2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № а-11/543 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 6199 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 15 ноября 2017 года № а-11/543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 ноября 2017 года № 6199
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса берілген 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Степногорск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 03 сәуірдегі № а-4/164 "2017 жылға арналған Степногорск қаласында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5933 тіркелген, 2017 жылдың 18 мамырда "Степногорск ақшамы" қалалық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Степногорска от 03 апреля 2017 года № а-4/164 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в городе Степногорске на 2017 год" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5933, опубликованно 18 мая 2017 года в городской газете "Вечерний Степногорск").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.М.Әбіловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
Степногорск қаласы
әкімдігінің
2017 жылғы 15.11
№ а-11/543 қаулысымен
бекітілген
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ұйымның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
1
Степногорск қаласы білім бөлімінің жанындағы "Нұршуақ" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Абилову Г.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
Утвержден
постановлением акимата
города Степногорска
от 15.11 2017 года
№ а-11/543
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год
Наименование организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нұршуақ" при отделе образования города Степногорска