Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласындағы кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 165 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 16399 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласындағы кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөнiндегi комитетi (бұдан әрі – Комитет) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Республикалық құқықтық ақпарат орталығына" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрықтың көшірмесін құқықтық статистика және арнайы есепке алу мүдделі субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына мәлімет үшін жолдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Қ. Қожамжаров
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Жоғары сотының Төрағасы
____________ Ж. Асанов
2018 жылғы 11 қаңтар
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
______________ Е. Біртанов
2018 жылғы 8 қаңтар
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_______________ Б. Сұлтанов
2018 жылғы 23 қаңтар
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
____________ С. Жасұзақов
2018 жылғы 17 қаңтар
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің Төрағасы
____________ А. Шпекбаев
2018 жылғы 2 ақпан
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
______________ К. Мәсімов
2018 жылғы 5 қаңтар
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
_______________ Қ. Қасымов
2018 жылғы 29 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 165 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының күші жойылған құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласындағы кейбір бұйрықтарының тізбесі

О признании утратившими силу некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан в сфере правовой статистики и специальных учетов
Приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года № 165. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 февраля 2018 года № 16399
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан в сфере правовой статистики и специальных учетов согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) направление копии настоящего приказа заинтересованным субъектам правовой статистики и специальных учетов, а также территориальным органам Комитета для сведения.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
К. Кожамжаров
"СОГЛАСОВАН"
Председатель
Верховного Суда
Республики Казахстан
___________ Ж. Асанов
11 января 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
____________ Е. Биртанов
8 января 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
___________ Б. Султанов
23 января 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр обороны
Республики Казахстан
____________ С. Жасузаков
11 января 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции
____________ А. Шпекбаев
2 февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_____________ К. Масимов
5 января 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
_____________ К. Касымов
29 января 2018 года
Приложение к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 26 декабря 2017 года № 165
Перечень утративших силу некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан в сфере правовой статистики и специальных учетов

1. "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының статистикалық есептілікті қалыптастыру мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы № 76 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4512 болып тіркелген).
2. "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2007 жылғы 13 қарашадағы № 45 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5047 болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне статистикалық есептілікті қалыптастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2009 жылғы 26 қаңтарындағы № 4 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5639 болып тіркелген).
4. "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2010 жылғы 20 қаңтардағы № 3 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6016 болып тіркелген).

1. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года № 76 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам формирования статистической отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4512).
2. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 13 ноября 2007 года № 45 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5047).
3. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 4 "О внесении изменений и дополнения в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам формирования статистической отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5639).
4. Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 января 2010 года № 3 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6016).