Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 6С-9-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 сәуірде № 5863 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 180 745 744,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 329 487,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 323 808,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 161 092 449,3 мың теңге;
2) шығындар – 181 709 232,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 295 285,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 426 743,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 131 457,2 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 88 917,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 89 017,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -8 347 690,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 8 347 690,9 мың теңге."
2-тармақта 2) тармақша алып тасталсын;
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған облыстың жергiлiктi атқарушы органы қарызының лимитi 23 944 004,1 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Т.Болатов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
29.03.2017
"Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Малғаждаров
29.03.2017
Ақмола облыстық мәслихатының

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 марта 2017 года № 6С-9-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 апреля 2017 года № 5863
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" от 12 декабря 2016 года № 6С-7-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5634, опубликовано 11 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 180 745 744,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 329 487,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 323 808,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161 092 449,3 тысяч тенге;
2) затраты – 181 709 232,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 295 285,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 426 743,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 131 457,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 88 917,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 89 017,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 347 690,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 347 690,9 тысяч тенге."
в пункте 2 подпункт 2) исключить;
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2017 год в размере 23 944 004,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
сессии Акмолинского
областного маслихата
Т.Булатов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
29.03.2017
Руководитель
государственного учреждения
"Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
Б.Малгаждаров
29.03.2017
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

338 302,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 427,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
147 890,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 645 613,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 218 522,7
1
2
3
4
5
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
4 755 056,7
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
463 466,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 230 927,1
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
925 485,6
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
305 441,5
05
Денсаулық сақтау
15 703 932,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 477 091,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
340 748,9
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
383 308,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
637 347,4
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
108 161,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
111 306,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
308 466,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 913 255,6
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 410 526,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
15 078,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 516 283,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

338 302,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
96 427,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
147 890,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 645 613,8
271
Управление строительства области
5 218 522,7
1
2
3
4
5
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 755 056,7
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
463 466,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 230 927,1
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
925 485,6
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
305 441,5
05
Здравоохранение
15 703 932,8
253
Управление здравоохранения области
15 477 091,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
340 748,9
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
383 308,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
637 347,4
006
Услуги по охране материнства и детства
108 161,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
111 306,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
308 466,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 913 255,6
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 410 526,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
15 078,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 516 283,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

6 953,5
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 913,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
302 685,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
456 629,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
204 211,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
431 121,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
451 391,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 247 333,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
81 549,2
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
360,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 348 604,8
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
18 237,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
4 928,0
1
2
3
4
5
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
127 359,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
29 337,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
226 841,4
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
226 841,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 191 196,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 322 413,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
374 248,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
638 103,1
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
276 579,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 247,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

6 953,5
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 913,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
302 685,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
456 629,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
204 211,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
431 121,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
451 391,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 247 333,0
029
Областные базы спецмедснабжения
81 549,2
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
360,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 348 604,8
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
18 237,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
4 928,0
1
2
3
4
5
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 359,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
29 337,0
271
Управление строительства области
226 841,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
226 841,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 191 196,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 322 413,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
374 248,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
638 103,1
003
Социальная поддержка инвалидов
276 579,0
007
Капитальные расходы государственного органа
14 247,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

1 195 394,7
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
7 700,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
216 469,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 107,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
521 198,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 955,9
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
245 749,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 484,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 762,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 121,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
91 574,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
477 972,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 749,1
261
Облыстың білім басқармасы
1 079 958,5
1
2
3
4
5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 028 549,5
037
Әлеуметтік сауықтандыру
51 409,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
18 100,0
018
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту

1 195 394,7
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
7 700,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
216 469,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 107,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
521 198,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 955,9
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
245 749,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 484,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
155 762,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 121,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
91 574,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
477 972,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
61 749,1
261
Управление образования области
1 079 958,5
1
2
3
4
5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 028 549,5
037
Социальная реабилитация
51 409,0
263
Управление внутренней политики области
25 030,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
18 100,0
018
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

18 100,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 273,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 273,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
108 949,9
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 034,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 915,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
635 471,7
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
635 471,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 735 380,6
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
10 525,0
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 525,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
223 736,0
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
223 736,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
318 947,0
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
318 947,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 571 199,1
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 419 176,7
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 153 137,7
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 998 884,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 610 973,5
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 680,5
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 622 390,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0

18 100,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 273,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 273,0
270
Управление по инспекции труда области
108 949,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
98 034,9
003
Капитальные расходы государственного органа
10 915,0
271
Управление строительства области
635 471,7
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
635 471,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 735 380,6
251
Управление земельных отношений области
10 525,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
10 525,0
253
Управление здравоохранения области
223 736,0
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
223 736,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
318 947,0
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
318 947,0
271
Управление строительства области
7 571 199,1
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 419 176,7
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 153 137,7
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 998 884,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 610 973,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
56 680,5
005
Капитальные расходы государственного органа
360,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 622 390,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0

8 550 330,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
109 240,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 576 762,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 377 378,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
133 516,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 334 252,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
75 526,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
9 223 799,0
1
2
3
4
5
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 014 523,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
171 600,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
31 860,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
210 850,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 023,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
948 548,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 076,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 439,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
881 793,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
47 949,8
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 879,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
70,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

8 550 330,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
109 240,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 576 762,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 377 378,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
133 516,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 334 252,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
75 526,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 223 799,0
1
2
3
4
5
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 014 523,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
171 600,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
31 860,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
210 850,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 023,0
719
Управление ветеринарии области
948 548,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
63 076,3
003
Капитальные расходы государственного органа
240,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 439,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
881 793,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
47 949,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
47 879,8
003
Капитальные расходы государственного органа
70,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

24 852,0
жастар практикасына
139 147,0
ақпараттық жұмысқа
3 107,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, оның iшiнде:
80 711,0
үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
69 082,0
адамдар саудасының құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
11 629,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 765,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
168 138,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
13 429,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
52 841,0
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге
155 762,0
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге, оның iшiнде:
36 121,0
кохлеарлы импланттары бар балаларға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу
12 029,0
кохлеарлы импланттары бар ересектерге сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу
24 092,0
Облыстың бiлiм басқармасы
104 480,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
43 413,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
61 067,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 109 897,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
127 359,0
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сондай-ақ балаларға арналған және емдік мамандандырылған тамақ өнімдерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 671 456,0
Жергілікті деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге, оның iшiнде:
6 448 300,0
қалпына келтіру емі және оңалту, паллиативтік көмек және мейірбике күтімін көрсету
382 541,0
республикалық ұйыммен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 410 526,0
қанды және оның құрамдауыштарын өндіру
636 874,0
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
209 491,0
патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу және патологоанатомиялық диагностика
15 078,0
туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты (алкоголизм, нашақорлық, уытқұмарлық), зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 793 790,0
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
765 000,0
Саламатты өмір салтын насихаттауға

24 852,0
на молодежную практику
139 147,0
на информационную работу
3 107,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, в том числе:
80 711,0
на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях полустационара и в условиях на дому
69 082,0
на оказание специальных социальных услуг жертвам торговли людьми
11 629,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 765,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
168 138,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
13 429,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
52 841,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
155 762,0
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам, в том числе:
36 121,0
замена и настройка речевых процессоров детям с кохлеарными имплантами
12 029,0
замена и настройка речевых процессоров взрослым с кохлеарными имплантами
24 092,0
Управление образования области
104 480,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
43 413,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
61 067,0
Управление здравоохранения области
12 109 897,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 359,0
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов, а также специализированных продуктов детского и лечебного питания на амбулаторном уровне
4 671 456,0
На оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на местном уровне, в том числе:
6 448 300,0
восстановительное лечение и реабилитация, паллиативная помощь и сестринский уход
382 541,0
оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 410 526,0
производство крови и ее компонентов
636 874,0
реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
209 491,0
проведение патологоанатомического вскрытия и патологоанатомической диагностики
15 078,0
оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ (алкоголизм, наркомания, токсикомания)
3 793 790,0
На материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне
765 000,0
На пропаганду здорового образа жизни

97 782,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
12 515,0
Жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету
12 515,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 579 235,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
2 577 962,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
338,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтауға
935,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 824 742,0
Агроөнеркәсіптік кешен субьектілерінің қарыздарын сақтандыру мен кепілдендіру шеңберінде субсидиялауға
133 516,0
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
75 526,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
9 223 799,0
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға
3 014 523,0
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
8 377 378,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
10 525,0
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға
10 525,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
18 468 392,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
11 431 449,0
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға
2 051 406,0
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға, оның ішінде:
2 967 530,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
2 654 427,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға, оның ішінде:
1 562 500,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
1 562 500,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
345 907,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 697 112,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 806 994,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 740 454,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 188 425,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

97 782,0
Управление внутренней политики области
12 515,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслирование новостных телепередач
12 515,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 579 235,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 577 962,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
338,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
935,0
Управление сельского хозяйства области
20 824 742,0
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
133 516,0
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
75 526,0
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
9 223 799,0
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 014 523,0
На возмещение части расходов, понесенных субьектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 377 378,0
Управление земельных отношений области
10 525,0
На изъятие земельных участков для государственных нужд
10 525,0
Целевые трансферты на развитие
18 468 392,0
в том числе:
Управление строительства области
11 431 449,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
2 051 406,0
На строительство и реконструкцию объектов образования, в том числе:
2 967 530,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 654 427,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
1 562 500,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 562 500,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
345 907,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 697 112,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
1 806 994,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 740 454,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 188 425,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года

2 203 330,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамыту, оның ішінде:
1 348 699,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
276 985,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 296 489,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
2 296 489,0
Бюджеттік несиелер
7 502 553,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
1 068 699,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 068 699,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 244 615,0
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына, оның ішінде:
4 244 615,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
4 244 615,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
177 239,0
Облыс орталықтарында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
177 239,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 012 000,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
2 012 000,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2017 жылғы 29 наурыздағы
№ 6С-9-5 шешіміне
3-қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 6С-7-2 шешіміне
5-қосымша
2017 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
20 601 451,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
11 577 412,2
оның iшiнде:
Облыстың білім басқармасы
1 645 613,8
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
1 251 042,8
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
30 571,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
364 000,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
100 000,0
Жарқайын ауданының Державинск қаласында футбол алаңына жасанды жабылуларды, көремендер үшін орындарды әзірлеуге және орнатуға, стадион аумақтарын абаттандыруға
100 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 437 822,9
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және автомобиль жолдарын жөндеуге
2 387 822,9
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
50 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 707 100,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
5 507 100,0
Сумен жабдықтауды жөндеуге
200 000,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
204 585,0
Жер пайдаланушыларға немесе жер учаскелерінің меншік иелеріне Астана қаласының жасыл аймағын құру үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп иеліктен шығару кезінде келтірілген шығынды өтеуге
204 585,0
Облыстың ветеринария басқармасы
881 793,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге

2 203 330,0
На развитие индустриальной инфраструктуры, в том числе:
1 348 699,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
276 985,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 296 489,0
На развитие транспортной инфраструктуры
2 296 489,0
Бюджетные кредиты
7 502 553,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 068 699,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 068 699,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 244 615,0
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения, в том числе:
4 244 615,0
за счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
4 244 615,0
Управление предпринимательства и промышленности области
177 239,0
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
177 239,0
Управление сельского хозяйства области
2 012 000,0
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 012 000,0
Приложение 3
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 29 марта 2017 года
№ 6С-9-5
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 12 декабря 2016 года
№ 6С-7-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2017 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
20 601 451,4
Целевые текущие трансферты
11 577 412,2
в том числе:
Управление образования области
1 645 613,8
На ремонт объектов образования
1 251 042,8
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
30 571,0
На приобретение и доставку учебников для школ
364 000,0
Управление физической культуры и спорта области
100 000,0
На изготовление и установку искусственного покрытия футбольного поля, трибун для зрителей, благоустройство территорий стадиона в городе Державинск Жаркаинского района
100 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 437 822,9
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
2 387 822,9
На финасирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
50 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 707 100,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
5 507 100,0
На ремонт системы водоснабжения
200 000,0
Управление земельных отношений области
204 585,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
204 585,0
Управление ветеринарии области
881 793,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий

709 655,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
172 138,0
Облыстың құрылыс басқармасы
100 000,0
Азаматтардын жекелеген санаттарына баспана сатып алуға
100 000,0
Облыстың мәдениет басқармасы
124 686,4
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
117 686,4
Мәдениет объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға
7 000,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
346 886,1
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 060,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыру үшін мүгедектермен қарттарға стационарлық жағдайда арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
10 863,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
263 214,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
47 791,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарын электрондық кезекпен қамтамасыз етуге
13 958,1
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
28 925,0
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
28 925,0
Нысаналы даму трансферттерi
9 024 039,2
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6 488 243,0
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
329 746,2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
1 787 526,7
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
1 301 772,7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
856 676,7
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
807 230,7
Әкімшілік ғимараттардың құрылысына
50 000,0
Көкшетау қаласының бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
750 054,0
Бурабай ауданыңда бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын дамытуға
467 603,0
Спорт объектілерін дамытуға
125 633,0
Мәдениет объектілерін дамытуға
12 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 828 897,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
437 762,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
419 060,0
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
326 900,0
Жарғылық капиталының үлкейту
645 175,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
706 899,2
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
706 899,2

709 655,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
172 138,0
Управление строительства области
100 000,0
На приобретение жилья отдельным категориям граждан
100 000,0
Управление культуры области
124 686,4
На ремонт объектов культуры
117 686,4
На укрепление материально-технической базы объектов культуры
7 000,0
Управление координации занятости и социальных программ области
346 886,1
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
11 060,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам в условиях стационара
10 863,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
263 214,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
47 791,0
На обеспечение электронными очередями центров занятости населения
13 958,1
Управление архитектуры и градостроительства области
28 925,0
На разработку градостроительной документации
28 925,0
Целевые трансферты на развитие
9 024 039,2
в том числе:
Управление строительства области
6 488 243,0
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
329 746,2
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 787 526,7
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 301 772,7
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
856 676,7
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
807 230,7
На строительство административных зданий
50 000,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
750 054,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха Бурабайского района
467 603,0
На развитие объектов спорта
125 633,0
На развитие объектов культуры
12 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 828 897,0
На развитие коммунального хозяйства
437 762,0
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
419 060,0
На развитие теплоэнергетической системы
326 900,0
Увеличение уставного капитала
645 175,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
706 899,2
На развитие транспортной инфраструктуры
706 899,2