Дене шынықтыру және спорт саласында қызметін жүзеге асыратын коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 112-1206 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 маусымда № 1116 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 156-бабына, "Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 178 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11322 болып тіркелген) сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями, осуществляющими деятельность в сфере физической культуры и спорта
Постановление акимата города Астаны от 9 июня 2017 года № 112-1206. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 17 июля 2017 года № 1116
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 156 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 178 "Об утверждении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11322), акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Дене шынықтыру және спорт саласында қызметін жүзеге асыратын коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулыға 1, 1, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. "Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркегеннен кейін оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.

1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями, осуществляющими деятельность в сфере физической культуры и спорта, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта города Астаны" направление копии настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции, в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодических печатных изданиях и в Информационно – правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 9 маусымдағы
№ 112-1206 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің "Достық спорткомбинаты"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағалары
Р/с№
Тауардың (жұмыстың, қызметтің) атауы
Саны
Өлшем бірлігі
Құны
(теңге)
1
2
3
4
5
Дене шынықтыру және спорт бойынша сабақтарды өткізу (Кенесары көшесі, № 14)
1.
Спорт саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға оқу-жаттығу жиындарын (бұдан әрі – ОЖЖ) және оқу-жаттығу сабақтарын (бұдан әрі – ОЖС) өткізу үшін футбол алаңын ұсыну
1
1 сағат

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны А. Исекешев
Приложение 1
к постановлению акимата города Астаны
от 9 июня 2017 года № 112-1206
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием
"Спорткомбинат Достык" акимата города Астаны
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Количество
Единица измерения
Цена (тенге)
1
2
3
4
5
Проведение занятий по физической культуре и спорту (ул. Кенесары, № 14)
1.
Предоставление футбольного поля для проведения учебно-тренировочных сборов (далее – УТС) и учебно-тренировочных занятий (далее – УТЗ) юридическим и физическим лицам, осуществляющим деятельность в области спорта
1
1 час

20 секунд (240 шығу/
тәулігіне)
6 429
36.
LED экрандарын ұсыну
2 экран
30 секунд (240 шығу/
тәулігіне)
9 643
37.
LED периметрін ұсыну
1 сағат
13 393
38.
Медиақасбетті ұсыну
сағат 21.00- ден 02.00-ге дейін (жазда)
сағат 18.00- ден 23.00-ге дейін (қыста)
10 секунд (60 шығу/
тәулігіне)
5 358
Дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерімен тегін немесе жеңілдікті шарттармен қолданатын азаматтар категориясының тізімі Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 178 бұйрығымен анықталған (құқықтық-нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 11322 болып тіркелген).
Қызметтердің бағасы қосымша құн салығынсыз (бұдан әрі – ҚҚС).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 9 маусымдағы

20 секунд (240 выходов/сутки)
6 429
36.
Предоставление LED экранов
2 экрана
30 секунд (240 выходов/сутки)
9 643
37.
Предоставление LED периметра
1 час
13 393
38.
Предоставление медиафасада
с 21.00 до 02.00 часов (летом) с 18.00 до 23.00 часов (зимой)
10 секунд (60 выходов/сутки)
5 358
Перечень категорий граждан бесплатно или на льготных условиях пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами, предусмотрен перечнем определенным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 178 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11322).
Стоимость услуг без налога на добавленную стоимость (далее – НДС).
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 9 июня 2017 года

5 000 (кортсыз)
13.
Жаттықтырушының қызмет көрсетуі
1 адамға/сағат
7 000 (кортсыз)
14.
Жалпы дене дайындығы бойынша жаттықтырушының қызметтері
1 адамға/сағат
5000
15.
Жаттығу залының қызметтері (топта 10-12 адам)
1 адамға/сағат
1300
Дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерімен тегін немесе жеңілдікті шарттармен қолданатын азаматтар категориясының тізімі Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 178 бұйрығымен анықталған (құқықтық-нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 11322 болып тіркелген).
Қызметтердің бағасы қосымша құн салығынсыз (бұдан әрі – ҚҚС).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 9 маусымдағы
№ 112-1206 қаулысына
3-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің "Алау" мұзайдыны сарайы"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және
өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағалары
Р/с №
Тауардың (жұмыстың, қызметтің) атауы
Келушілер саны
Өлшем бірлігі
Құны
(теңге)
1
2
3
4
5
Дене шынықтыру және спорт бойынша сабақтар өткізу
1.
Спорт саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғаларға (жұмыс күндері сабаққа қатысушылардың саны 25 адамнан көп емес) оқу жаттықтыру жиындары (бұдан әрі – ОЖЖ) мен оқу жаттықтыру сабақтарын (бұдан әрі – ОЖС) өткізу үшін мәнерлеп сырғанау және хоккей корттарын ұсыну
1
1 сағат
30 000
2.
Спорт саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғаларға ОЖЖ және ОЖС өткізу үшін
400 м-ге дейінгі жүгіру жолын ұсыну (90 минут 1 адам)
1
1 жаттығу
3 000
Қысқы спорт түрлері бойынша барлық деңгейдегі спорттық жарыстар мен іс-шараларды өткізу
3.
1
Спорт саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалардың сырғанау немесе хоккей корттарында қалалық, республикалық және халықаралық спорттық іс-шараларды өткізуі
2
1
3
1 сағат
4
56 000
5
(жұмыс күндері)
4.
Спорт саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалардың мәнерлеп сырғанау немесе хоккей корттарында қалалық, республикалық және халықаралық спорттық іс-шараларды өткізуі (демалыс және мереке күндері)
1
1 сағат
84 000
5.
Спорт саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалардың конькимен сырғанау спорты бойынша қалалық, республикалық және халықаралық спорттық іс-шараларды өткізу (жұмыс күндері)
1
1 сағат
84 000
6.
Спорт саласындағы қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалардың конькимен сырғанау спорты бойынша қалалық, республикалық және халықаралық спорттық іс-шараларды өткізу
(демалыс және мереке күндері)
1
1 сағат
150 000
Қысқы спорт түрлері бойынша басқа да спорттық қызметтер
7.
Басқа да заңды және жеке тұлғаларға мәнерлеп сырғанау немесе хоккей корттарын ұсыну (жұмыс күндері)
1
1 сағат

5 000 (без корта)
13.
Услуги тренера
за 1 человека/час
7 000 (без корта)
14.
Услуги тренера по общефизической подготовке
за 1 человека/час
5000
15.
Услуги тренажерного зала (в группе 10-12 человек)
1 человек/час
1300
Перечень категорий граждан бесплатно или на льготных условиях пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами, предусмотрен перечнем определенным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 178 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11322).
Стоимость услуг без налога на добавленную стоимость (далее – НДС).
Приложение 3
к постановлению акимата города Астаны
от 9 июня 2017 года № 112-1206
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые
Государственным коммунальным казенным предприятием "Ледовый дворец "Алау" акимата города Астаны
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Количество посещений
Единица измерения
Цена (тенге)
1
2
3
4
5
Проведение занятий по физической культуре и спорту
1.
Предоставление фигурного или хоккейного корта для проведения учебно-тренировочных сборов (далее – УТС) и учебно-тренировочных занятий (далее – УТЗ) юридическим и физическим лицам, осуществляющим деятельность в области спорта (количество занимающихся не более 25 человек в будние дни)
1
1 час
30 000
2.
Предоставление беговой дорожки на 400 м для проведения УТС и УТЗ юридическим лицам, осуществляющим деятельность в области спорта (90 минут 1 человек)
1
1 тренировка
3 000
Проведение спортивных соревнований и мероприятий всех уровней по зимним видам спорта
3.
Проведение на фигурном или хоккейном кортах городских, республиканских и международных спортивных мероприятий юридическими лицами, осуществляющими деятельность в области спорта (будние дни)
1
1 час
56 000
4.
Проведение на фигурном или хоккейном кортах городских, республиканских и международных спортивных мероприятий юридическими лицами, осуществляющими деятельность в области спорта (праздничные и выходные дни)
1
1 час
84 000
5.
Проведение городских, республиканских и международных спортивных мероприятий по конькобежному спорту юридическими лицами, осуществляющими деятельность в области спорта (будние дни)
1
1 час
84 000
6.
Проведение городских, республиканских и международных спортивных мероприятий по конькобежному спорту юридическими лицами, осуществляющими деятельность в области спорта (праздничные и выходные дни)
1
1 час
150 000
Прочие спортивные услуги по зимним видам спорта
7.
Предоставление фигурного или хоккейного кортов прочим юридическим и физическим лицам (будние дни)
1
1 час

5 000
9.
Ауданы 28,92 ш.м конференц-залды пайдалануға беру қызметі
1
1 сағат
5 000
10.
Ауданы 148,34 ш.м конференц- залды пайдалануға беру қызметі
1
1 сағат
10 000
Дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерімен тегін немесе жеңілдікті шарттармен қолданатын азаматтар категориясының тізімі Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 178 бұйрығымен анықталған (құқықтық-нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 11322 болып тіркелген).
Қызметтердің бағасы қосымша құн салығынсыз (бұдан әрі – ҚҚС).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 9 маусымдағы
№ 112-1206 қаулысына
5-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің "№ 1 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған
олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі өндіретін
және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағалары
Р/с №
Тауардың (жұмыстың, қызметтің) атауы
Келушілер саны
Өлшем бірлігі
Құны
(теңге)
1.
Спорттық гимнастикадан спорттық-сауықтыру сабақтары
12 рет/ай
1 ай
15 000
2.
Көркем гимнастикадан спорттық-сауықтыру сабақтары
12 рет/ай
1 ай
20 000

5000
9.
Услуги по предоставлению конференц-зала площадью 28,92 кв.м
1
1 час
5 000
10.
Услуги по предоставлению конференц-зала площадью 148,34 кв.м
1
1 час
10 000
Перечень категорий граждан бесплатно или на льготных условиях пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами, предусмотрен перечнем определенным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 178 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11322).
Стоимость услуг без налога на добавленную стоимость (далее – НДС).
Приложение 5
к постановлению акимата города Астаны
от 9 июня 2017 года № 112-1206
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые
Коммунальным государственным учреждением "Специализированная детско-юношеская спортивная школа
олимпийского резерва № 1" акимата города Астаны
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Количество посещений
Единица измерения
Цена (тенге)
1.
Спортивно-оздоровительные занятия по спортивной гимнастике
12 раз/месяц
1 месяц
15 000
2
Спортивно-оздоровительные занятия по художественной гимнастике
12 раз/месяц
1 месяц
20 000

Ауданы 284,7 ш.м бокстан жаттығу жасайтын залда топтарға (12 адамға дейін) арналған оқу-жаттығу сабақтары
1
1 сағат
5 000
2.
Ауданы 284,7 ш.м бокстан жаттығу жасайтын залда 1 айға оқу-жаттығу сабақтары
12
1 келіп-кету
5 000
Дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерімен тегін немесе жеңілдікті шарттармен қолданатын азаматтар категориясының тізімі Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 178 бұйрығымен анықталған (құқықтық-нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 11322 болып тіркелген).
Қызметтердің бағасы қосымша құн салығынсыз (бұдан әрі – ҚҚС).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 9 маусымдағы
№ 112-1206 қаулысына
7-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің "№ 8 Балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған
олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесі өндіретін
және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағалары
Р/с №
Тауардың (жұмыстың, қызметтің) атауы
Келушілер саны
Өлшем бірлігі
Бағасы
(теңге)
1
Футбол кортында оқу-жаттығу сабақтары
1
1 сағат

Учебно-тренировочные занятия для групп (до 12 человек) в разминочном боксерском зале площадью 284,7 кв.м
1
1 час
5 000
2.
Учебно-тренировочные занятия на 1 месяц в разминочном боксерском зале площадью 284,7 кв.м
12
1 посещение
5 000
Перечень категорий граждан бесплатно или на льготных условиях пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами, предусмотрен перечнем определенным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 мая 2015 года № 178 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11322).
Стоимость услуг без налога на добавленную стоимость (далее – НДС).
Приложение 7
к постановлению акимата города Астаны
от 9 июня 2017 года № 112-1206
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Коммунальным государственным учреждением
"Специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 8" акимата города Астаны
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Количество посещений
Единица измерения
Цена (тенге)
1.
Учебно-тренировочные занятия на футбольном корте
1
1 час