Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-13/2 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 6С-21/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 6136 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-13/2 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5680 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 225 242,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 475 453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 255,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 77 060 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 619 474,2 мың теңге;
2) шығындар – 5 202 315,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 985 405 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 986 967 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 562 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 50 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 50 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 012 478,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 012 478,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Морозова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
23.10.2017 ж.
"Степногорск қаласының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ш.Төлегенова
23.10.2017 ж.
Степногорск қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2016 года № 6С-13/2 "О бюджете города на 2017-2019 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 23 октября 2017 года № 6С-21/2. Зарегистрировано Департаменом юстиции Акмолинской области 30 октября 2017 года № 6136
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2017-2019 годы" от 24 декабря 2016 года № 6С-13/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5680, опубликовано 12 января 2017 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 225 242,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 475 453 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 53 255,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 77 060 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 619 474,2 тысячи тенге;
2) затраты – 5 202 315,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 985 405 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 986 967 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 562 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 50 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 012 478,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 012 478,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Н.Морозова
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
23.10.2017 г.
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города
Степногорска"
Ш.Тулегенова
23.10.2017 г.
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

15 719,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 173,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
546,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
186 661,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
145 474,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39 806,6
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 380,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
110 989
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
102 473
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 516
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 531,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 401,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 222
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 702
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
206
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 302,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 107,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 195,1
02
Қорғаныс
242 233,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
242 233,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 639,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
239 394
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 020,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 020,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 020,3
04
Білім беру
3 133 792,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 444,2

15 719,8
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15 173,5
003
Капитальные расходы государственного органа
546,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
186 661,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
145 474,2
003
Капитальные расходы государственного органа
39 806,6
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 380,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
110 989
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
102 473
022
Капитальные расходы государственного органа
8 516
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 531,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 401,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 222
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 702
015
Капитальные расходы государственного органа
206
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 302,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
23 107,5
013
Капитальные расходы государственного органа
13 195,1
02
Оборона
242 233,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
242 233,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 639,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
239 394
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 020,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 020,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 020,3
04
Образование
3 133 792,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 444,2

1 365,4
Бестөбе кентінің № 1 орта мектебінің шатырын ағымдағы жөндеуді аяқтауға
27 900
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
29 766,6
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласындағы жалдамалы 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына 1 позиция
29 540
Степногорск қаласындағы жалдамалы 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына 2 позиция
28 198
Степногорск қаласындағы 45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды жайластыру (1 позиция)
10 884
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
19 874
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ қара мал) құнын қайтаруға

1 365,4
На завершение текущего ремонта кровли средней школы № 1 поселка Бестобе
27 900
На приобретение и доставку учебников для школ
29 766,6
Отдел строительства
На строительство арендного 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске 1 позиция
29 540
На строительство арендного 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске 2 позиция
28 198
Обустройство инженерных коммуникаций к 45-ти квартирному жилому дому в городе Степногорске (1 позиция)
10 884
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
19 874
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой

538
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге
30 000
Степногорск қаласындағы Степная көшесінен Автобазаға дейінгі Парковая көшесі бойынша ағымдағы жөндеуге
127 914,3
"Шаңтөбе-Энергокешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жарғылық капиталын ұлғайтуға
50 000
Қала әкімінің аппараты
Шаңтөбе кентінің жылумен жабдықтау объектілерінің жылу маусымын аяқтауға

538
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На текущий ремонт автомобильных дорог
30 000
На капитальный ремонт по улице Парковая от улицы Степная до Автобазы города Степногорска
127 914,3
На увеличение уставного капитала товарищества с ограниченной отвественностью "Шантобе-Энергокомплекс"
50 000
Аппарат акима города
На завершение отопительного сезона объектов теплоснабжения поселка Шантобе