"Ақкөл аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15 сәуірдегі № С 33-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № С 10-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 5877 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақкөл аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Ақкөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15 сәуірдегі № С 33 - 2 (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4199 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
М.Құсайынова
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Ж.Салыбекова

О признании утратившим силу решения Аккольского районного маслихата от 15 апреля 2014 года № С 33-2 "Об утверждении регламента Аккольского районного маслихата"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 28 марта 2017 года № С 10-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 апреля 2017 года № 5877
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата "Об утверждении регламента Аккольского районного маслихата" от 15 апреля 2014 года № С 33 - 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4199, опубликовано 30 мая 2014 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата
М.Кусаинова
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова