"Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй ұстауға(жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) және коммуналдық қызметтерді тұтынуға көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы" Ақкөл аудандық мәслихаттың 2002 жылғы 29 қазандағы № С 29-12 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 тамыздағы № С 14-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қыркүйекте № 6068 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй ұстауға (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) және коммуналдық қызметтерді тұтынуға көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы" Ақкөл аудандық мәслихаттың 2002 жылғы 29 қазандағы № С 29-12 (Ақмола облысының Әділет басқармасында № 1374 тіркелген, 2002 жылғы 19 қарашада аудандық "Знамя Родины" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Моор
Ақкөл аудандық мәслихат
хатшысы
Ж.Салыбекова

О признании утратившим силу решения Аккольского районного маслихата от 29 октября 2002 года № С 29-12 "Об утверждении Правил оказания помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 августа 2017 года № С 14-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 сентября 2017 года № 6068
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг" от 29 октября 2002 года № С 29 - 12 (зарегистрировано Управлением юстиции Акмолинской области 15 ноября 2002 года № 1374, опубликовано 19 ноября 2002 года в районной газете "Знамя Родины").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата
А.Моор
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова