Новочеркасск ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 14 қазаңдағы № 2 "Новочеркасск селосы көшелерінің атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Новочеркасск ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 маусымда № 5982 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Новочеркасск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Новочеркасск ауылдық округі әкімінің "Новочеркасск селосы көшелерінің атауларын өзгерту туралы" 2009 жылғы 14 қазандағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-108 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 қарашада "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2009 жылғы 21 тамыздағы № 10 Новочеркасск ауылы тұрғындары жиынның хаттамасын ескере отырып, Новочеркасск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосы" деген сөзі "ауылы" деген сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Новочеркасск ауылдық
округінің әкімі
Т.Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Г.Карасаева
12.05.17 ж.
Астрахан ауданының
"Құрылыс, сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Н.Кулаков
12.05.17 ж.
Астрахан ауданының
"Экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ғ.Шонабаева
12.05.17 ж.

О внесении изменений в решение акима Новочеркасского сельского округа от 14 октября 2009 года № 2 "О переименовании улиц в селе Новочеркасское"
Решение акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 12 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 июня 2017 года № 5982
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Новочеркасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Новочеркасского сельского округа "О переименовании улиц в селе Новочеркасское" от 14 октября 2009 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-108, опубликовано 13 ноября 2009 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола схода жителей села Новочеркасское от 21 августа 2009 года № 10, аким Новочеркасского сельского округа РЕШИЛ:";
в заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слово "селосы" заменить словом "ауылы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Новочеркасского
сельского округа
Т.Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков" Астраханского района
Г.Карасаева
12.05.17 г.
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел строительства,
архитектуры и
градостроительства"
Астраханского района
Н.Кулаков
12.05.17 г.
Руководитель
Государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
Астраханского района
Г.Шонабаева
12.05.17 г.