Ақмола облысының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № А-6/233 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 шілдеде № 6008 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № А-5/249 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы әкімдігінің 06.05.2020 № А 5/249 (ресми жарияланған күннен бастап қолданылысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі "Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақмола облыстық аумақтық испекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 03-06-91 ұсынысының негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, зақымданған алқаптар көлемінде Ақмола облысының аумағында карантиндік арамшөп – дала арамсояу бойынша карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 1 июня 2017 года № А-6/233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 июля 2017 года № 6008. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 6 мая 2020 года № А-5/249.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 06.05.2020 № А-5/249 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", на основании представления государственного учреждения "Акмолинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 февраля 2017 года № 03-06-91, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима по карантинному сорняку – повилики полевой на территории Акмолинской области, в объемах зараженных площадей, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, зақымданған алқаптар көлемінде Ақмола облысының аумағында орманның карантиндік зиянкесі – жұпсыз жібек көбелегі бойынша карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Е.Я.Каппельге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің

2. Установить карантинную зону с введением карантинного режима по карантинному вредителю леса – непарному шелкопряду на территории Акмолинской области, в объемах зараженных площадей, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Каппеля Е.Я.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области