Атбасар ауданы Ярославка ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Ярославка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 6279 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Ярославка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданы Ярославка ауылдық округінің көшелері қайта аталсын:
1) Тимашевка ауылы бойынша:
Центральная көшесі Орталық көшесіне;
Приишимная көшесі Есіл көшесіне;
Луговая көшесі Жайлау көшесіне;
Мир көшесі Бейбітшілік көшесіне;
Пролетарская көшесі Достық көшесіне;
Новостроек көшесі Тәуелсіздік көшесіне.
2) Калиновка ауылы бойынша:
Трудовая көшесі Еңбек көшесіне;
Молодежная көшесі Жастар көшесіне;
Береговая көшесі Жағалау көшесіне.
3) Хрящевка ауылы бойынша:
Целинная көшесі Ынтымақ көшесіне;
Озерная көшесі Мәдениет көшесіне.
4) Родионовка ауылы бойынша:
Степная көшесі Сарыарқа көшесіне;
Садовая көшесі Саябақ көшесіне.
5) Магдалиновка ауылы бойынша:
Центральная көшесі Орталық көшесіне;
Новостроек көшесі Бірлік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап колданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданы
Ярославка ауылдық
округінің әкімінің
міндетін атқарушы
Н.Шум

О переименовании улиц Ярославского сельского округа Атбасарского района
Решение акима Ярославского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 20 декабря 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 января 2018 года № 6279
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким Ярославского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы Ярославского сельского округа Атбасарского района:
1) по селу Тимашевка:
улицу Центральная на улицу Орталык;
улицу Приишимная на улицу Есил;
улицу Луговая на улицу Жайлау;
улицу Мир на улицу Бейбитшилик;
улицу Пролетарская на улицу Достык;
улицу Новостроек на улицу Тауелсиздик.
2) по селу Калиновка:
улицу Трудовая на улицу Енбек;
улицу Молодежная на улицу Жастар;
улицу Береговая на улицу Жагалау.
3) по селу Хрящевка:
улицу Целинная на улицу Ынтымак;
улицу Озерная на улицу Мадениет.
4) по селу Родионовка:
улицу Степная на улицу Сарыарка;
улицу Садовая на улицу Саябак.
5) по селу Магдалиновка:
улицу Центральная на улицу Орталык;
улицу Новостроек на улицу Бирлик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима Ярославского
сельского округа
Атбасарского района
Н.Шум