Атбасар ауданы Тельман ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Тельман ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 6295 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Тельман ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданы Тельман ауылдық округінің көшелері қайта аталсын:
1) Тельман ауылы бойынша:
№1 көшесі Бірлік көшесіне;
№3 көшесі Бейбітшілік көшесіне;
№4 көшесі Ынтымақ көшесіне;
№5 көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
№6 көшесі Еңбек көшесіне;
№7 көшесі Достық көшесіне;
№8 көшесі Жастар көшесіне;
№9 көшесі Береке көшесіне.
2) Поповка ауылы бойынша:
№1 көшесі Жастар көшесіне;
№2 көшесі Бейбітшілік көшесіне;
№3 қөшесі Жеңіс көшесіне;
№4 көшесі Есіл көшесіне;
№5 көшесі Қаражар көшесіне;
№6 көшесі Сәдібек көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тельман ауылдық
округінің әкімі
К.Әдепбаева

О переименовании улиц Тельманского сельского округа Атбасарского района
Решение акима Тельманского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 20 декабря 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2018 года № 6295
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким Тельманского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы Тельманского сельского округа Атбасарского района:
1) по селу Тельман:
улицу № 1 на улицу Бирлик;
улицу № 3 на улицу Бейбитшилик;
улицу № 4 на улицу Ынтымак;
улицу № 5 на улицу Тауелсиздик;
улицу № 6 на улицу Енбек;
улицу № 7 на улицу Достық;
улицу № 8 на улицу Жастар;
улицу № 9 на улицу Береке.
2) по селу Поповка:
улицу № 1 на улицу Жастар;
улицу № 2 на улицу Бейбитшилик;
улицу № 3 на улицу Женис;
улицу № 4 на улицу Есил;
улицу № 5 на улицу Каражар;
улицу № 6 на улицу Садибек.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Тельманского
сельского округа
К.Адепбаева