Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 тамыздағы № 6С-14/6-17 "Ерейментау ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 6С-17/7-17 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 6234 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңы 16 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 тамыздағы № 6С-14/6-17 "Ерейментау ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6093 болып тіркелген, аудандық "Ереймен" газетінде 2017 жылғы 7 қазанында, аудандық "Ерейментау" газетінде 2017 жылғы 7 қазанында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2) шығындарды өндіріп алу өтініш білдірген айдан бастап жеке оқыту жоспарына сәйкес оқу жылы барысында жүргізіледі;";
1 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3) шығындарды өтеу қаржыландырудың түсуіне байланысты өткен айға жүргізіледі. Шығындарды өтеу тоқтатуға әкеп соққан жағдайлар бар болғанда (мүгедектер қатарындағы кемтар баланың 18 жасқа толуы, қайтыс болуы, мүгедектікті алып тастау, басқа аймаққа тұрақты мекенжайға көшіп кету), төлемдер сәйкес жағдайлар туындағаннан кейінгі айдан бастап тоқтатылады.".
2. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Ю.Адайкин
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
6 желтоқсан 2017 жыл

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 22 августа 2017 года № 6С-14/6-17 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Ерейментауском районе"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2017 года № 6С-17/7-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2017 года № 6234
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата от 22 августа 2017 года № 6С-14/6-17 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Ерейментауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6093, опубликовано 7 октября 2017 года в районной газете "Ереймен", 7 октября 2017 года в районной газете "Ерейментау") следующие изменения:
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) возмещение затрат предоставляется с месяца обращения в течение учебного года в соответствии с индивидуальным учебным планом;";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) возмещение затрат производится за истекший месяц по мере поступления финансирования. При наличии обстоятельств, повлекших прекращение возмещения затрат (достижение возраста 18 лет, смерть ребенка с ограниченными возможностями из числа инвалидов, снятие инвалидности, переезд на постоянное место жительства в другой регион), выплата прекращается с месяца, следующего за тем, в котором наступили соответствующие обстоятельства.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Ю.Адайкин
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
6 декабря 2017 года