2017 жылға арналған субсидиялауға жататын нақты сатып алынған және пайдаланылған тұқымдардың шығындарын ішінара өтеу үшін квоталарды белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № А-7/318 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 тамызда № 6064 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақтан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелді) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған субсидиялауға жататын нақты сатып алынған және пайдаланылған тұқымдардың шығындарын ішінара өтеу үшін квоталар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Е.Я.Каппельге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 25 шілдедегі
№ А-7/318 қаулысына
қосымша
2017 жылға арналған субсидиялауға жататын нақты сатып алынған және пайдаланылған тұқымдардың шығындарын ішінара өтеу үшін квоталар
Атауы
Квота (дақылды себу алқабының %-ы)
бірегей тұқымдар
5
элиталық тұқымдар
5

Об установлении квот для частичного возмещения затрат за фактически приобретенные и использованные семена подлежащие субсидированию на 2017 год
Постановление акимата Акмолинской области от 25 июля 2017 года № А-7/318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 августа 2017 года № 6064
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10190), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты для частичного возмещения затрат за фактически приобретенные и использованные семена подлежащие субсидированию на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Каппеля Е.Я.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 25 июля 2017 года
№ А-7/318
Квоты для частичного возмещения затрат за фактически приобретенные и использованные семена подлежащие субсидированию на 2017 год
Наименование
Квота (% от посевной площади культуры)
оригинальные семена
5
элитные семена
5