Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-14-2 "2017-2019 жылдарға арналған Астрахан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қазандағы № 6С-24-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қарашада № 6144 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған Астрахан ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-14-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5691 тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтарда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3420527,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 570078,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37667,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5575,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2807207,7 мың теңге;
2) шығындар – 3491780,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29334,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40438,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11104,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 65274,3 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 65274,3 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165861,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165861,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Шарипов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Т.Ерсейітов
20.10.2017 ж.
Астрахан аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-14-2 "О бюджете Астраханского района на 2017-2019 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20 октября 2017 года № 6С-24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 ноября 2017 года № 6144
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Астраханского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-14-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5691, опубликовано 16 января 2017 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3420527,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 570078,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37667,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5575,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2807207,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3491780,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29334,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40438,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11104,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 65274,3 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 65274,3 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -165861,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165861,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
Б.Шарипов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского
района
Т.Ерсеитов
20.10.2017 г.
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

154531,2
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2776,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10242,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9942,8
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32499,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25672,9
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1827,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1500,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
8791,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8791,3
02
Қорғаныс
7444,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
7444,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2495,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4755,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
194,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
5931,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5931,6
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5931,6
04
Бiлiм беру
1930155,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1869233,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13862,0
003
Жалпы білім беру
1430592,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
34388,9
006
Балаларға қосымша білім беру
28742,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олипиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу

154531,2
022
Капитальные расходы государственного органа
2776,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10242,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9942,8
013
Капитальные расходы государственного органа
300,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32499,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25672,9
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1827,0
015
Капитальные расходы государственного органа
5000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1500,0
040
Развитие объектов государственных органов
1500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
8791,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8791,3
02
Оборона
7444,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7444,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2495,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4755,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
194,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5931,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5931,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5931,6
04
Образование
1930155,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1869233,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13862,0
003
Общеобразовательное обучение
1430592,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
34388,9
006
Дополнительное образование для детей
28742,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба

482732,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
277959,4
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
71975,0
Жалтыр ауылының көшелерін ағымдағы жөндеуге
29008,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарды жылу беру мерзіміне дайындауға
25000,0
Азаматтардың жекеленген санаттарына тұрғын үй сатып алуға үшін
17967,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
125043,3
Петровка орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге
110718,6
Ұлты тұрғылықты емес мектеп оқушыларына мемлекеттік тіл бойынша іс-шараларды өткізуге
1605,9
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
11497,1
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп мұғалімдерін оқытуға
1221,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24074,1
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуларды іске асыруға
23059,8
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға
1014,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
56867,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
47552,0
Санитарлық союға бағытталатын бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларының (ірі және ұсақ қара мал) құнын өтеуге
9315,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
204773,5
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
165974,5
Петровка ауылындағы төбе шатыры жоқ "Петровка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын төбе шатыры бар ғимаратқа қайта құру
23862,0
Астрахан ауылындағы 36 пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысы
40000,0
Астрахан ауылындағы 36 пәтерлі тұрғын-үйге инженерлік-коммуналдық желілерін құру
60269,5
Каменка ауылын сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы
41843,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38799,0
Шаруашылық жүргізу құқығы бар "Комхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорының жарғы капиталын арттыруға
38799,0

482732,9
Целевые текущие трансферты
277959,4
в том числе
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
71975,0
На текущий ремонт улиц села Жалтыр
29008,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
25000,0
На приобретение жилья отдельным категориям граждан
17967,0
Отдел образования района (города областного значения)
125043,3
На проведение капитального ремонта Петровской средней школы
110718,6
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1605,9
На приобретение и доставку учебников для школ
11497,1
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
1221,7
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24074,1
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
23059,8
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1014,3
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
56867,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
47552,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
9315,0
Целевые трансферты на развитие
204773,5
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
165974,5
На реконструкцию бесчердачной крыши здания государственного учреждения "Петровская средняя школа" на чердачную в селе Петровка
23862
Строительство 36-ти квартирного жилого дома в селе Астраханка
40000
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 36-ти квартирному жилому дому в селе Астраханка
60269,5
Строительство системы водоснабжения села Каменка
41843
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38799
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Комхоз"
38799