Каменка ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі № 1 "Каменка ауылының көшелеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Каменка ауылы әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 маусымда № 5980 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Каменка ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Каменка ауылдық округі әкімінің "Каменка ауылының көшелеріне атаулар беру туралы" 2009 жылғы 14 қыркүйектегі № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-107 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 қазандағы "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2009 жылдың 15 сәуірдегі Каменка ауылы тұрғындары жиынның хаттамасын ескере отырып, Каменка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Каменка ауылының әкімі Л.Огневская
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Г.Карасаева
12.05.17ж.
Астрахан ауданының
"Құрылыс, сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Н.Кулаков
12.05.17ж.
Астрахан ауданының
"Экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ғ.Шонабаева
12.05.17ж.

О внесении изменения в решение акима Каменского сельского округа от 14 сентября 2009 года № 1 "О присвоении наименований улицам в селе Каменка"
Решение акима села Каменка Астраханского района Акмолинской области от 12 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 июня 2017 года № 5980
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким села Каменка РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каменского сельского округа "О присвоении наименований улицам в селе Каменка" от 14 сентября 2009 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-107, опубликовано 30 октября 2009 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола схода жителей села Каменка от 15 апреля 2009 года, аким Каменского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Каменка Л.Огневская
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков" Астраханского района
Г.Карасаева
12.05.17г.
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел строительства,
архитектуры и
градостроительства"
Астраханского района
Н.Кулаков
12.05.17г.
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
Астраханского района
Г.Шонабаева
12.05.17г.