Ақмола облысының Көкшетау, Степногорск қалаларында құрамдас бөліктерді қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № А-3/122 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 6С-9-11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5932 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы, 4-1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 11 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ақмола облысының әкімдігі қаулы етеді және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысының Көкшетау қаласында Дачная көшесі Қайым Мұхамедханов көшесі, ДСУ-15 көшесі Хамит Ерғалиев көшесі, Кирпичная көшесі Ынтымақ көшесі, Нефтебазовская көшесі Кәукен Кенжетаев көшесі, Пионерская көшесі Баубек Бұлқышев көшесі деп қайта аталсын.
2. Ақмола облысының Степногорск қаласында Лунный даңғылы Тәуелсіздік даңғылы, Ленин көшесі Республика даңғылы, Мир көшесі Бейбітшілік көшесі деп қайта аталсын.
3. Осы қаулы мен шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Т.Болатов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О переименовании составных частей в городах Кокшетау, Степногорск Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 29 марта 2017 года № А-3/122 и решение Акмолинского областного маслихата от 29 марта 2017 года № 6С-9-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 мая 2017 года № 5932
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закон Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 21 декабря 2016 года, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВИЛ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать в городе Кокшетау Акмолинской области улицу Дачная на улицу Каюма Мухамедханова, улицу ДСУ-15 на улицу Хамита Ергалиева, улицу Кирпичная на улицу Ынтымак, улицу Нефтебазовская на улицу Каукена Кенжетаева, улицу Пионерская на улицу Баубека Булкышева.
2. Переименовать в городе Степногорск Акмолинской области проспект Лунный на проспект Тауелсиздик, улицу Ленина на проспект Республики, улицу Мира на улицу Бейбитшилик.
3. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Т.Булатов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин