2017-2018 оқу жылына жоғары білімді мамандарды дайындауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № А-10/391 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қазанда № 6112 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017-2018 оқу жылына жоғары білімді мамандарды дайындауға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М.Мырзалин
Ақмола облысы әкімдігінің
2017 жылғы 14 қыркүйектегі
№ А-10/391 қаулысына
қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием на 2017-2018 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 14 сентября 2017 года № А-10/391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 октября 2017 года № 6112
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2017 – 2018 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области М.Мурзалин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 14 сентября 2017 года
№ А-10/391