Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С10-2 "Ауданның 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 мамырдағы № 6С 13-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 мамырда № 5968 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Ауданның 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С10-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5677 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда аудандық "Алтын астық" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1272824,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 192089,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2550,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5795,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1072390,6 мың теңге;
2) шығындар – 1284774,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12977,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17380,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4403,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40300,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 40300,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65227,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65227,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17018,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4403,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52612,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Достенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
2017 жылғы 15 мамыр
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 15 мамырдағы

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2016 года № 6С10-2 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15 мая 2017 года № 6С 13-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 мая 2017 года № 5968
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете района на 2017-2019 годы" от 24 декабря 2016 года № 6С10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5677, опубликовано 23 января 2017 года в районной газете "Алтын астық") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 1272824,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 192089,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2550,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5795,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1072390,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1284774,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12977,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17380,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4403,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40300,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 40300,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65227,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65227,0 тысяч тенге:
поступление займов – 17018,0 тысяч тенге;
погашение займов – 4403,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52612,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Достенов
Секретарь
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского района Н.Тулепов
15 мая 2017 года
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 15 мая 2017 года

2 100,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 483,4
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1 609,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін
1 874,4
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
2 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
158 994,2
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158994,2
Жарғылық капиталының үлкейту

2 100,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
3 483,4
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
На приобретение и доставку учебников для школ
1 874,4
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2 000,0
На подготовку к отопительному сезону коммунальных предприятий
2 000,0
Целевые трансферты на развитие
158 994,2
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
158994,2
Увеличение уставного капитала

40300,0
Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылындағы Днепропетровск мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандықтың құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
4461,2
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылындағы аудандық Мәдениет үйінің қайта құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
5000,0
Егіндікөл ауданы Аудандық Мәдениет үйіне блок-модульді қазандықтың құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
7000,0
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылында екі пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (5 позиция)
102233,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 15 мамырдағы
№ 6С13-4 шешіміне
3 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2016 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С10-2 шешіміне
7 қосымша
2017 жылға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
БАРЛЫҒЫ,
мың теңге
Абай ауылы
Алакөл ауылдық округі
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

40300,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для Днепропетровской школы в селе Коржинколь Егиндыкольского района
4461,2
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию районного Дома культуры в селе Егиндыколь Егиндыкольского района
5000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы для строительства блочно-модульной котельной районного Дома культуры Егиндыкольского района
7000,0
Строительство двухквартирного жилого дома (5 позиций) в селе Егиндыколь Егиндыкольского района
102233,0
Приложение 3
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 15 мая 2017 года
№ 6С13-4
Приложение 7
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 24 декабря 2016 года
№ 6С10-2
Бюджетные программы сел и сельских округов на 2017 год
Функциональная группа
ВСЕГО,
тысяч тенге
село Абай
Алакольский сельский округ
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего