Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № А-2/27 қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/249 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 шілдеде № 6014 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № А-2/27 қаулысына (Нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тізілімінде № 5805 болып тiркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 16 наурызда жарияланған) келесі өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының қосымшасында:
2-тармағы келесі мазмұндағы 11), 12), 13), 14) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) дефектолог;
12) біліктілігі жоғары деңгейдегі барлық санаттағы мамандар және санаты жоқ мамандар: барлық мамандықтағы мұғалімдер;
13) біліктілігі орташа деңгейдегі барлық санаттағы мамандар және санаты жоқ мамандар: барлық мамандықтағы мұғалімдер;
14) кітапханашы.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Д.З. Әділбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Мырзалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
2017 жылғы 05.06.

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 27 января 2017 года № А-2/27 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 июля 2017 года № 6014
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 27 января 2017 года № А-2/27 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5805, опубликовано 16 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменение и дополнения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в приложении к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить подпунктами 11), 12), 13), 14) следующего содержания:
"11) дефектолог;
12) специалисты высшего уровня квалификации всех категорий и без категории: учителя всех специальностей;
13) специалисты среднего уровня квалификации всех категорий и без категории: учителя всех специальностей;
14) библиотекарь.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Мурзалин
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
Д.Нурмулдин
05.06.2017 года