Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/2-16 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 6С-17/2-17 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 6208 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/2-16 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5690 болып тіркелген, аудандық "Ереймен" газетінде 2017 жылғы 18 қаңтарда, аудандық "Ерейментау" газетінде 2017 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 087 301,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 126 611,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 016,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 126,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 941 548,1 мың теңге;
2) шығындар – 4 219 796,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 079,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20 108,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 029,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 000,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 158 574,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158 574,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Ю.Адайкин
Ерейментау аудандық
мәслихатының
хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының
әкімі
Е.Нұғыманов
6 желтоқсан 2017 жыл
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 24желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 6С-10/2-16 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2017 года № 6С-17/2-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2017 года № 6208
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджете района на 2017-2019 годы" от 26 декабря 2016 года № 6С-10/2-16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5690, опубликовано 18 января 2017 года в районной газете "Ереймен", 18 января 2017 года в районной газете "Ерейментау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 087 301,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 126 611,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 016,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 126,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 941 548,1 тысячи тенге;
2) затраты – 4 219 796,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 079,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 108,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 029,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 158 574,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 574,9 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Ю.Адайкин
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
Қ.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского
района
Е.Нугманов
6 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 6 декабря 2017 года

4 851,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 851,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 851,0
04
Білім беру
2 553 751,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 614,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 614,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 495 599,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 775,0
003
Жалпы білім беру
1 765 979,2
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 005,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
43 422,1
006
Балаларға қосымша білім беру
64 566,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 609,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
190 657,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 940,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 290,8
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
170,2
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
166 543,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
213 642,6
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
53 538,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
53 538,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
178 516,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173 043,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 301,7

4 851,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 851,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 851,0
04
Образование
2 553 751,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 614,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
4 614,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 495 599,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 775,0
003
Общеобразовательное обучение
1 765 979,2
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 005,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43 422,1
006
Дополнительное образование для детей
64 566,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 609,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
190 657,0
012
Капитальные расходы государственного органа
4 940,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 290,8
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
170,2
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
166 543,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
213 642,6
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
53 538,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
53 538,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
178 516,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173 043,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 301,7

871 770,3
Нысаналы ағымдағы трансферттер
523 510,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
106 933,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
89 733,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
17 200,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
183 976,7
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
1 221,7
Тұрғылықты емес ұлтты мектептердің оқушылары үшін мемлекеттік тіл бойынша іс-шараларды өткізуге
1 609,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу
13 496,0
Ерейментау қаласының Төлеу Шаханов атындағы № 3 орта мектебін күрделі жөндеуге
167 650,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
209 997,1
Ерейментау қаласындағы жол жабынын ағымдық жөндеуге
40 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24 997,1
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
145 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 603,2
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
22 358,1
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу үшін субсидияға
245,1
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
348 260,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
348 260,3
Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік тұрғын үйдің инженерлік желілерін салуға

871 770,3
Целевые текущие трансферты
523 510,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
106 933,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
89 733,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
17 200,0
Отдел образования района (города областного значения)
183 976,7
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
1 221,7
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
На приобретение и доставку учебников для школ
13 496,0
На проведение капитального ремонта средней школы № 3 имени Толеу Шаханова города Ерейментау
167 650,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
209 997,1
На текущий ремонт дорожного покрытия в городе Ерейментау
40 000,0
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24 997,1
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
145 000,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 603,2
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
22 358,1
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
245,1
Целевые трансферты на развитие
348 260,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
348 260,3
Строительство инженерных сетей к 60-ти квартирному жилому дому в городе Ерейментау