2018-2020 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С19-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6308 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018– 2020 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36033,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23410,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4031,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8592,0 мың теңге;
2) шығындар – 36033,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 31.10.2018 № 6С28-3 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен Егіндікөл ауылының бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
2) салықтық емес түсімдер:
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
3) трансферттердің түсімдері:
субвенциялар.
3. 2018 жылға Егіндікөл ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2018 жылға 15499,0 мың теңге сомасында;
2019 жылға 13520,0 мың теңге сомасында;
2020 жылға 16530,0 мың теңге сомасында.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Абилов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл аулының
әкімі
А.Башенов
2017 жылғы 25 желтоқсан
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы

О бюджете села Егиндыколь на 2018-2020 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6С19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6308.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 36033,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23410,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4031,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8592,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36033,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31.10.2018 № 6С28-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить доходы бюджета села Егиндыколь за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
2) неналоговых поступлений:
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;
3) поступлений трансфертов:
субвенций.
3. Учесть, что в бюджете села Егиндыколь на 2018 год предусмотрена из районного бюджета субвенция:
на 2018 год в сумме 15499,0 тысяч тенге;
на 2019 год в сумме 13520,0 тысяч тенге;
на 2020 год в сумме 16530,0 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Б.Абилов
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Егиндыколь А.Башенов
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года