Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 6С-16-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашада № 6196 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183 104 168,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 834 335,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 961 178,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 249,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 298 405,5 мың теңге;
2) шығындар – 184 029 029,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 436 955,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 326 308,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 889 352,1 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 127 544,6 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 130 508,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 963,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -7 489 361,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7 489 361,0 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ә.Баймағамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысының
әкімі
М.Мырзалин
22.11.2017
"Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Малғаждаров
22.11.2017
Ақмола облыстық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 22 ноября 2017 года № 6С-16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2017 года № 6196
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы" от 12 декабря 2016 года № 6С-7-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5634, опубликовано 11 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017 - 2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 183 104 168,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 834 335,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 961 178,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 249,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 298 405,5 тысяч тенге;
2) затраты – 184 029 029,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 436 955,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 326 308,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 889 352,1 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 127 544,6 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 130 508,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 963,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 489 361,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 489 361,0 тысяча тенге."
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Баймагамбетов
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
Д.Нурмулдин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Акмолинской
области
М.Мурзалин
22.11.2017
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области"
Б.Малгаждаров
22.11.2017
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

102 319,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
14 776,8
1
2
3
4
5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
162 015,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 744 156,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 655 895,0
079
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
3 510 394,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
145 501,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 232 270,3
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
927 472,8
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
304 797,5
05
Денсаулық сақтау
14 964 860,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 814 466,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
255 172,6
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
395 844,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
636 486,4
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
107 819,5
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
82 185,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
317 986,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 918 642,6
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 405 290,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
15 032,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 646 803,1
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 668,5
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 859,5
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету

102 319,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
14 776,8
1
2
3
4
5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
162 015,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 744 156,0
271
Управление строительства области
3 655 895,0
079
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 510 394,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
145 501,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 232 270,3
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
927 472,8
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
304 797,5
05
Здравоохранение
14 964 860,8
253
Управление здравоохранения области
14 814 466,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
255 172,6
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
395 844,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
636 486,4
006
Услуги по охране материнства и детства
107 819,5
007
Пропаганда здорового образа жизни
82 185,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
317 986,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 918 642,6
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 405 290,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
15 032,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 646 803,1
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 668,5
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 859,5
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

295 658,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
425 420,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
220 511,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
474 712,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
594 268,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 096 460,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
81 327,2
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
455,5
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 642 985,9
1
2
3
4
5
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 012,0
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
3 901,7
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
119 714,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
29 251,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
150 394,8
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
150 394,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 779 430,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 469 640,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
260 726,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
651 009,5
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
290 467,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 731,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 107 696,3
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

295 658,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
425 420,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
220 511,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
474 712,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
594 268,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 096 460,0
029
Областные базы спецмедснабжения
81 327,2
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
455,5
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 642 985,9
1
2
3
4
5
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 012,0
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
3 901,7
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
119 714,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
29 251,5
271
Управление строительства области
150 394,8
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
150 394,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 779 430,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 469 640,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
260 726,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
651 009,5
003
Социальная поддержка инвалидов
290 467,6
007
Капитальные расходы государственного органа
16 731,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 107 696,3
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

8 784,5
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
215 752,6
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 107,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
683 325,5
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 479,9
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
239 480,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 286,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 937,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 701,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88 007,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
477 032,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
251 116,6
261
Облыстың білім басқармасы
1 076 035,5
1
2
3
4
5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 025 314,5
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 721,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 273,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

8 784,5
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
215 752,6
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 107,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
683 325,5
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 479,9
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
239 480,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 286,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
149 937,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 701,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
88 007,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
477 032,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
251 116,6
261
Управление образования области
1 076 035,5
1
2
3
4
5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 025 314,5
037
Социальная реабилитация
50 721,0
263
Управление внутренней политики области
25 030,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 273,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

1 273,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
109 190,4
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 147,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 043,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
98 260,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
98 260,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21 869 390,8
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 542,0
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 542,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
221 263,3
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
221 263,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
316 710,4
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
316 710,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 752 159,1
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 447 902,5
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 703 572,9
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 600 683,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12 577 716,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 706,8
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 178,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 438 544,5
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
670,5
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 085 181,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
7 716 854,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 267 580,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

1 273,0
270
Управление по инспекции труда области
109 190,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
99 147,4
003
Капитальные расходы государственного органа
10 043,0
271
Управление строительства области
98 260,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
98 260,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21 869 390,8
251
Управление земельных отношений области
1 542,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 542,0
253
Управление здравоохранения области
221 263,3
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
221 263,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
316 710,4
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
316 710,4
271
Управление строительства области
8 752 159,1
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 447 902,5
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 703 572,9
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 600 683,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
12 577 716,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
56 706,8
005
Капитальные расходы государственного органа
12 178,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 438 544,5
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
670,5
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 085 181,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7 716 854,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 267 580,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
7 950 977,8
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
109 240,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 174 342,2
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
31 225,5
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
13 370 032,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 261 075,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
59 169,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 774 084,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 498 461,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
163 827,0
1
2
3
4
5
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
28 176,8
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
12 000,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 008 755,9
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 613,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 848,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
941 054,5
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
51 475,9
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 405,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
70,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
7 950 977,8
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
109 240,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 174 342,2
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
31 225,5
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
13 370 032,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 261 075,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
59 169,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 774 084,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 498 461,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
163 827,0
1
2
3
4
5
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
28 176,8
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
12 000,0
719
Управление ветеринарии области
1 008 755,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
65 613,4
003
Капитальные расходы государственного органа
240,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 848,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
941 054,5
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
51 475,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
51 405,9
003
Капитальные расходы государственного органа
70,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

1 055,0
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға
31 712,0
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
269 336,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
740 073,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
260 585,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
94 861,0
көшуге субсидиялар беруге
23 470,0
жастар практикасына
139 147,0
ақпараттық жұмысқа
3 107,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, оның iшiнде:
77 144,0
үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
77 144,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 765,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
164 238,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
13 349,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
50 354,0
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге
149 937,0
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге, оның iшiнде:
21 701,0
кохлеарлы импланттары бар балаларға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу
14 540,0
кохлеарлы импланттары бар ересектерге сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу
7 161,0
Облыстың бiлiм басқармасы
108 811,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
27 367,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
81 444,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 468 950,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
119 714,0
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сондай-ақ балаларға арналған және емдік мамандандырылған тамақ өнімдерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 803 454,0
Жергілікті деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсетуге, оның iшiнде:
6 472 997,0
қалпына келтіру емі және оңалту, паллиативтік көмек және мейірбике күтімін көрсету
395 077,0
жедел медициналық көмек көрсету
1 405 290,0
Атауы
Сома, мың теңге
қанды және оның құрамдауыштарын өндіру
636 013,0
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
237 572,0
патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу және патологоанатомиялық диагностика
15 032,0
туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

1 055,0
На увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел
31 712,0
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
269 336,0
Управление координации занятости и социальных программ области
740 073,0
На развитие рынка труда, в том числе:
260 585,0
на частичное субсидирование заработной платы
94 861,0
на предоставление субсидий на переезд
23 470,0
на молодежную практику
139 147,0
на информационную работу
3 107,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, в том числе:
77 144,0
на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях полустационара и в условиях на дому
77 144,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 765,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
164 238,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
13 349,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
50 354,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
149 937,0
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам, в том числе:
21 701,0
замена и настройка речевых процессоров детям с кохлеарными имплантами
14 540,0
замена и настройка речевых процессоров взрослым с кохлеарными имплантами
7 161,0
Управление образования области
108 811,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
27 367,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
81 444,0
Управление здравоохранения области
11 468 950,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
119 714,0
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов, а также специализированных продуктов детского и лечебного питания на амбулаторном уровне
4 803 454,0
На оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи на местом уровне, в том числе:
6 472 997,0
восстановительное лечение и реабилитация, паллиативная помощь и сестринский уход
395 077,0
оказание скорой медицинской помощи
1 405 290,0
производство крови и ее компонентов
636 013,0
реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
237 572,0
проведение патологоанатомического вскрытия и патологоанатомической диагностики
15 032,0
оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

3 784 013,0
Саламатты өмір салтын насихаттауға
72 785,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
12 515,0
Жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету
12 515,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 252 107,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
3 250 834,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
338,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтауға
935,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
22 628 569,0
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
59 169,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
5 774 084,0
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға
2 498 461,0
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
13 370 032,0
Мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің
өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
926 823,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 542,0
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға
1 542,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
295 027,0
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялауға
295 027,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
18 054 882,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10 953 054,0
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға
2 037 853,0
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға, оның ішінде:
2 290 333,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
1 904 427,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға, оның ішінде:
1 536 539,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
1 536 539,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
829 257,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
517 125,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға

3 784 013,0
На пропаганду здорового образа жизни
72 785,0
Управление внутренней политики области
12 515,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслирование новостных телепередач
12 515,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 252 107,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 250 834,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
338,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
935,0
Управление сельского хозяйства области
22 628 569,0
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
59 169,0
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
5 774 084,0
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 498 461,0
На возмещение части расходов, понесенных субьектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
13 370 032,0
На субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
926 823,0
Управление земельных отношений области
1 542,0
На изъятие земельных участков для государственных нужд
1 542,0
Управление предпринимательства и промышленности
295 027,0
На субсидирование ставок по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
295 027,0
Целевые трансферты на развитие
18 054 882,0
в том числе:
Управление строительства области
10 953 054,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
2 037 853,0
На строительство и реконструкцию объектов образования, в том числе:
2 290 333,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 904 427,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
1 536 539,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 536 539,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
829 257,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
517 125,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года

3 397 112,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
613 839,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
248 121,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 026 339,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
2 218 271,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 183 090,0
Атауы
Сома, мың теңге
Индустриялық инфрақұрылымды дамыту, оның ішінде:
624 978,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
624 978,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 075 489,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
2 075 489,0
Бюджеттік несиелер
7 502 553,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
1 068 699,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 068 699,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 244 615,0
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына, оның ішінде:
4 244 615,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
4 244 615,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
177 239,0
Облыс орталықтарында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
177 239,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 012 000,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
2 012 000,0
Ақмола облыстық
мәслихатының
2017 жылғы 22 қарашадағы
№ 6С-16-2 шешіміне
3-қосымша
Ақмола облыстық
мәслихатының
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 6С-7-2 шешіміне
5-қосымша
2017 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
22 303 107,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14 585 180,2
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
24 165,0
Су тасқыны кезінде суға батқан тұрғын үйлердің тексеруін жүргізуге
24 165,0
Облыстың білім басқармасы
1 744 156,0
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
1 264 121,6
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
22 288,0
Көкшетау қаласындағы №5 "Тандау" көп салалы гимназиясына "Үздік орта білім беру ұйымына" гранты беруге
19 567,2
Аршалы ауданы Құтпанұлы атындағы орта мектепке автобусты сатып алуға
9 327,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
404 490,0
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
24 362,2
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
99 930,9
Жарқайын ауданының Державинск қаласында футбол алаңына жасанды жабылуларды, көремендер үшін орындарды әзірлеуге және орнатуға, стадион аумақтарын абаттандыруға
99 930,9
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

3 397 112,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
613 839,0
На развитие теплоэнергетической системы
248 121,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 026 339,0
На развитие теплоэнергетической системы
2 218 271,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 183 090,0
На развитие индустриальной инфраструктуры, в том числе:
624 978,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
624 978,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 075 489,0
На развитие транспортной инфраструктуры
2 075 489,0
Бюджетные кредиты
7 502 553,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 068 699,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 068 699,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 244 615,0
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения, в том числе:
4 244 615,0
за счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
4 244 615,0
Управление предпринимательства и промышленности области
177 239,0
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
177 239,0
Управление сельского хозяйства области
2 012 000,0
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 012 000,0
Приложение 3
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 22 ноября 2017 года
№ 6С-16-2
Приложение 5
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 12 декабря 2016 года
№ 6С-7-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2017 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
22 303 107,8
Целевые текущие трансферты
14 585 180,2
в том числе:
Аппарат акима области
24 165,0
На проведение обследования жилых домов подвергшихся подтоплению в период паводка
24 165,0
Управление образования области
1 744 156,0
На ремонт объектов образования
1 264 121,6
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
22 288,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" многопрофильной гимназии №5 "Тандау" города Кокшетау
19 567,2
На приобретение автобуса средней школе имени Кутпанулы Аршалынского района
9 327,0
На приобретение и доставку учебников для школ
404 490,0
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
24 362,2
Управление физической культуры и спорта области
99 930,9
На изготовление и установку искусственного покрытия футбольного поля, трибун для зрителей, благоустройство территорий стадиона в городе Державинск Жаркаинского района
99 930,9
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

3 128 996,5
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және автомобиль жолдарын жөндеуге
2 791 958,5
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
150 000,0
Мемлекет мұқтаждағы үшін жолдардың құрылысына және қайта жабдықталуына байланысты алынып қойылған жер телімдерін және басқа да жылжымайтын мүліктерді сатып алуға
187 038,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 716 854,3
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
6 886 372,3
Сумен жабдықтау және су бұруын жөндеуге
561 900,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
268 582,0
Облыстың ветеринария басқармасы
941 054,5
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
712 564,1
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
228 490,4
Облыстың құрылыс басқармасы
164 344,0
Азаматтардын жекелеген санаттарына баспана сатып алуға
164 344,0
Облыстың мәдениет басқармасы
49 108,9
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
44 041,6
Мәдениет объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға
5 067,3
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
698 887,1
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11 060,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыру үшін мүгедектермен қарттарға стационарлық жағдайда арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
10 863,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
425 847,5
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
15 884,7
Халықты жұмыспен қамту орталықтарын электрондық кезекпен қамтамасыз етуге
13 958,1
Азаматтардың жекеленген топтарына біржолғы ақшалай өтемақы төлеуге
215 813,8
"Е-Халық" ақпараттық жүйені іске асыруына
5 460,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
17 683,0
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
17 683,0
Атауы
Сома, мың теңге
Нысаналы даму трансферттерi
7 717 927,6
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
5 540 059,8
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
332 112,5
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
1 220 061,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
1 203 571,7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
953 974,6
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
895 100,8
Әкімшілік ғимараттардың құрылысына
50 000,0
Көкшетау қаласының бос уақытта инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға

3 128 996,5
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
2 791 958,5
На финасирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
150 000,0
На выкуп земельного и иного недвижимого имущества в связи с отчуждением земельного участка для государственных нужд под строительство и реконструкцию дорог
187 038,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 716 854,3
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
6 886 372,3
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
561 900,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
268 582,0
Управление ветеринарии области
941 054,5
На проведение противоэпизоотических мероприятий
712 564,1
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
228 490,4
Управление строительства области
164 344,0
На приобретение жилья отдельным категориям граждан
164 344,0
Управление культуры области
49 108,9
На ремонт объектов культуры
44 041,6
На укрепление материально-технической базы объектов культуры
5 067,3
Управление координации занятости и социальных программ области
698 887,1
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
11 060,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам в условиях стационара
10 863,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
425 847,5
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
15 884,7
На обеспечение электронными очередями центров занятости населения
13 958,1
На выплату единовременного пособия отдельным категориям граждан
215 813,8
На реализацию информационной системы "Е-Халык"
5 460,0
Управление архитектуры и градостроительства области
17 683,0
На разработку градостроительной документации
17 683,0
Целевые трансферты на развитие
7 717 927,6
в том числе:
Управление строительства области
5 540 059,8
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
332 112,5
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 220 061,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 203 571,7
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
953 974,6
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
895 100,8
На строительство административных зданий
50 000,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау