Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 шілдедегі № а-7/262 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 тамызда № 6043 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-4/173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 25.04.2019 № а-4/173 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы №а-8/361 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4343 тіркелген, "Атбасар", "Простор" газеттерінде 2014 жылдың 12 қыркүйегінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
қаулының 1 қосымшасындағы 22 жолы келесідей редакцияда баяндалсын:
"22. Мариновка ауылы, Жеңіс көшесі, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 69 ғимараты жанындағы стенд."
қаулының 2 қосымшасындағы 7 жолы келесідей редакцияда баяндалсын:
"7. Мариновка ауылы, Жеңіс көшесі, 65, "Амантай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының мәжіліс залы."
2. Осы қаулы Ақмола облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Никишов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
Т.Боранбаев
2017 жылғы "11". 07.

О внесении изменений в постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года № а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 11 июля 2017 года № а-7/262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 августа 2017 года № 6043. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 25 апреля 2019 года № а-4/173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 25.04.2019 № а-4/173 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Атбасаркого района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атбасарского района от 25 августа 2014 года № а-8/361 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4343, опубликовано 12 сентября 2014 года в газетах "Атбасар", "Простор") следующие изменения:
строку 22 приложения 1 к постановлению изложить в следующей редакции:
"22. Село Мариновка, улица Женис, стенд у здания № 69 государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района."
строку 7 приложения 2 к постановлению изложить в следующей редакции:
"7. Село Мариновка, улица Женис, 65, актовый зал здания товарищества с ограниченной ответственностью "Амантай".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского
района
А.Никишов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Атбасарской
районной избирательной
комиссии
Т.Боранбаев
"11".07.2017 год