Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 6С-2/2 "Бұланды аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 6С-9/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 5815 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 6С-2/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5355 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырда "Бұланды Ақпарат" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 9 – сессияның
төрағасы
А.Есентұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов

О признании утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 19 апреля 2016 года № 6С-2/2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Буландынского районного маслихата"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2017 года № 6С-9/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 марта 2017 года № 5815
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 19 апреля 2016 года № 6С-2/2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Буландынского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5355, опубликовано 27 мая 2016 года в газете "Бұланды Ақпарат").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной
регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в
действие со дня официального опубликования.
Председатель 9 очередной
сессии
А.Есентуров
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов