Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № С-14/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 қазанда № 6095 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № С-25/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 07.12.2018 № С-25/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 20.03.2018 № С-19/11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 546 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 20.03.2018 № С-19/11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 20.03.2018 № С-19/11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 14–ші
кезектен тыс сессиясының
төрағасы
М.Тукеев
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының
әкімі
Е.Маржықпаев
2017 жылғы "19" қыркүйек
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Көкшетау қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
Б.Каримов
2017 жылғы "19" қыркүйек
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 19 қыркүйектегі

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19 сентября 2017 года № С-14/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 октября 2017 года № 6095. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2018 года № С-25/4
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 07.12.2018 № С-25/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20.03.2018 № С-19/11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20.03.2018 № С-19/11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау, согласно приложению, к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 изложен в новой в редакции на казахском языке текст на русском языке не меняется решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20.03.2018 № С-19/11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 14-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
М.Тукеев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихат
шестого созыва
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"19" сентября 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
государственных доходов
по городу Кокшетау
департамента государственных
доходов по Акмолинской
области
Б.Каримов
"19" сентября 2017 года
Приложение
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 19 сентября 2017 года