Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 7 наурыздағы № 05 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 5829 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 18.08.2017 № 11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғаныс туралы" Заңына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 02 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына, төтенше жағдайлардың адын алу және жою жөніндегі аудандық комиссияның кезектен тыс шұғыл отырысының қорытындысы бойынша 2017 жылғы 15 ақпандағы № 3 хаттамасына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Аршалы ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Ә.Т.Ыбыраев төтенше жағдайларды жоюдың басшысы болып тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Т. Ыбыраевқа жүктелсін.
4. Аршалы ауданы әкімінің осы шешімі әрекеті 2017 жылдың 15 ақпаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшінен енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі А.Тайжанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 7 марта 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 марта 2017 года № 5829. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 18 августа 2017 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 18.08.2017 № 11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О гражданской защите" от 11 апреля 2014 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 02 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 15 февраля 2017 года № 3, аким района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Аршалынского района Акмолинской области чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Аршалынского района Акмолинской области Ибраева А.Т. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Ибраева А.Т.
4. Действие настоящего решения акима Аршалынского района распространяется на правоотношения, возникшие с 15 февраля 2017 года.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района А.Тайжанов