Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 6280 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Ақан Құрманов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақан Құрманов ауылдық округінің көшелері қайта аталсын:
1) Ақан Құрманов ауылы бойынша:
№ 9 көшесі Мәдениет көшесіне;
№ 10 көшесі Атамекен көшесіне.
2) Қаракөл ауылы бойынша:
№ 1 көшесі Жағалау көшесіне;
№ 2 көшесі Алаш көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақан Құрманов ауылдық
округінің әкімі А.Белялова

О переименовании улиц сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
Решение акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 20 декабря 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 января 2018 года № 6280
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким сельского округа Акана Курманова РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы сельского округа Акана Курманова:
1) по селу Акана Курманова:
улицу № 9 на улицу Мадениет;
улицу № 10 на улицу Атамекен.
2) по селу Караколь:
улицу № 1 на улицу Жагалау;
улицу № 2 на улицу Алаш.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа
Акана Курманова
А.Белялова