Колутон ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 2 шілдедегі № 1 "Бірлік ауылының көшесіне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Колутон ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 5924 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Колутон ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Колутон ауылдық округі әкімінің "Бірлік ауылының көшесіне атау беру туралы" 2010 жылғы 2 шілдедегі № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-134 болып тіркелген, 2010 жылғы 13 тамызда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Колутон ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Колутон ауылдық
округінің әкімі
Т.Мухамеджанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Г.Карасаева
27.03.2017 ж.
Астрахан ауданының "Құрылыс,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Н.Кулаков
27.03.2017 ж.

О внесении изменения в решение акима Колутонского сельского округа от 2 июля 2010 года № 1 "О присвоении наименования улице в селе Бирлик"
Решение акима Колутонского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27 марта 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 мая 2017 года № 5924
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Колутонского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Колутонского сельского округа "О присвоении наименования улице в селе Бирлик" от 2 июля 2010 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-134, опубликовано 13 августа 2010 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким Колутонского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Колутонского
сельского округа
Т.Мухамеджанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков" Астраханского
района
Г.Карасаева
27.03.2017 г.
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел строительства,
архитектуры и градостроительства"
Астраханского района
Н.Кулаков
27.03.2017 г.