Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/7 "Атбасар ауданының Атбасар қаласы және ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 ақпандағы № 6С 9/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 5849 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына, "Ақмола облысы Атбасар ауданының Новоалександровка ауылын және Новоалександровка ауылдық округін қайта атау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № А-13/577 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5704 тіркелген) шешіміне сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар ауданының Атбасар қаласы және ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3993 тіркелген, 2014 жылғы 7 ақпандағы "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешiмнің 2 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Сәдуақасов М.Н.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудан әкімінің
міндетін атқарушы
А.В. Чириков
22 ақпан 2017 жыл
2017 жылғы 22 ақпандағы

О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/7 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Атбасар и сельских населенных пунктов Атбасарского района"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2017 года № 6С 9/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2017 года № 5849
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Акмолинской области от 12 декабря 2016 года № А-13/577 и решением Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-11 "О переименовании села Новоалександровка и Новоалександровского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5704), Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Атбасар и сельских населенных пунктов Атбасарского района" от 25 декабря 2013 года № 5С 21/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3993, опубликовано 7 февраля 2014 года в газетах "Атбасар", "Простор") следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Садвокасов М.Н.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Атбасарского района
А.В. Чириков
22 февраля 2017 года
Приложение
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 22 февраля 2017 года