Острогорск ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 16 қазандағы № 4 "Новый Колутон ауылының көшелеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Острогорск ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 5848 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Острогорск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Острогорск ауылдық округі әкімінің "Новый Колутон ауылының көшелеріне атаулар беру туралы" 2009 жылғы 16 қазандағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-110 болып тіркелген, 2009 жылғы 20 қарашадағы "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2009 жылдың 24 сәуірдегі Новый Колутон ауылы тұрғындары жиынның хаттамасын ескере отырып, Острогорск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Острогорск ауылдық
округінің әкімі
Т.Құрман
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Карасаева
27.02.2017 ж.
Астрахан ауданының "Құрылыс,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н.Кулаков
27.02.2017 ж.
Астрахан ауданының "Экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ғ.Шонабаева
27.02.2017 ж.

О внесении изменения в решение акима Острогорского сельского округа от 16 октября 2009 года № 4 "О присвоении наименований улицам в селе Новый Колутон"
Решение акима Острогорского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2017 года № 5848
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Острогорского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Острогорского сельского округа "О присвоении наименований улицам в селе Новый Колутон" от 16 октября 2009 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-110, опубликовано 20 ноября 2009 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола схода жителей села Новый Колутон от 24 апреля 2009 года, аким Острогорского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Острогорского
сельского округа
Т.Курман
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков"
Астраханского района
Г.Карасаева
27.02.2017 г.
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел строительства,
архитектуры и градостроительства"
Астраханского района
Н.Кулаков
27.02.2017 г.
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" Астраханского района
Г.Шонабаева
27.02.2017 г.