті)
Білім алушылардың дене шынықтыру дайындығының көрсеткіштері
Білім алушылардың тегі және аты
Медициналық топ
Оқу жылының аяғында (мамыр)
Қолдың күші
Орнынан ұзындыққа секіру
Допты лақтыру (1 кг)
Тартылу
Дене тәрбиесі дайындығы жағдайының бағасы
Қолдың күші
сол
оң
Ұлдар
Қыздар
1
2
3
одан әрі, 42-ге дейін
Журналдың жүргізілуі бойынша ескертулер (директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары немесе директор толтырады)
Күні және айы
Тексерушінің ескертулері мен ұсыныстары
Орындалғаны жөніндегі белгі
беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Факультативтік сабақтардың/үйде оқыту журналы
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________________ сынып
__________________ оқу жылы
(сол жақ беті)
Факультативтік курстың аты _____________________
п/п
Білім алушының тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, барлығы 26 баған
Одан әрі, бетті соңына дейін
(оң жақ беті)
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)_____________________
Айы, күні
Факультативтік сабақтың тақырыбы
Тапсырмалар
Мұғалімнің белгілері
Одан әрі, беттің соңына дейін
Ескерту: Факультатив сабақтар/үйде оқыту журналы факультатив топтарының жұмысын тіркейтін негізгі құжаты болып табылады және әрбір факультативтік курс бойынша негізгі және орта мектептерде жүргізіледі.
Факультатив сабақтар/үйде оқыту журналы білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда, тек қана электронды форматта толтырылады, оның қағаз нұсқада толтырылуы талап етілмейді.
Факультатив сабақтар/үйде оқыту журналы әрбір тоқсан қорытындысы бойынша ақпараттық жүйеден жүктеліп, беттері тігіліп, нөмірленіп, директордың қолы қойылып және білім беру мекемесінің мөрі басылып, олардың сақталуы қамтамасыз етіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Босатылған және ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналы
______________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
___________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
_______ /________ оқу жылы
(Сол жақ беті)
Босатылған және ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналы
Айы, күні
Сынып
Пән
Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Сабақты өткізбеуінің себебі
1
2
3
беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Сабақты ауыстырған мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Ауыстырған сабақтың саны
Сабақты өткізген мұғалімнің қолы
Ескерту: Босатылған және ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналын әрбір мектепте директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары (директор) жүргізеді.
Босатылған және ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналы орта білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыру талап етілмейді.
Жазбалар тек ресімделген тиісті құжаттардың негізінде жүргізіледі (мектепішілік бұйрықтар, еңбекке уақытша жарамсыздық анықтамасы, сынып журналындағы жазбалар және т.б.). Ауыстырылған сабақты жүргізген мұғалім ол жөнінде журналға қол қояды.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Мектепалды сыныптарының журналы
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
__________________ сынып
__________________ оқу жылы
Ескерту: Мектепалды сыныптарының журналы мектепалды сыныптары бар барлық орта білім беру ұйымдарында жүргізіледі.
Мектепалды сыныптарының журналы орта білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыруға жол берілмейді.
Мазмұны
беті

2 четверть (1 полугодие)
3 четверть
4 четверть (2 полугодие)
Годовая оценка
Экзаменационная оценка
Итоговая Оценка
2
далее 4 номера до конца страницы
(правая сторона)
Естествознание
География
Биология
Химия
Физика
История Казахстана
Всемирная история
Человек. Общество. Право.
Самопознание
Музыка
Технология (художественный труд)
Физическая культура
Начальная военная подготовка (Начальная военная и технологическая подготовка)
Основы экономики и предпринимательства
Графика и проектирование
продолжение таблицы
Физическая культура
Начальная военная подготовка
Предметы по выбору
(левая сторона)
Учет общественно полезного труда
Фамилия имя обучающегося
Месяц, число
И так далее до 25
До конца страницы
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) учителя __________________________
Месяц, число
Содержание выполненной работы
Объем выполненной работы
Заметки учителя
До конца страницы
(левая сторона)
Сведения о занятиях в кружках (секциях, клубах) и факультативах
Фамилия имя обучающегося
кружки (секции, клубы)
факультативы
1 полугодие
2 полугодие
1 полугодие
2 полугодие
наименование кружка (секции, клуба)
название учреждения, в котором он организован
наименование кружка (секции, клуба)
название учреждения, в котором он организован
наименование факультативного курса
наименование факультативного курса
1
2
3
и далее, до 42
(правая сторона)
Сведения о сдаче Президентских тестов физической подготовленности
(заполняется учителем физической культуры в 5-х, 10-х и 12-х классах)
Фамилия имя обучающегося
Уровни физической подготовленности
Вид значка и грамоты
Дата сдачи президентских тестов
Президентский уровень
Уровень национальной готовности
1
2
3
и далее до 42-х
(левая сторона)
Показатели физической подготовленности обучающихся
(заполняется учителем физической культуры)
Фамилия имя обучающегося
Медицинская группа
В начале учебного года (сентябрь)
Бег 30-60-100 м
Сила кисти
прыжки в длину с места
метание набивного мяча
Подтягивание
Оценка состояния физической подготовленности
левой
правой
мальчики
девочки
1
2
3
4
и так далее до 42-х
(правая сторона)
Фамилия имя обучающегося
Медицинская группа
В конце учебного года (май)
Бег 30-60-100 м
Сила кисти
Прыжки в длину с места
метание набивного мяча
Подтягивание
Оценка состояния физической подготовленности
левой
правой
мальчики
девочки
1
2
3
4
Замечания по ведению журнала
(заполняется заместителем директора по учебно-воспитательной работе
или директором школы)
Число и месяц
Замечания и предложения проверяющих
Отметки о выполнении
до конца страницы
Приложение 8
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена приказом
и.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
Журнал факультативных занятий/надомного обучения
_____________________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
_____________________________________________________________________
(район, город)
_____________________________________________________________________
(село) (название организации среднего образования)
_____________________________________________________________________
(класс) ________________________ ________________
учебный год
(левая сторона)
Наименование факультативного курса ______________________
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Месяц, число
и далее всего 26 колонок
и далее, до конца страницы
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) учителя_______________________
Месяц, число
Тема факультативного занятия
Задания
Заметки учителя
Примечание: Журнал факультативных занятий/надомного обучения является основным документом учета работы факультативных групп и ведется в основных и средних школах по каждому факультативному курсу.
Журнал факультативных занятий/надомного обучения при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
Журнал факультативных занятий/надомного обучения по итогам каждой четверти выгружается из информационной системы, страницы прошнуровываются, пронумеровываются, заверяются подписью директора и печатью организации образования, обеспечивается их хранение.
Приложение 9
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена
приказом и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
Журнал учета пропущенных и замещенных уроков
__________________________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
__________________________________________________________________________
(район, город (село)
__________________________________________________________________________
(название организации среднего образования)
__________________________________________________________________________
(класс)
________________________ ______________учебный год
(Левая сторона)
Журнал учета пропущенных и замещенных уроков
№ п/п
Дни, месяцы
Класс
Предмет
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) учителя по предмету
Причина пропуска урока
до конца страницы
(правая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) учителя, проводившего замену урока
Количество замененных уроков
Подпись учителя, проводившего замену урока
Примечание: Журнал учета пропущенных и замещенных уроков ведется в каждой школе заместителем директора по учебной работе школы (директором).
Журнал учета пропущенных и замещенных уроков при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не требуется.
Записи производятся только на основании надлежаще оформленных документов (приказов по школе, больничных листов, записей в классных журналах и т.п.). Учитель, проводивший уроки в порядке замены, расписывается в журнале.
Приложение 10
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена приказом
и.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
Журнал предшкольных классов
_______________________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
________________________________________________________________________
(район, город (село)
________________________________________________________________________
(название организации среднего образования)
________________________________________________________________________
(класс)
________________________ ______________учебный год
Примечание: Журнал предшкольных классов ведется в организациях среднего образования, имеющих классы предшкольной подготовки.
Классный журнал предшкольных классов при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
Оглавление
Наименование

1. Дене шынықтыру. Қауіпсіз мінез-құлық негіздері
2. Сөйлеуді дамыту
3. Көркем әдебиет
4. Сауат ашу негіздері
5. Қазақ (орыс тілінде оқытылатын топтарда)
6. Орыс (қазақ тілінде оқытатын топтарда)
7. Шет тілдерінің бірі
8. Драма
9. Қарапайым математикалық ұғымдарды қалыптастыру
10. Құрастыру
11. Жаратылыстану
12. Сурет салу
13. Мүсіндеу
14. Аппликация
15. Музыка
16. Өзін-өзі тану
17. Қоршаған ортамен танысу
18. Экология негіздері
19. Тәрбиеленушілер туралы жалпы мәлімет
20. Оқушылар денсаулығының көрсеткіштері
21. Тәрбиеленушілердің босатқан күндерінің саны туралы мәлімет
22. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер
23. Мектепалды дайындық сыныптарының журналы электрондық және қағаз нұсқада
1-жарты жылдыққа арналған сабақ кестесі
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2-жарты жылдыққа арналған сабақ кестесі
Күні
Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
2 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
3 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
4 сабақ
___сағ.__мин.
___сағ.__мин.
оң жақ беті)
Мектепалды сыныптарындағы күн тәртібі
1 – тоқсан
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
2 – тоқсан
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
3 – тоқсан
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
4 – тоқсан
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(сол жақ беті)
Пәннің аты _______________________________
Тәрбиеленушінің тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, 25-ке дейін
1
2
3
Одан әрі, 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Тәрбиешінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ____________________
Айы және күні
Сабақта не өтілді
Тапсырма
Тәрбиешінің белгілері
Одан әрі 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Мектепалды сыныбында тәрбиеленушілер туралы жалпы мәліметтер
р/с
Тәрбиеленушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы
Мекен-жайы
Қабылданған күні
Кеткен күні
1
2
3
4
5
6
Одан әрі 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Әке-шешесінің немесе оларды ауыстыратын адамның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Ата-анасының жұмыс орны, қызметі, телефоны
Мекен-жайы, телефоны
Ескерту
7
8
9
10
Беттің соңына дейін
(сол жақ беті)
Тәрбиеленушілердің денсаулық көрсеткіштері
п/п
Тәрбиеленушінің тегі, аты, әкесінің аты
Туған жылы, айы, күні
1
2
3
1
2
3
Одан әрі, 30-ға дейін
(оң жақ беті)
Денсаулық жағдайы (нормадан ауытқушылық)
Медициналық топ
Тәрбиешінің белгілері
4
5
6
Одан әрі, 30-ға дейін
(сол жақ беті)
Тәрбиеленушілердің босатқан күндері мен сабақтарының саны жайлы мәліметтер
Тәрбиеленушілердің тегі және аты
қыркүйек
қазан
қараша
1 тоқсан
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Одан әрі, 30-ға дейін
Барлығы (оқу жылы барысында және тоқсандық)
(оң жақ беті)
Тәрбиеленушілердің тегі және аты
қараша
желтоқсан
2-тоқсан
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
30-ға дейін
Барлығы (оқу жылы барысында және тоқсандық)
(сол жақ беті)
Тәрбиеленушілердің тегі және аты
қаңтар
ақпан
наурыз
3 тоқсан
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
Барлық күндер
денсаулығына айланысты
30-ға дейін
Барлығы (оқу жылы барысында және тоқсандық)
(оң жақ беті)
Тәрбиеленуші лердің тегі және
сәуір
мамыр
4 тоқсан
жылдық
Барлық күндер
денсаулығына байланысты
Барлық күндер
Денсаулығына байланысты
Барлық күндер
денсаулығына байланысты
Барлық күндер
денсаулығына байланысты
30-ға дейін
Барлығы (оқу жылы барысында және тоқсандық)
Журналдың жүргізілуі бойынша ескертулер
Күні және айы
Тексерушінің ұсыныстары мен ескертулері
Орындалғаны туралы белгі
Беттің соңына дейін
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушылардың үлгерімі туралы табельдерді есепке алу кітабы
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
___________________ жылы кітап басталды
___________________ жылы кітап аяқталды
Кітаптың тіркелген нөмірі _________________________________________________________
Берілген күні ____________________________________________________________________
Берді ___________________________________________________________________________
(облыстық, қалалық, аудандық білім басқармасы (департаменті), (бөлімі)
Бастығы (директоры) _____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
___________________ "_____"_____________ 20__ ж.
(қолы)
Алды ___________________________________________________________________________
(облыс, қала, аудан, орта білім беру ұйымы)
Орта білім беру ұйымының директоры _______________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
______________________ "____"______________ 20__ ж.
(қолы)
Мөрдің орны

1. Физическая культура. Основы безопасного поведения
2. Развитие речи
3. Художественная литература
4. Основы грамоты
5. Казахский язык (в группах с русским языком обучения)
6. Русский язык (в группах с казахским языком обучения)
7. Один из иностранных языков
8. Драма
9. Формирование элементарных математических представлений
10.Конструирование
11. Естествознание
12. Рисование
13. Лепка
14. Аппликация
15. Музыка
16. Самопознание
17. Ознакомление с окружающим миром
18. Основы экологии
19. Общие сведения о воспитанниках
20. Показатели здоровья воспитанников
21. Сведения о количестве дней, пропущенных воспитанниками
22. Замечания о ведении классного журнала
Сетка занятий на 1-ое полугодие
Дни, Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
2 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
3 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
4 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
5 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
Сетка занятий на 2-ое полугодие
Дни, Часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
2 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
3 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
4 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
5 урок
с __ч.__м.
до_ ч.__м.
(правая сторона)
Режим в предшкольном классе
1 четверть
_____________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
2 четверть
________________________________________________________________
_________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
3 четверть
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
________________________________________________________________
_________________________________________________________________
4 четверть
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(левая сторона)
Наименование
Фамилия, имя воспитанника
Месяц, число
и далее, до 25
1
2
3
4
до конца страницы и далее, до 30
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество воспитателя ___________________________
Число, месяц
Что пройдено на занятии
Задание
Заметки воспитателя
до конца страницы всего 30 строк
(левая сторона)
Сведения об обучающихся
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Год рождения
Домашний адрес
Дата зачисления
Дата выбытия
1
2
3
4
5
6
и далее до 30
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) отца, матери или лиц, их заменяющих
Место работы родителей, занимаемая должность, телефон
Домашний адрес, телефон
Примечание
7
8
9
10
и далее до 30
(левая сторона)
Показатели здоровья
№ п/п
Фамилия, имя воспитанника
Год рождения
1
2
3
1
2
3
и далее до 30
(правая сторона)
Состояние здоровья (отклонение от норм)
Медицинская группа
Заметки воспитателя
4
5
6
и далее до 30
(левая сторона)
Сведения о количестве пропущенных дней и занятий
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
сентябрь
октябрь
ноябрь
1 четверть
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
И далее до 30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(правая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
ноябрь
декабрь
2 четверть
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
И далее до 30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(левая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Январь
Февраль
Март
3 четверть
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
и далее до 30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(правая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Апрель
Май
4 четверть
Всего за год
Всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
и далее, до 30
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
Замечания по ведению журнала
(заполняется заместителем директора по учебно-воспитательной
работе или директором)
Число и месяц
Замечания и предложения проверяющих
Отметки о выполнении
До конца страницы
Приложение 11
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена приказом
и.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга
учета табелей успеваемости обучающихся
_________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица)
______________________________________________________________
(район, город (село)
______________________________________________________________
(название организации среднего образования)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
Регистрационный номер _____________________________________
Дата выдачи _______________________________________________
Выдал ____________________________________________________
(областное, городское республиканского значения и столицы, городское
управление, районный (отдел) образования)
Руководитель ______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
______________________ "_____" ______________ 20__ г.
(подпись)
Получил ___________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица, город, район)
Директор организации среднего образования ____________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________ "_____" ___________ 20__ г.
(подпись)
Место печати

20__/20__ оқу жылы
1-сынып жетекшісі________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Табельдің тіркелген нөмірі
Берілген уақыты
Білім алушының басқа білім беру ұйымына кетуі (бұйрық №, кеткен күні)
Сынып жетекшісінің қолы
1
2
3
4
5
6
Әрі қарай, 40 жолға дейін
_____сынып Сынып жетекшісі _____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Табельдің тіркелген нөмірі
Берілген уақыты
Білім алушының басқа орта білім беру ұйымына кетуі (бұйрық №, кеткен күні)
Сынып жетекшісінің қолы
1
2
3
4
5
6
Әрі қарай, 40 жолға дейін
Жыл басында берілгені ____________________________________________________________
(саны)
Жыл бойында қосымша берілгені ___________________________________________________
(саны)
Барлық берілгені _________________________________________________________________
(саны)
Білім беру ұйымының директоры ________________________ ___________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))      (қолы)
Хатшы ______________________________ ___________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))      (қолы)
Ескерту: Оқушылардың үлгерімі туралы табельдерді есепке алу кітабы жалпы білім беретін әрбір орта білім беру ұйымында жүргізіледі.
Оқушылардың үлгерімі туралы табельдерде тіркеу нөмері көрсетіледі және олар жеке іс қағазында сақталады.
Оқушылардың үлгерімі туралы табельдерді есепке алу кітабы орта білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған болса электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыру талап етілмейді.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
1-4 сынып білім алушысының үлгерімі туралы табель
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
_________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
"_______"______________ сынып
______________ оқу жылы
(сол жақ)
Пәндердің аттары ____________________________________
Оқу жылдарының кезеңдері
Сауат ашу
Ана тілі
Әдебиет
Қазақ тілі
Орыс тілі
Шетел тілі
Математика
Жаратылыстану
Дүниетану
Өзін-өзі тану
Музыка
Бейнелеу өнері
Еңбекке баулу (Көркем еңбек)
Денешынықтыру
Информатика (АКТ)
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
Қорытынды баға
Орта білім беру ұйымының директоры _______________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))      (қолы)
Сынып жетекшісі ________________________________________ ________________________
(тегі, аты, әкесінің аты(болған жағдайда))      (қолы)
Мөрдің орны
(оң жақ беті)
Таңдау бойынша пәндер
Тәртібі
Ынтасы
Сабақтар саны
Ата-аналардың қолы
Мұғалімнің қолы
Барлығы
Оның ішінде
Ескерту: Оқушылардың үлгерімі туралы табельдер орта білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған болса электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыруға жол берілмейді.
Әрбір тоқсан қорытындысы бойынша оқушылардың үлгерімі туралы табельдер ақпараттық жүйеден жүктеліп, беттері тігіліп, нөмірленіп, директордың қолы қойылып және білім беру мекемесінің мөрі басылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 615 бұйрығына 13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушының
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі

20__/20__учебный год
1 класс Классный руководитель ___________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
№ регистрации табеля
Дата выдачи
Выбыл в другую школу (№ приказа, дата убытия)
Подпись классного руководителя
1
2
3
4
5
6
Далее, до 40 строк
_____ класс Классный руководитель _________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
№ регистрации табеля
Дата выдачи
Выбыл в другую
школу (№ приказа, дата убытия)
Подпись классного руководителя
1
2
3
4
5
6
далее, до 40 строк
Выдано на начало года ___________________________________________
(количество)
Выдано дополнительно в течение года ______________________________
(количество)
Всего выдано ___________________________________________________
(количество)
Директор организации среднего образования__________________________
__________________________________________________ ______________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))             (подпись)
Секретарь ________________________________________ ______________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))       (подпись)
Далее на следующий учебный год
Примечание: Книга учета табелей успеваемости обучающихся ведется во всех организациях среднего образования.
В табелях успеваемости обучающихся указывается регистрационный номер и хранятся в личных делах.
Книга учета табелей успеваемости обучающихся при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
Приложение 12
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена приказом
и.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Табель
успеваемости обучающегося 1-4 классов
______________________________________________________________________
(область, город республиканского значения и столица, район, город, село)
______________________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
______________________________________________________________________
(фамилия и имя обучающегося)
"______" ________ класс
/учебный год
(левая сторона)
Периоды учебного года
Обучение грамоте
Родной язык
Родная литература
Казахский язык
Русский язык
Иностранный язык
Математика
Естествознание
Познание мира
Самопознание
Музыка
Труд (Художественный труд)
Физическая культура
1 четверть
2 четверть
3 четверть
4 четверть
Итоговая оценка
Директор организации среднего образования
______________________________________ _________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)) (подпись)
Классный руководитель ______________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))                   (подпись)
Место печати
(правая сторона)
Информатика (ИКТ)
Предметы по выбору
Поведение
Прилежание
Количество уроков
Подпись родителей
Подпись учителя
всего
из них
Примечание: Табель успеваемости обучающегося при подключении организации образования к электронной системе заполняется в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
По итогам каждой четверти табель успеваемости обучающегося выгружается из информационной системы, заверяется подписью директора и печатью организации образования.
Приложение 13
к приказу Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 13 декабря 2017 года № 615
Утверждена приказом
и.о. Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 23 октября 2007 года № 502
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан