2018-2020 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-18/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 6297 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018–2020 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 245 265,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 883,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 823,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –219 559,4 мың теңге;
2) шығындар – 245 265,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 07.12.2018 № С-25/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018–2020 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –30 337,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 585,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 184,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –26 568,1 мың теңге;
2) шығындар – 30 337,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 07.12.2018 № С-25/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 142 729,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенциялар ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 123 978,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентініне 18751,0 мың теңге сомасында.

О бюджете на 2018-2020 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № С-18/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2018 года № 6297.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 245 265,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 883,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 823,1 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 219 559,4 тысячи тенге;
2) затраты – 245 265,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 07.12.2018 № С-25/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2018–2020 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 337,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 585,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 184,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 26 568,1 тысяча тенге;
2) затраты – 30 337,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 07.12.2018 № С-25/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2018 год предусмотрены бюджетные субвенции из бюджета города Кокшетау в сумме 142 729,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 123 978,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 18 751,0 тысяча тенге.

3-1. 2018 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер 3-қосымшасына сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 06.04.2018 № С-20/3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 18–ші
кезектен тыс сессиясының
төрағасы
Ж.Абишев
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
2017 жылғы "22 " желтоқсан
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы

3-1. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из бюджета города Кокшетау согласно приложению 3.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 06.04.2018 № С-20/3 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель 18-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Ж.Абишев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"22" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 22 декабря 2017 года

2 322,9
Красный Яр ауылының "Көкше" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының жұмсақ шатырын ауыстырумен күрделі жөндеу
23 663,2
Красный Яр ауылының Мир, Геологов, Островский көшелерінің, Сейфуллин көшесінің жалғасын электр желілерімен жабдықтауды жайластыру
65 146,5
Красный Яр ауылының Көкен Шәкеев, Интернациональная, СПТУ-9 көшелерінің сыртқы жарықтандыруын жайластыру
3 959,0
Станционный кенті әкімінің аппараты
7 817,1
Станционный кенті әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
6 237,1
Станционный кентін аббатандыру және санитарияны қамтамасыз ету
1 580,0

2 322,9
Капитальный ремонт с заменой мягкой кровли на здании Государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Кокше" села Красный Яр
23 663,2
Обустройство сетей электроснабжения улиц Мира, Геологов, Островского, продолжение улицы Сейфуллина села Красный Яр
65 146,5
Обустройство наружного освещения улиц Кокена Шакеева, Интернациональная, СПТУ-9 села Красный Яр
3 959,0
Аппарата акима поселка Станционный
7 817,1
Содержание аппарата акима поселка Станционный
6 237,1
Обеспечение благоустройства и санитарии поселка Станционный
1 580,0